-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
A jak z telefonami? Może choć w tej materii jest ruch? :) Dziewczynki na pewno szybko znajdą chętnych, a ja sobie pomarzę o domku dla Pako, Fortuny lub Kacperka :)
-
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
Lemoniada replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcia, bardzo podoba mi się kompozycja i ten różowy dywanik. Ale Kapsel podoba mi się najbardziej :) -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Mój Boże, jak on się postarzał :( Co tu zrobić?... -
[quote name='elisse']do oddania,tylko przecież pan żywi tego pieska i choć zwrot za karmę by chciał.....[/QUOTE] No faktycznie, łaskę robi, że zapewnia minimum opieki istocie, do której przyjścia na świat sam się przyczynił, i to pewnie z wyrachowania. Jak mnie coś takiego wpienia...
-
[quote name='Ev!']Opis "czarna bestia" i to zdjęcie spaniela na łańcuchu... Masakra. Dodane z dzisiaj. Podejrzewam, że psina może potrzebować pomocy. [URL]http://tablica.pl/oferta/pies-spaniel-czarna-bestia-ID1YgMx.html#d453e64ab5;r:;s:[/URL][/QUOTE] Ten sam facet(?) ma jeszcze sunię, wygląda na skundloną spanielkę: [url]http://tablica.pl/oferta/ruda-suczka-spaniel-ID1YgAz.html#27b863726b;r:;s:[/url] i żółwia stepowego. Gdzie on go trzyma, w jakiejś piwnicy?:crazyeye: [url]http://tablica.pl/oferta/zolw-stepowy-ID1XS5n.html#27b863726b;r:;s:[/url]
-
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
Lemoniada replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!'] Zdjęcia w ruchu nie wyszły wcale - były rozmazane albo psiaki uciekały mi z kadru. ;) [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8203/10129.jpg[/IMG] [/QUOTE] Genialne! :laugh2_2: -
Efi cudnie wygląda w kubraczku :) Miałam pisać, że Nika jest śliczna jak zawsze, kiedy nagle odkryłam, że to Leon ;)
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Lemoniada replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Czasem po śmierci pana, ale myślę że częściej jednak "bo się zużył" :( Jeszcze u wielu osób pokutuje przekonanie, że jak pies wie, że ma umrzeć, to specjalnie sam odchodzi. Więc jak zginie staruszek, to się go nie szuka :shake:[/QUOTE] Ja się ostatnio spotkałam po raz pierwszy z takim tłumaczeniem i byłam w szoku. Ale miałam nadzieje, że to odosobniony przypadek, czyżby było takich ludzi więcej? :( Rozwalił mnie ten czarny psiak z wyłażącą kępami martwą sierścią, który ma zdjęcia w koszyczku - ile jeszcze...? :( -
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
Lemoniada replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Widzę, że głównym tematem stała się obroża foresto. ;) [/QUOTE] No co? Przynajmniej wątek jest w górze ;) Obsikiwanie naprzemienne zawsze mnie bardzo śmieszyło:lol: Tylko roślinom pewnie nie jest do śmiechu, ale trudno ;) -
GROSZEK-3-4 mies. SZCZENIAK z przepustu - 5 dni i ma dom :)
Lemoniada replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Jaki cudak, wygląda, jakby główka i ciałko były od dwóch zupełnie innych psów :) Dobrze, że go zabrałyście zanim zamarzł w tym przepuście albo zdziczał zupełnie. -
[quote name='Patmol'] koty mają jakieś imiona, ale takie straszne :? (np Tri jest [I]Dzidzia[/I]) więc potrzebuję jakiś normalnych imion ogłoszenia będzie robiła Młoda na swojego maila jakie kocie imiona się ludziom podobają???[/QUOTE] No wiesz co? Moja kotka ma na imię Dzidzia i uważam, że jest przepiękne :lol: Kociaki rzeczywiście są super :)
-
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
Lemoniada replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Super, dziękuję za odpowiedzi :) Jeśli się jeszcze okaże, że jest tańsza niż Kiltix, to na pewno się skuszę :) A zapach Kiltixa akurat bardzo lubię, choć kojarzy mi się z wędzonym bekonem (ble) ;) -
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
Lemoniada replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Piękny pyś, choć jeszcze trochę smutny i niepewny :) Na pewno szybko zrozumie, że teraz będzie już tylko dobrze :) A co to za obroża, ta niebieska, przeciwpasożytnicza? -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Lemoniada replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
A te psy, dropiaty i podpalany, do wszystkich psów tak startują, czy tylko tego sobie upatrzyły? Mają jakieś lepsze zdjęcia? -
~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]
Lemoniada replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Udanej zabawy życzę :) Będzie mi brakowało informacji o Milusi, ale jakoś przeboleję ;) -
[quote name='mysza 1'] A schronisko bardziej skłonne do współpracy? Wiem, ze rezerwujecie czasem psy więc się zastanawiam, że może jakby zmiękli? Gdyby pozwalali na ładne zdjęcia, gdyby był katalog psów to naprawdę by można było je mocno ogłaszać i domy by się znajdowały. Ale takie tam moje pisanie. [/QUOTE] Właśnie, i gdyby pozwalali wolontariuszom zabierać psy na spacer... [quote name='mysza 1'] Szczerze mówiąc to mnie też jakoś tym razem to wszystko dobiło. Psy nie idą do domów tak szybko, nie ma jak pomagać, ciężko wybrać tą jedną czy jednego :( Ogólnie słabo.[/QUOTE] Mnie też zdołowały wyjątkowo te zdjęcia. Nadchodzą ciężkie dni, jest ciemno, zimno i ponuro, tym bardziej łamie się serce na myśl o biedakach, które tam siedzą :(
-
Zupełnie jak kot! Śmieszna mała :lol:
-
[quote name='mysza 1']Bardzo Ci dziękuję. Ja już zapomniałam o rozliczaniu Sisi, wpłaca na nią co miesiąc Lazy i to były jedyne wpłaty. A co miesiąc jest hotel- 300 zł plus karma, ok 100. Także porażka. Wznowię jej ogłoszenia, różni są ludzie, może ktoś zechce mieć pomyleńca ;) Sisi jest miła ale tylko do ludzi, których zna. Najtrudniejsze będą początki w nowym domu, potem to już powinno być ok. Ładnie wygląda :) nie powiem :)[/QUOTE] Uuu, faktycznie porażka :( Najwyższy czas żeby Sisi poszła do domu. "Każda potwora znajdzie amatora" jak głosi mądre przysłowie, skoro znalazła się dobra dusza, która pokochała Jaspera, to i Siseto kogoś na pewno urzeknie :)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']o dzięki, nie zauważyłam wpisu. Premia jakaś była? Bo i Sisi dostała ;-), bardzo Ci dziękuję.[/QUOTE] Były bony ;) Niestety więcej nie mogłam, bo robię prawo jazdy i zbieram na komunię chrześnicy w przyszłym roku, ale mam nadzieję, że wkrótce stanę na nogi i będę mogła bardziej "poszaleć" :) -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście, Kacperek sie zakamuflował :) Jak ja go dobrze rozumiem, też uwielbiam jeść, tylko chudnięcie mi nie wychodzi ;)