-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/55/b7889e74d70b4bf7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/449/178d601a37dd2be4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/318/b45bb2d151c704f5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/448/1cf11caac66949b2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/55/604e83804194fe72med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/55/e614e6b68f3a8466med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/55/0682443c84ad380bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/448/8a380a7c2c50e5a8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/319/4dd1678dbfc379c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/320/82b78781a2c6ac01med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/55/b1901dbcd86cdc69med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/55/ff3dcce595599155med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/449/a7516c9cb3a6f442med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/55/af33f2fc664a1719med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/55/362b7cba45021fc1med.jpg[/IMG][/URL]
-
tiaaa, zaplanowaliśmy spacer do parku więc się odbył.... w deszczu i błocie :evil_lol: tym sposobem park był pusty i mogliśmy spokojnie spacerować i Tajdzia nie musiała się spinać ;) brak mi już słów na jej cycowatość :diabloti: to co ona wyprawia, żeby być blisko kogoś przechodzi wszelkie pojęcie. Chyba to zostawienie w lecznicy + ból było dla niej szokiem. Bo zmieniła się o 180 stopni. wrzucę jakieś domowe zdjęcia z dnia w którym TZ wrócił z nart ;) zalegają mi tu odłogiem. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/448/a3cd837548782eabmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/449/ad72c29976dd6476med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/55/a46bf277a03c2892med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/55/2d9ee8a054c96ed3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/453/60525c512bf697bb.jpg[/IMG][/URL]
-
nie wiem czy cierpią czy nie. nie widziałam flatów po sterylkach w zaawansowanym wieku. Może się okazać,że Twoje wyglądają świetnie :cool3: jakby miały ruch to nawet dokarmianie nie byłoby problemem. Widziałaś Hauke - tą sunię mix labka, którą pokazywałam Wam w parku. Była dwa razy grubsza! Odchudzać ich może nie masz już siły ale ruszać się na pewno :lol:
-
widać tylko dwa śliczne zimowe widoczki :razz: reszta zdjęć wykasowana
-
może nie tu pisałaś? śledzę na bieżąco ;) ostatnio były zdjęcia pana Wiesława, potem płacz o aparat, sokowirówka i warzywka... a wcześniej ? hmmm muszę nadrobić :razz: Sama zadzwoń do Bianki ;) szkoda czasu na trwanie w niepewności. rodzina ach rodzina :loveu::evil_lol: jakby w tym roku organizowali u Was jakieś seminarium frisbee to daj znać ;) bo we Wro się nie doczekam :roll:
-
no to koniecznie Adusię na turnus odchudzający do Wro ;) Ja nie wiem bo nie byłam ani tu ani tu :roll:. Ale chyba obstawiałabym Włochy bo dla biegaczy korzystniej cenowo - noclegi dużo tańsze niż w Austrii, czasami o połowę (a musiałabym opłacić tylko przejazd i noclegi) . No i mniej się trzymają przepisów... co też ma znaczenie przy wpuszczeniu psów na przygotowane trasy :evil_lol: no ale zobaczymy gdzie lepiej się wybrać z psami.
