-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Lemoniada replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Znalazłam takie ogłoszenie o 10-mies. yorczce do oddania: [URL]http://tablica.pl/oferta/suczka-york-ID1yFcJ.html#c1b237aa;r:;s:[/URL] i o dwuletnim piesku: [URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-ID1yDfp.html#2a8081d7;r:;s:[/URL] Ciekawe, czy faktycznie za darmo, trochę wątpię, ale może jednak i warto spróbować je przejąć?- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Ktoś z Pułtuska chce oddać spaniela :( [URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-w-dobre-rece-ID1xYyB.html[/URL] A tu sunia 4-letnia, do oddania z przyczyn zdrowotnych: [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-za-darmo-ID1yvAl.html#1d3989fb;r:;s:[/url]
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Zajrzałam i tak mi się jakoś błogo zrobiło ;) -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak cudownie, że są na świecie takie dobre dusze! :loveu: -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na pierwszych trzech taka sierotka, a na ostatnich dwóch samo szczęście ;) Pako jest niesamowitym psem :) -
2 lhasa apso do adopcji z powodu wyjazdu opiekunki :( [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-pod-opieke-dwa-psy-lhasa-apso-ID1ndVW.html[/url]
-
[quote name='hop!']O figurze Lulu ani słowa. Spryciula. ;) Jest okrąglakiem, ale odrobinę mniejszym. Prawda?[/QUOTE] Prawda :) Ale jeszcze sporo pracy przed nią jeśli chce mieć figurę psiej modelki ;)
-
Lulu ma ładne umaszczenie ;) A zdjęcie ze słonecznikiem i pszczółką jest super :)
-
3-letni pekińczyk do oddania "za dobrą czekoladę". Jeśli ta czekolada nie ma kosztować 100zł, to może warto? :oops: [URL]http://tablica.pl/oferta/piekny-bialy-pekinczyk-ID1vRZ7.html#a6b26029;r:;s:[/URL]
-
Jak tam Klara w nowym domku? :) Znalazłam jej świeże ogłoszenie na portalu tablica.pl, dziwne. Kto ją może ogłaszać? Trzeba powiedzieć tej osobie, że Klara ma już dom, nie mam jak jej wysłać wiadomości przez tablicę, bo nie odznaczyła tej opcji. [url]http://tablica.pl/oferta/klara-spokojna-delikatna-sunia-uratowana-z-mordowni-prosi-o-dom-ID11Rv3.html#[/url]
-
Znalazłam takie ogłoszenie na tablica.pl, może macie jakiś pomysł? :( [URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-w-dobre-rece-ID1lpMJ.html[/URL] [IMG]http://img08.tablica.pl/images_tablicapl/47424441_1_644x461_oddam-psa-w-dobre-rece-sieradz.jpg[/IMG]
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Lemoniada replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Ktoś chce pilnie oddać 7-letniego yorka z powodu wyjazdu :( [url]http://tablica.pl/oferta/szukam-domu-dla-yorka-dorosly-pies-ID1vCpP.html#c1b237aa;r:;s:[/url]- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No, to już jest jakiś argument... ;) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tam wstałam o wpół do dwunastej i żadne żałosne miauki Dzidzi mnie nie poruszyły ;) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja stanę obok Ciebie - już prawie będzie tłok ;) -
[quote name='hop!']Lemoniadowa Nika wytarzała się dzisiaj w nadpsutej, martwej dżdżownicy. Zresztą nie tylko ona. ;) [/QUOTE] To na pewno było niechcący, musiała nie zauważyć ;)
-
[quote name='hop!']"Lemoniadowa" ulubienica... ;) [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2715/49194816.jpg[/IMG] [/QUOTE] Moja ci ona!:loveu: I nawet kolor ma z lekka lemoniadowy ;) A Gabi wygląda naprawdę dobrze, dzielny z niego dziadeczek :)
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Da się! Trzeba tylko zrobić sztuczny tłum, albo i prawdziwy ;) -
KLARA - sikała ze strachu - warto pomagać - MA DOM :))
Lemoniada replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Te białe kudłate nogi w dole zdjęcia też bardzo malownicze :) -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Pimpek musiał mieć jakiegoś corgi wśród przodków, bardzo oryginalny z niego piesek :) -
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
Lemoniada replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday'] a poza tym trzeba zmusić faceta do podpisania zrzeczenia i przy przekazać do schronu pobliskiego, o ile jest sensowny, bo dt to kasa - nie zdążymy. ale jaki to schron, nie wiemy, bo nie wiemy, gdzie są psy. [/QUOTE] Najprędzej Grudziądz, bo stamtąd jest toyota.