-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Weszku :loveu::loveu::loveu: cudny ten sierściuch !!tj, w takiego na pewno się zmieni u CIebie :p
-
Znalazła domek- piękna suczka szczeniak woj. świętokrzyskie....
Od-Nowa replied to Ancyk's topic in Już w nowym domu
no ja odpisałam tej Pani z Wrocławia ale jak widzę sprawy się pomieszały Ancyk zaraz Ci wyślę adres mailowy tej pani , która do mnie pisała bo nie chcę wychodzić na durnia. Sama ją poinformuj jak się sprawy mają. -
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
Poker a mogłabyś spytać czy sunia ciachnięta wchodzi w grę? bo wtedy ta ruda Maja i Yoreczka miałyby szanse -
Znalazła domek- piękna suczka szczeniak woj. świętokrzyskie....
Od-Nowa replied to Ancyk's topic in Już w nowym domu
nie rozumiem... czyli szuka jeszcze domu czy znalazła?... dostałam obiecującego maila w jej sprawie [QUOTE]Witam! Jestem zainteresowana wystawioną przez Państwo psinką, tym bardziej, że przypomina mi moją tragicznie zmarłą w grudniu suczkę, którą przygarnęłam po tym, jak właściciel bezdusznie wypchnął ją z pędzącego auta... Niestety, mieszkam we Wrocławiu i nie mam możliwości zgłoszenia się po pieska ze względu na brak samochodu... Czy byłaby ewentualnie możliwość, żeby ktoś przywiózł psiaka do Wrocławia? Chwilowo jestem poza miastem, wracam w niedzielę, 1. marca. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! [/QUOTE] CO MAM ODPOWIEDZIEĆ? -
kielecka mafia wyjazdowa :diabloti::diabloti::diabloti: Taszka, Lira,Tajga [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3447.jpg[/IMG] to na razie próbka. więcej będzie w nocy pewnie ;) Taszeńka baaardzo się zmieniła! Weterynarz dodał jej wieku ale patrzac na nią ubyło kilka lat! :loveu::loveu::loveu: więcej opowieści wieczorem ;)
-
wet mi mówił,że doberz podawać chociaż witaminy z grupy B (B1,B12) lub po prostu B-complex
-
Mała Bera wreszcie ma swój własny dom i kochających opiekunów
Od-Nowa replied to betel's topic in Już w nowym domu
Ogólnie zastój... w większości same średniej wielkości psy czekają na domy... -
najedliście się nerwów... dajesz mu kochana jakieś leki? magnez chociaż? zdjecie nagrodzone pamiętam :loveu: gratuluję
-
ciężki tydzień widzę... a Birma pewnie tańczy na ogonie bez długich spacerów :cool3:
-
z Gasską na rączkach - bossssskie :loveu::loveu::loveu:
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
ogłoszeń jest sporo czy na prawdę nie było choćby jednego telefonu? może trzeba poodnawiać -
zmieniłam jedno zdjęcie,żeby lepiej go było widać [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/62/fa71da0b6c53fa72med.jpg[/IMG][/URL] a my idziemy dziś z Taszkami na spacer. nie wiem czy ze zdjęć coś wyjdzie bo jak na razie za oknem gęsta śnieżyca i nic nie widać :diabloti:
-
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
Lisek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nietypowa-sprawa-tym-razem-lis-szuka-przytulnego-domu-gdansk-129453/[/URL] ciężko z rudymi.... a tutaj roczny piesek [B][URL="http://www.allegro.pl/item555432440_5kg_rudego_szczescia_szuka_swojego_czlowieka.html"]Wiewiór[/URL][/B] jeszcze mam wieść o 5 letniej yoreczce -
ostatnie 5 ;) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2945.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2944.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2941.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2940.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2939.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2947.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2948.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2949.jpg[/IMG] jest tu gdzieś kot!! czuję go! [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2952.jpg[/IMG] zaraz go wytropię!! bardzo groźny pies! [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2953.jpg[/IMG]
-
śliczne białe rzęsy :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2844.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2960.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2958.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2957.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2954.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2850.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2848.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2847.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2846.jpg[/IMG] przekupywanie dobre w każdej chwili ;) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2845.jpg[/IMG]