-
Po Monie tak bardzo nie widać, bo ma falbanki ale Ada ma przedziałek jak lama :lol: i takie ciężkie kłaczki.a skłonności do roztycia maja większe niż wcześniej? przy sterylkach najbardziej się boję późniejszych kłopotów z tarczycą i nietrzymaniem moczu. sprawy wyglądu też ważne ale jakoś mniej za rok Włochy albo Austria - muszę poczytać jakie są przepisy przewozu psów ;) tz co roku jeździ beze mnie a teraz się nie opędzi :diabloti: dużo tam tras dla biegówek
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[url]http://images26.fotosik.pl/321/976dc4e8d594dd9emed.jpg[/url] :diabloti: to najlepsze :lol: [url]http://images47.fotosik.pl/56/feef5a1a8bb393cfmed.jpg[/url] światowej sławy performer i jego śnieżne obrazy :evil_lol: [url]http://images47.fotosik.pl/56/ed93dace5b633807med.jpg[/url] z takimi wariatami nie da się nie biegać :lol: [url]http://images46.fotosik.pl/56/2735a088d58c1c84med.jpg[/url] ach ten rozwiany ogon... i uszy! :loveu::lol: -
zrobię dla Ciebie zdjęcie całego zaprzęgu (z nartami) a potem w PS przerobię na śnieżny krajobraz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo niestety ale roztopy są bezlitosne! ale jeszcze w tym roku do Jakuszyc skoczymy kilka razy a za rok.... :p moim futro tak bardzo się nie zmienia. Tajdze zmieniło sie ale to oczywiste, przyszła z ulicy w cieplarniane warunki więc też ma teraz delikatne i krótkie no i przez to znikła piękna kryza jaką miała wokół szyi. zostało kilka sterczących kłaków :diabloti:
-
roztopy :placz: coś mało opowieści tu ostatnio :razz: jak Birma szalona? Jak Bianca - jakie postępy ? co u Smoka? rzeknij słówko :cool3:
-
o dziękuję :Rose:
-
możesz mi odpowiedzieć na pytanie o światło Twojej sigmy?...
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
sprawy się komplikują ale mam nadzieję,że szybko poukładają na dobre. nie czytałam wątku Maji Więc nie wiem jak jej sprawa wygląda. Z dwoma dzikusami nie będzie łatwo... trzeba powoli ogłaszać i Rudeczkę. Jest pięknym psem więc na pewno będzie odzew -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a to jest suczka czy piesek? pomyliły mi się wątki!! myślałam,że już nie ma szczeniaków żadnych do wydania... ale to wątek tych maluchów wilczkowatych -
wszystkie maluchy Kieleckie wydane? no wspaniałe wieści!!:multi: Jeszcze Emma do domu i wątek do zamknięcia! teraz wszystkie "starszaki" wydać. najlepiej hurtem :evil_lol:
-
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
Poker jutro zadzwonię. bardzo chciałabym,żeby temu gagatkowi się poszczęściło ... -
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
oj to się mus domek uzbroić w cierpliwość ;) Miś pięknie chodzi na smyczy to mu kolczatka do niczego nie potrzebna ;) ma chyba tą czarną obróżkę nadal? wiem już gdzie jest Zalesie, nawet tam kiedyś mieszkałam... :diabloti: ale chyba najlepiej spotkać się gdzieś na pl. Wróblewskiego bo i tak przez Grunwaldzki trzeba przejechać? ustalimy na pw zresztą. -
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
ok, rezerwuję czas!! cieszę się,że czekają ;) -
o matko kochana :crazyeye::placz: to już ponad wszelkie siły... Axelowi kaganiec do zabiegów i do roboty chłopak! pilnej!
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[QUOTE]Przykro bylo sie nam rozstac w piatek :shake:Chyba uczniowie\ praktykanci nie powinni miec tzw stalych podopiecznych,bo mijaja trzy miesiace i czas sie rozstac.Odwiedzalismy ich codziennie,czasem dwa razy dziennie,wiec chcial nie chcial przyzwyczailismy sie do siebie... Ehhh :-([/QUOTE] i to jest właśnie najważniejsza lekcja dla praktykantów... samo "obrobienie" staruszka to pikuś. Serca człowiek sobie nie wydrze... dlatego prace które tego wymagają tak wypalają... i dlatego Cię podziwiam... dawaj zdjęcia lepiej..... -
no rzeczywiście ładnie się prezentuje :razz: chciałabym zobaczyć ten filmik demaskujący :diabloti:
-
prowadzam ją w tym kaftanie na spacer , bo wariatka chce się tarzać a szwy takie długie jej zostawili,że boję się żeby nie zahaczyła gdzieś... no i ludzie myślą,że to na zime kubraczek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jeszcze tak nie sfisiowałam :evil_lol: a tu Figa wita na poprawę nastroju! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/56/397d70d7bd237f59.jpg[/IMG][/URL] Tajdzik dziś idzie do parku ;)