-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Sunia cudna, ale nie mogłyście jej nazwać inaczej? hop!, się teraz Lulczaki pomylą ;)
-
Nikunia to prawdziwa dama :) Mój Mocuś sam wypina pupę jak widzi, że idę ze szczotką ;)
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ładne zdjęcia wybrałaś i tekst hop! też udany, oby przyniosło mu to szczęście :) -
Jaka cudna psia idylla, miód na serce :)
-
No proszę, ja też budzę moje kotki, gdy piszczą, nie wiedziałam, że nie wolno. Ale co do tego, że się wysypiają jak należy, to nie mam wątpliwości, mają na to całą noc i dzień, podczas gdy ja jestem w pracy i nieraz muszę podpierać powieki, by nie zasnąć ;)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ale piękny pyszczek :) Ona lubi jabłka czy tylko pogryzie, pomemła i zostawi? -
[quote name='mysza 1']Nie, z Grudziądza nie biorę. Pręgusek z tego wątku to inny psiak, pojechał dzisiaj w bagażniku wisieć na łańcuchu... a kiedyś był psem, który spał z dziewczynką w łóżku :( Żal mi tego malucha z Grudziądza, dziewczyny znalazły mu hotel ale jakoś tam wszystko opornie idzie :( On chyba Mikuś się nazywa. Nie wiem czy uda się go uratować.[/QUOTE] No to pięknie... Czasem mam wrażenie, że walimy głową w mur :( hop!, wklej proszę jakieś wesołe zdjęcia na pocieszenie...
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaki smutny piesek... Na pewno by coś zjadł ;) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się nazachwycać tym zdjęciem powyżej... :) -
[quote name='mysza 1']Oj to musisz inne wątki jeszcze poszpiegować ;)[/QUOTE] Na razie wyszpiegowałam Szczytno i szczeniaka Pręguska z Grudziądza, trzymam kciuki :)
-
Dwuletnia sunia z Częstochowy do oddania. w Treści ogłoszenia napisane, że za darmo. [url]http://tablica.pl/oferta/suczka-cocker-spaniel-ID1GJ9R.html#0f03af84;r:;s:[/url] [IMG]http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/54606895_1_644x461_suczka-cocker-spaniel-czestochowa.jpg[/IMG]
-
Kolejne ogłoszenie z tablica.pl. Sharpek z Lidzbarka Warmińskiego, napisane, że za darmo, ale nie wiem, jak jest naprawdę. [url]http://tablica.pl/oferta/piers-rasy-shar-pei-ID1GOaz.html#c1b237aa;r:;s:[/url] [IMG]http://img02.tablica.pl/images_tablicapl/54631659_2_644x461_piers-rasy-shar-pei-zdjecia.jpg[/IMG]
-
[quote name='hop!']Szpieguj Myszę, to będziesz na bieżąco. ;)[/QUOTE] Nie muszę, szpieguję wątek Nowego Targu ;)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Lemoniada replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']ooo jakaś nowa rasa - sznaucer olbrzym krótko brody :mdleje:[/QUOTE] Też zwróciłam na to uwagę ;) Może my nie wiemy, a są też długo brode? -
Sunia shih-tzu do oddania w Wołominie. Podrzucono ją do kobiety, która nie może jej zatrzymać. [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-suczke-shih-tzu-ID1GixR.html#bf7d6fae;r:;s:[/url] [IMG]http://img02.tablica.pl/images_tablicapl/54427249_2_644x461_oddam-suczke-shih-tzu-zdjecia.jpg[/IMG]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Lemoniada replied to malawaszka's topic in Sznaucer
W Grudziądzu 3-letni olbrzym, właściciele oddają z powodu alergii dzieci. [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-w-dobre-rece-ID1o4PF.html#b2d2bdd4;r:;s:[/url] -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Lemoniada replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Ktoś chce sprzedać sunię yorka, 100zł to nie majątek, chyba, że są jeszcze jakieś "ukryte koszta"... [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-suczke-yorka-za-darmo-w-dobre-rece-ID1Gm49.html#22bc1b85;r:;s:[/url]- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Do oddania spaniel z Iławy, wygląda na młodego: [URL]http://tablica.pl/oferta/piesek-ID1GncW.html#c1b237aa;r:;s:[/URL] [IMG]http://img04.tablica.pl/images_tablicapl/54451813_1_644x461_piesek-ilawa.jpg[/IMG] I roczna sunia z Bochni, oddają z powodu alergii dziecka :( [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-spaniela-ID1GbRj.html#2c9b631e;r:;s:[/url] [IMG]http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/54390845_1_644x461_oddam-spaniela-bochnia.jpg[/IMG]
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie przeczytałam i bardzo, bardzo się cieszę :) Ale nic mnie tak ostatnio nie ucieszyło, jak dom Jaspera :) -
Jakie zamglone, mądre oczka ma Gabiś... Chyba nie pozwolisz dziewczynom się smucić i sprawisz im jakąś nową koleżankę? ;)
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Super! Kolejny pies szczęśliwy w nowym domu :) W schronisku pewnie po dziś dzień siedziała, wystarczyło odpicować i zadbać :) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co widzę nowy wpis w wątku Pako to mam nadzieję, że to mysza pisze o jego nowym domku... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Lemoniada replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, mam do Was pytanie. Znalazłam ogłoszenie o szczeniakach do oddania po domowej suni, pani która ogłasza jest z Dąbrowy koło Kielc. Napisałam do niej standardowy tekst o sterylizacji, dlaczego warto, jakie korzyści i pani odpisała mi, że chciałaby to zrobić, ale wszędzie zabieg kosztuje ok. 250-300zł, a ją nie bardzo stać. Czy znacie jakąś lecznice, która przeprowadza zabiegi taniej? Trochę wątpię, bo takie są przeważnie ceny za sunię średniej wielkości, ale jesteście na miejscu, to może będziecie wiedziały :) Jeśli nie, to proszę o polecenie jakiegoś dobrego gabinetu, w którym sunia jak najlepiej zniesie zabieg. Pomyślałam, że najwyżej tej pani dołożę, jeśli tylko od ceny zależy, by wysterylizowała suczkę. Z góry dzięki za pomoc :)