Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. chciał poodśnieżać :diabloti: na pojazd dla niego szufla za mała... ale dla Amiczka to byłby rydwan :diabloti::loveu:
  2. to czekam na grupowe ;)
  3. namiocik można pod stół schować i już mniej miejsca się zajmie :cool3: podziwiam Was za ten zapał.. łamanie kręgosłupa przy skubaniu,,, targanie ciężarów łamiąc kręgosłup po raz drugi...:evil_lol: jakieś macie dziwne upodobania:diabloti:
  4. no co, co? :cool1::cool3: a kunsztu krawieckiego to nikt nie podziwia :razz::shake: proszę powklejać mi tu zdjęcia zimowych widoczków!! u nas śniegu mało. za mało na biegówki... ale jutro spróbuję tak czy siak :p
  5. maluchy bardzo proszą o pomoc :roll:
  6. Tutko-Frutki [url]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/pieski-1.jpg[/url] jakie one mają mądre oczęta :loveu: Tuteczka bardzo się zmieniła - pyś spoważniał. Dobrze je widzieć :multi: zwłaszcza,że mają sie jak pączek w maśle :loveu: ups... to jest pączki
  7. no wiosna na całego! Kamcio widać nie narzeka na sprawność po zabiegu ;) wręcz przeciwnie :cool3: może mu to przeszkadzało w bieganiu a te kwiatuchy już zupełnie mnie rozwaliły :evil_lol:
  8. sytuacja robi się bardziej nieciekawa bo u dziewczyn teraz w większości sunie średniej wielkości w wieku ... nie młodym. bardzo potrzebna pomoc w ogłoszeniach
  9. to spała jednak pod namiotem :diabloti:
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/63/38cf9f396e09da49med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/60/e4fff777a1f5f55emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/64/5cb172a8ed366f6amed.jpg[/IMG][/URL] a najczęściej chodzimy w innych kierunkach....:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/63/7b1586808cf8b27cmed.jpg[/IMG][/URL] dobranoc ;)
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/59/fb1af147096025a8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/64/41b17bf883203245med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/60/a9ca5a61657d445amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/63/9c8025cf781ff615med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/60/53a582c712d090bemed.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/64/7da8cae64fd2d25dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/64/4baa9a281e75f058med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/59/713001c152bc70dbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/59/7f1c68e97684f525.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/60/109d1a9872d0a0b6med.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/64/503820b24f550eaemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/64/2c0a047cd24e5d4emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/64/8fd3af147a8db88f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/64/ad482cba311bd78e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/64/626ca058c98ef000med.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/64/27a9cbc5f0c6e887med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/63/7f2669a9987e4bd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/60/1543780c8cc23864med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/64/ec949c369c5cb455med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/60/40a320c56d7db5b1med.jpg[/IMG][/URL]
  15. na dodatek z fotosika można wkleić teraz zdjęcia max 500 px. jak chce się większe to trzeba zapłacić :angryy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/63/6b34ce8fe1ae4cc1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/63/9c04a17c7945b319med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/59/b523c265bb4485c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/59/4008314986b24c66med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/59/3d93118781131ad3.jpg[/IMG][/URL]
  16. zapomniałam napisać - prezentujemy nowy sprzęcik...:cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/60/677821d3d7b05887med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/59/ac7ef2ec46fdbc1cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/63/0985a2a4b7616b4emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/63/c8a6a428d69adb37med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/60/2301294c8db495d2med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/59/6395bf654141f12amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/64/15d9ad1e618b7ff8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/60/f4e4d8ec567090admed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/64/78f7f6abfb1c2b04med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/64/e6ad6058d67a9a20med.jpg[/IMG][/URL]
  18. [B]*zaba*[/B] - dziękuję za link!! :loveu: ale musisz szukać dalej :placz: mam wielkopsy z tego wynika bo obróżki muszą być na 45 cm (bo panny mają 42, 43) a tam największa ma 40 i zresztą od razu kupiona. więc bardzo proszę o dalsze rozglądanie się :loveu: [B]eria [/B]- a może w końcu założę tam. bo to przegięcie z tymi limitami :roll: zwłaszcza,że lubię przynieść 160 zdjęć ze spaceru a nie 1 :cool1: [B]ewelinka_m [/B]- zrobię sobie symulację TZ z długimi włosami :diabloti: tylko nie uśmiecha się tak pięknie półgębkiem, nie mówi starą angielszczyzną bogatą w ozdobniki i nie ma willi nad morzem śródziemnym :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a tego śniegu to strasznie Wam zazdroszczę :placz::placz::placz::placz: dziękuję za te zdjęcia!! pięknie u Was :loveu: [B] anitaaa i bartis[/B] - to i Wam również będę zazdrościła dla sprawiedliwości :lol: Moja kochana siostrzynka poleciała już :placz: wstawię zdjęcia i nie mówię nic więcej u nas też "śniegi" wróciły [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/59/3b01172a9b5acb31med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/63/8b27bc40b8028150med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/64/574db3dfc19bbc9fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/60/0693fbedb2e7f9edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/59/76ffeaba352408d7med.jpg[/IMG][/URL]
  19. usłyszał o nadchodzącym zabiegu i się zemścił na kapciu :diabloti:
  20. no to gratulacje dla Gasski. mamy MISS :diabloti:
  21. lubię rozsuwane ;) i kolorek też przedni :cool3:
  22. oby kolejne wieści donosiły o pełnej komitywie ze wszystkimi domownikami ;) bardzo się cieszę z jej domu :loveu: no i dokładam sie do pytania Ewelinki - będą zdjęcia? :cool3:
  23. co to się stało? przeziębiła się? oby szybko doszła do siebie !
  24. no ładnie :lol: Sagusia mi dziś powiedziała,że ten mój ideał bardzo do TZ podobny :diabloti: a mój TZ łysy więc eruś :razz::evil_lol: a co do kocich zdjęć to jestem skrzywiona: - jak kot - to tylko czarny! ;) - jak zdjęcie kota - to tylko czarno-białe!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ee włosy nie takie ważne... ale oczy... o! to co innego :loveu::loveu::loveu: chciałam pokazać Wam zdjęcia z dzisiaj ale zapomniałam,że już nie mogę w tym miesiącu nic grać na fotosika... będą więc po pierwszym!! :diabloti: :angryy:
×
×
  • Create New...