Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. no odśnieżę wreszcie galerię bo cisza zaległa ;) nastała u nas wspaniała zima. Nie mogę się nacieszyć i napatrzeć na to cudo jakie nam matka natura zgotowała. Drogowcy, kierowcy oczywiście lamentują ale dla odbiorcy poruszającego się o własnych nogach świat wygląda jak wyjęty z baśni. Kocham taką zimę. a nieczęsto się tak piękna trafia. Zobaczcie sami ile u nas śniegu! Dziewczynom sięga do pach :lol: mogę sobie teraz wyobrazić jak to jest mieć jamnika :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/67/50d10cde6ae4eec0med.jpg[/IMG][/URL] robiłam dziś masę śnieżnych wariackich zdjęć dziewczynom ale te wstawię jutro. Na dziś w planach sesja środowa z kolejną kielecką sunią zamieszkującą Wrocław - czyli Taszką i jej nową rodziną :loveu::p a teraz poodpisuję [B]eria[/B] - chciałoby się powiedzieć - jak wszystkie kieleckie :evil_lol: [B]ewelinka_m[/B] - w późniejszym czasie urwał się i drugi :diabloti: ale już oba poklejone i gotowe do dalszej tortury :cool3: [B]betel[/B] - cieszę się,że ktoś te setki zdjęć ogląda :loveu: i nie ważne czy gość od tyłu zaczyna, ważne że jest :lol:
  2. mam Was dość, pytam Doginki i puzzle o rzeczy które pisały zaledwie stronę wcześniej a teraz nie wiedzą o co pytam.... idę się upić to może mi też pamięć zaniknie :diabloti:
  3. bleee nie mogłam znaleźć wątku... żaba połknięta i zalana :evil_lol: Pani bardzo spokojnie przyjęła wiadomości o Misiu i jego właścicielu. W poniedziałek przyjdzie do mnie oglądać kandydatów :cool1: i co najważniejsze - sunieczka też mogłaby być więc myślę,że będzie miała z czego wybierać. Życzyła Misiowi dobrego powrotu do domu. mam nadzieję,że uda się uszczęśliwić Panią jakimś małym dorosłym pieskiem.
  4. puzzle daj link daj link
  5. rozłożył mnie na łopatki ten opis :loveu::loveu::loveu:
  6. Zgredziol taki olbrzym?? a taki niepozorny się wydawał jak go widziałam :diabloti: no ale to było daaaawno
  7. na serdelki licytować się nie będę :eviltong: (ale co dwa serdelki to nie jeden :diabloti:) mogę porozmawiać z Panią delikatnie. Zrobię co w mojej mocy,żeby sie nei zniechęciła.
  8. Ewelinka gdzieś pisała,że już można na erkę podać ;)
  9. Filka była strzyżona? macie jakieś zdjęcie obciętej?
  10. a Lenkę wesołą czegoś uczycie? na przykład ogłady ?:diabloti:
  11. Doginka a możesz mi podać link do tej strony??????? będę dozgonnie wdzieczna
  12. może skumulowane są trudne do przyswojenia ale są to bardzo ważne sprawy. Ja na przykład bardzo sie zaangażowałam w szukanie jej domu, rozsyłałam wszystkim osobom które znam. Po tym co teraz przeczytałam wiem,ze inaczej sprawy się mają. CO nei znaczy -źle, znaczy wymaga głębszego przemyślenia tematu. a jak zwykle najważniejsza cierpliwość i serce. Ineczka znajdzie swój dobry dom. chciałam tylko pomóc
  13. proszę do mnie dzisiaj dużymi literami bo mam głowę jak serdelek. koszmarnie ciężki dzień dziś i już po polsku nie rozumiem
  14. Widzę,że podanie numeru jest problemem - w takim razie trzeba pokazać Pani psy na wydruku, czego się nie podejmę.
  15. no wielka szkoda z Hurcią. ona też zdecydowanie za długo czeka
  16. a ja bym prosiła,żebyś napisała więcej na czym polega trudny charakter Inki. Miśka biedna się załamie.... czy ktoś może wspomóc bazarkiem?
  17. ja poproszę o numer, sama się umówię. w sumie to mam tylko te dziewczynki z czego jednej nawet nie ma zdjęć(ale to typowa yoreczka). spytam na wątku Maji jak z nią sytuacja wygląda. inne psy wszystkie za duże! a jak są jakieś pasujące to z kolei około roku. a już szukałam na prawdę długo.
  18. jak macie jakichkolwiek kandydatów do pokazania pani wklejajcie tutaj linki albo zdjęcia ,żeby były w jednym miejscu!
  19. kciuki za dom nieustannie zaciśnięte!
  20. [QUOTE]Teraz mam małe sznanse na "rasowca" z pseudohodowli... Na rodowodowego muszę sobie popracować w wakacje.[/QUOTE] anndzia zastanów się co piszesz... Na wątku Miodowego Misia mówłaś,że w tym roku kupujecie Tollera. Chcesz tollerka z pseudohodowli?? poczytaj sobie o pseudohodowlach.... i nie tylko z punktu nabijania kasy cwaniakom ale przede wszystkim dla przyszłego zdrowia Twojego psa a co za tym idzie i środków. Kupisz psa za 300 a wsadzisz 10x więcej za leczenie. a tego czy kupisz tam psa który będzie choć w typie rasy nie masz nigdy. farbją szczeniaki i inne cuda robią. czasmi suka jednej rasy zostanie pokryta przez psa drugiej. Nawet wczoraj poznałam psa kupiongo z takiej "hodowli", która miała i labki i goldeny... czy muszę mówić co się okazało gdy szczeniaczek beżowy podrósł?? że to mix obu tych ras. tak więc jak nie stać Cię na rasowego przygarnij ps który marzy o domu. a jak chcesz jakiegoś z miłości do rasy to odłuż na porządną hodowlę.
  21. aha, bo myślałam,że robisz w jakimś programie typy M.Publisher albo front page tam sobie układasz stronę jak z klocków. tylko potem się wszystko pier.... w zależności od przeglądarki :diabloti: a to co Ty robisz jest darmowe?? potrzebne mi są 3 trony a strasznie wymagająca jestem. Zaczęłam się uczyć htmla i jakieś proste strony mi wychodziły ale żeby uzyskać to co bym chciała to ho ho ho .....
  22. tak. to jak już przekażesz jej te wszystkie wieści...(oby nadal chciała z nami rozmawiać :diabloti:) podaj mi proszę numer Pani - zadzwonię jakoś się umówić.
  23. a z jakich szablonów korzystasz, lub programu.....?????
  24. i Maja i Yoreczka mają po 5 lat
  25. alkoholik i narkotnik!! wiedziałam,że tak się to skończy :diabloti::diabloti:
×
×
  • Create New...