-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
no odśnieżę wreszcie galerię bo cisza zaległa ;) nastała u nas wspaniała zima. Nie mogę się nacieszyć i napatrzeć na to cudo jakie nam matka natura zgotowała. Drogowcy, kierowcy oczywiście lamentują ale dla odbiorcy poruszającego się o własnych nogach świat wygląda jak wyjęty z baśni. Kocham taką zimę. a nieczęsto się tak piękna trafia. Zobaczcie sami ile u nas śniegu! Dziewczynom sięga do pach :lol: mogę sobie teraz wyobrazić jak to jest mieć jamnika :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/67/50d10cde6ae4eec0med.jpg[/IMG][/URL] robiłam dziś masę śnieżnych wariackich zdjęć dziewczynom ale te wstawię jutro. Na dziś w planach sesja środowa z kolejną kielecką sunią zamieszkującą Wrocław - czyli Taszką i jej nową rodziną :loveu::p a teraz poodpisuję [B]eria[/B] - chciałoby się powiedzieć - jak wszystkie kieleckie :evil_lol: [B]ewelinka_m[/B] - w późniejszym czasie urwał się i drugi :diabloti: ale już oba poklejone i gotowe do dalszej tortury :cool3: [B]betel[/B] - cieszę się,że ktoś te setki zdjęć ogląda :loveu: i nie ważne czy gość od tyłu zaczyna, ważne że jest :lol:
-
mam Was dość, pytam Doginki i puzzle o rzeczy które pisały zaledwie stronę wcześniej a teraz nie wiedzą o co pytam.... idę się upić to może mi też pamięć zaniknie :diabloti:
-
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
bleee nie mogłam znaleźć wątku... żaba połknięta i zalana :evil_lol: Pani bardzo spokojnie przyjęła wiadomości o Misiu i jego właścicielu. W poniedziałek przyjdzie do mnie oglądać kandydatów :cool1: i co najważniejsze - sunieczka też mogłaby być więc myślę,że będzie miała z czego wybierać. Życzyła Misiowi dobrego powrotu do domu. mam nadzieję,że uda się uszczęśliwić Panią jakimś małym dorosłym pieskiem. -
puzzle daj link daj link
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
rozłożył mnie na łopatki ten opis :loveu::loveu::loveu: -
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Zgredziol taki olbrzym?? a taki niepozorny się wydawał jak go widziałam :diabloti: no ale to było daaaawno -
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
na serdelki licytować się nie będę :eviltong: (ale co dwa serdelki to nie jeden :diabloti:) mogę porozmawiać z Panią delikatnie. Zrobię co w mojej mocy,żeby sie nei zniechęciła. -
Mała Bera wreszcie ma swój własny dom i kochających opiekunów
Od-Nowa replied to betel's topic in Już w nowym domu
Ewelinka gdzieś pisała,że już można na erkę podać ;) -
Filka była strzyżona? macie jakieś zdjęcie obciętej?
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
a Lenkę wesołą czegoś uczycie? na przykład ogłady ?:diabloti: -
Doginka a możesz mi podać link do tej strony??????? będę dozgonnie wdzieczna
-
może skumulowane są trudne do przyswojenia ale są to bardzo ważne sprawy. Ja na przykład bardzo sie zaangażowałam w szukanie jej domu, rozsyłałam wszystkim osobom które znam. Po tym co teraz przeczytałam wiem,ze inaczej sprawy się mają. CO nei znaczy -źle, znaczy wymaga głębszego przemyślenia tematu. a jak zwykle najważniejsza cierpliwość i serce. Ineczka znajdzie swój dobry dom. chciałam tylko pomóc
-
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
proszę do mnie dzisiaj dużymi literami bo mam głowę jak serdelek. koszmarnie ciężki dzień dziś i już po polsku nie rozumiem -
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
Widzę,że podanie numeru jest problemem - w takim razie trzeba pokazać Pani psy na wydruku, czego się nie podejmę. -
no wielka szkoda z Hurcią. ona też zdecydowanie za długo czeka
-
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
ja poproszę o numer, sama się umówię. w sumie to mam tylko te dziewczynki z czego jednej nawet nie ma zdjęć(ale to typowa yoreczka). spytam na wątku Maji jak z nią sytuacja wygląda. inne psy wszystkie za duże! a jak są jakieś pasujące to z kolei około roku. a już szukałam na prawdę długo. -
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
jak macie jakichkolwiek kandydatów do pokazania pani wklejajcie tutaj linki albo zdjęcia ,żeby były w jednym miejscu! -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
kciuki za dom nieustannie zaciśnięte! -
[QUOTE]Teraz mam małe sznanse na "rasowca" z pseudohodowli... Na rodowodowego muszę sobie popracować w wakacje.[/QUOTE] anndzia zastanów się co piszesz... Na wątku Miodowego Misia mówłaś,że w tym roku kupujecie Tollera. Chcesz tollerka z pseudohodowli?? poczytaj sobie o pseudohodowlach.... i nie tylko z punktu nabijania kasy cwaniakom ale przede wszystkim dla przyszłego zdrowia Twojego psa a co za tym idzie i środków. Kupisz psa za 300 a wsadzisz 10x więcej za leczenie. a tego czy kupisz tam psa który będzie choć w typie rasy nie masz nigdy. farbją szczeniaki i inne cuda robią. czasmi suka jednej rasy zostanie pokryta przez psa drugiej. Nawet wczoraj poznałam psa kupiongo z takiej "hodowli", która miała i labki i goldeny... czy muszę mówić co się okazało gdy szczeniaczek beżowy podrósł?? że to mix obu tych ras. tak więc jak nie stać Cię na rasowego przygarnij ps który marzy o domu. a jak chcesz jakiegoś z miłości do rasy to odłuż na porządną hodowlę.
-
aha, bo myślałam,że robisz w jakimś programie typy M.Publisher albo front page tam sobie układasz stronę jak z klocków. tylko potem się wszystko pier.... w zależności od przeglądarki :diabloti: a to co Ty robisz jest darmowe?? potrzebne mi są 3 trony a strasznie wymagająca jestem. Zaczęłam się uczyć htmla i jakieś proste strony mi wychodziły ale żeby uzyskać to co bym chciała to ho ho ho .....
-
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
tak. to jak już przekażesz jej te wszystkie wieści...(oby nadal chciała z nami rozmawiać :diabloti:) podaj mi proszę numer Pani - zadzwonię jakoś się umówić. -
a z jakich szablonów korzystasz, lub programu.....?????
-
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
i Maja i Yoreczka mają po 5 lat -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
alkoholik i narkotnik!! wiedziałam,że tak się to skończy :diabloti::diabloti: