Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. Weszku :loveu::loveu::loveu: cudny ten sierściuch !!tj, w takiego na pewno się zmieni u CIebie :p
  2. nooo, dzielna Erka :loveu: nawet podobno nas tu podgląda czasem :diabloti:
  3. oj, strasznie mi przykro... czekam na dalsze wieści
  4. Szajla, dostałaś maila? i o zdjęciach tak ani słowa :eviltong:
  5. no ja odpisałam tej Pani z Wrocławia ale jak widzę sprawy się pomieszały Ancyk zaraz Ci wyślę adres mailowy tej pani , która do mnie pisała bo nie chcę wychodzić na durnia. Sama ją poinformuj jak się sprawy mają.
  6. Poker a mogłabyś spytać czy sunia ciachnięta wchodzi w grę? bo wtedy ta ruda Maja i Yoreczka miałyby szanse
  7. pies o wielkim sercu... i języku :loveu::lol:
  8. nie rozumiem... czyli szuka jeszcze domu czy znalazła?... dostałam obiecującego maila w jej sprawie [QUOTE]Witam! Jestem zainteresowana wystawioną przez Państwo psinką, tym bardziej, że przypomina mi moją tragicznie zmarłą w grudniu suczkę, którą przygarnęłam po tym, jak właściciel bezdusznie wypchnął ją z pędzącego auta... Niestety, mieszkam we Wrocławiu i nie mam możliwości zgłoszenia się po pieska ze względu na brak samochodu... Czy byłaby ewentualnie możliwość, żeby ktoś przywiózł psiaka do Wrocławia? Chwilowo jestem poza miastem, wracam w niedzielę, 1. marca. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! [/QUOTE] CO MAM ODPOWIEDZIEĆ?
  9. kielecka mafia wyjazdowa :diabloti::diabloti::diabloti: Taszka, Lira,Tajga [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_3447.jpg[/IMG] to na razie próbka. więcej będzie w nocy pewnie ;) Taszeńka baaardzo się zmieniła! Weterynarz dodał jej wieku ale patrzac na nią ubyło kilka lat! :loveu::loveu::loveu: więcej opowieści wieczorem ;)
  10. wet mi mówił,że doberz podawać chociaż witaminy z grupy B (B1,B12) lub po prostu B-complex
  11. Ogólnie zastój... w większości same średniej wielkości psy czekają na domy...
  12. najedliście się nerwów... dajesz mu kochana jakieś leki? magnez chociaż? zdjecie nagrodzone pamiętam :loveu: gratuluję
  13. ciężki tydzień widzę... a Birma pewnie tańczy na ogonie bez długich spacerów :cool3:
  14. i ode mnie. mam nadzieję,że szybko przyjdzie dzień gdy Erkowi podopieczni znajdą dobre domy
  15. z Gasską na rączkach - bossssskie :loveu::loveu::loveu:
  16. ogłoszeń jest sporo czy na prawdę nie było choćby jednego telefonu? może trzeba poodnawiać
  17. zmieniłam jedno zdjęcie,żeby lepiej go było widać [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/62/fa71da0b6c53fa72med.jpg[/IMG][/URL] a my idziemy dziś z Taszkami na spacer. nie wiem czy ze zdjęć coś wyjdzie bo jak na razie za oknem gęsta śnieżyca i nic nie widać :diabloti:
  18. oby skutecznego.... i pełnoletniego! mam dość "żartów" nastolatek :angryy:
  19. z Warszawy jest tu dużo osób na forum, na pewno znalazłby się ktoś kto zechce pomóc. Wiesz jaka to dzielnica? czy opiekunka się Inki boi?
  20. Lisek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nietypowa-sprawa-tym-razem-lis-szuka-przytulnego-domu-gdansk-129453/[/URL] ciężko z rudymi.... a tutaj roczny piesek [B][URL="http://www.allegro.pl/item555432440_5kg_rudego_szczescia_szuka_swojego_czlowieka.html"]Wiewiór[/URL][/B] jeszcze mam wieść o 5 letniej yoreczce
  21. banerek dla gospodyni [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/sarenka-piekna-mloda-sunia-w-typie-basenji-miss-dogo-ma-dom-lodz-108459/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/61/1577a15c8e88a2fc.jpg[/IMG][/URL] przy okazji linkowania zaglądnęłam na pierwsza stronę... jak mała się zmieniła...
  22. ostatnie 5 ;) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2945.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2944.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2941.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2940.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2939.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
  23. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2947.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2948.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2949.jpg[/IMG] jest tu gdzieś kot!! czuję go! [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2952.jpg[/IMG] zaraz go wytropię!! bardzo groźny pies! [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2953.jpg[/IMG]
  24. śliczne białe rzęsy :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2844.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2960.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2958.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2957.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2954.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2850.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2848.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2847.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2846.jpg[/IMG] przekupywanie dobre w każdej chwili ;) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_2845.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...