Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. proszę zaglądnąć na poprzednią stronę również! są tam koty :-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/57/ec3d22f138f40a7fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/61/411d053f4edabd2fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/61/284fb80ba63d584amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/57/6ec423977476d365med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/57/7ad9febbcffb7976med.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/61/3693762d85b77d94med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/57/297ccb6d20c8c8b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/57/f837eb657e5735bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/61/b4231dbcb932f579med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/61/0ef1701382d519fdmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/57/07f660eacfd37e57med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/61/78f9bac3ecb94b82med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/57/1598f54ed50bd89cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/61/0de41e174eadaa63med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/61/824e491ee8c217ef.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/57/d6f4a45d9a903eb0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/57/8aca64001bf280bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/61/0115c0d036cd0c66med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/61/063e7724ad65111emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/57/c5605b3fba2f8935med.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/57/0b163cea4b14625c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/57/511df583c4dfe6c7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/57/ebab918bc02fdbc4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/61/2d559aabfbf286fcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/61/0d78511a64a42593med.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/61/b285da7051a509admed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/57/2d5299e20c3027d3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/57/d503bdd1346b3a13.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/61/1cab3250392ff881med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/61/eb0b889ad254d30amed.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/57/04c181150bee37fcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/61/4766e76da334b17fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/61/e872f5642b5056edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/61/a81695fbabba6d63med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/61/1071309d95e09fa2med.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/57/1305fe6d0d23b729med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/61/0ae68b6b8c0ed129med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/61/8323fdeb5bed07b4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/57/89b9425fbedbb1bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/57/b54926e93fa86fcemed.jpg[/IMG][/URL]
  9. i biega z nią na torze? proszę się nie obrażać, bo się nie znam! ale wydawało mi się,że to takie cięższe psy, którym taka zwinność obca ;) dziś siostra pojechała wizytować Babcię więc miałam czas na dogo... a dogo kaput! Jutro już wracam do rodzinnych korniszonków więc zostawiam zdjęcia kotów ;) proszę oglądać długoooo i powoli bo następne będą hohoho za sto lat ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/57/0b34a0e27ee75ee4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/57/beccd2af72361353.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/61/520c58b40c7c684d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/57/9df15c03082b3845med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/57/f4162927143fe996med.jpg[/IMG][/URL]
  10. ha! teraz się cofnęłam i obejrzałam te zimowe krajobrazy :multi::loveu: były wreszcie na swoim miejscu. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: co do ostatniej serii, rzeczywiście komentarz jest zbędny :cool3: po prostu wielka radość i szczęście :lol:
  11. no i dobrze. krok w tył a potem sto do przodu. tak trzymać ;) to piękne:loveu: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_02_10/09_02_09_04.jpg
  12. a tak samo reaguje na głaski TZ i Twoje? czy jesteś na razie jedyną osobą której na to pozwala?
  13. bardzo dziękujemy za szansę dla nich :loveu:
  14. [B]Mudik[/B] - czy jego sucz to jest szpic wilczy?? bo nie bardzo umiem rozpoznać... :oops: cieszę się,że obeszło się bez komplikacji ;) [B]AngelsDream[/B] -czytałam, nigdy mi takiego numeru nie wycięła na szczęście i mam nadzieję,że nie wytnie. Chociaż do lasu, za miasto jeździmy strasznie często to jednak kręcą się blisko. i oby tak było zawsze! [B] bonsai_88[/B] - witam sepleniąca dziewczynko :lol: gdzie schowałaś słoneczko hym?
  15. :crazyeye:wow to dlaczego tu tak cicho? :mad: przeogromnie się cieszę!! :multi::multi::multi::multi::multi: czy nowodomkowi pojawią się na forum :cool3:
  16. *zaba* królowa autostrad :diabloti: szkoda,ze nie mieszkasz bliżej... to i moje byś wzięła :cool3: deszcz ze śniegiem od świtu leje. Nie chce mi się na dwór wyściubiać nosa :roll:
  17. no mam nadzieję,że we wrześniu :razz: ariss też się zapowiedziała ;) jest 26-27.09
  18. byłyśmy dziś z Poker w drugim domu chętnym na Misia. Pani miła i dobra. Blok z windą blisko parku. Jedynym zastrzeżeniem wielkość Misia - bo on na zdjęciach na prawdę wydaje się być dużo większy. Dlatego też, Pani chciałaby zobaczyć go na żywo ale generalnie jest bardzo na tak i chciałaby by Miś z nimi zamieszkał. Na razie entuzjazm proszę ostudzić bo czekamy jeszcze do wieczora lub jutra na decyzję męża. Zostawiłyśmy zdjęcia więc będzie mógł go zobaczyć. Poker będzie się kontaktowała w tej sprawie. no to teraz czekamy co powie mąż :cool1::razz:
  19. przysłał mi dziś szanowny związek rozkład wystaw na 2009 - będę Was śledzić :diabloti: a nawet nie zapłaciłam składki za ten rok :razz:
  20. może to był jakiś serwis dla narciarzy? taka ilość śniegu, to rzeczywiście w tym sporcie klęska :diabloti::eviltong: skończyłaś się już tulić? co za dużo to nie zdrowo:cool3: dawaj zdjęcia !! dawaj!!
  21. zbliża się czas wystaw... sznaucerze watki pękają w szwach od postów o fryzowaniu :cool3: może o siebie powinnam zadbać... gdzieś miałam grzebień... hmm nie pamiętam :evil_lol:
  22. po tych zdjęciach z poprzedniej strony z Gasską już wiem - Foxi to biały sznaucer :diabloti: pozdrawiamy :loveu:
  23. Brawa dla Emmy :multi::lol::lol::multi: kolejny szczęśliwy maluch
  24. a i dobrze, niech się domy zapełniają :lol::loveu: najbardziej podobają mi się łapy tej koteczki ;) Phi Leszno Leszno... znowu przejedzie gdzieś obok :eviltong: ale kciuki tak czy owak potrzymam za championkę ;)
×
×
  • Create New...