Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Biedny kot, mam nadzieję, że sam pobyt Freda go nie stresuje, koty są bardzo wrażliwe. Może się jeszcze nasz szorściak ogarnie? Jeśli nie, to życzę mu wspaniałego domu, a obecni państwo mogliby przemyśleć adopcję psa starszego i statecznego, na przykład Kubusia albo Pako :)
  2. Na razie melduję się u Kapselka, potem doczytam, co to za jegomość :)
  3. [quote name='hop!']Sensacyjnych wiadomości brak. ;) Wszystko w porządku. Niedługo poznam ją z nowym blondynem. :lol:[/QUOTE] Co to za nowy blondyn?? Żądna-m wieści! :cool3:
  4. Ja jestem bardzo ciekawa! Będą nowe zdjęcia Cypryska?? :)
  5. Ale super! Czekamy na wieści z nowej chaty wuja Freda ;)
  6. Przepiękne te zdjęcia na wiklinowym fotelu!:mdleje: A Efi aż stawała na głowie żeby odzyskać zabawkę ;)
  7. Jak się miewa piękna Siseto i jej finanse? Przelałam jej 20zł, ale pewnie kropla w morzu potrzeb :(
  8. Co słychać u Fortuny? Przelałam jej 20zł, takie wcześniejsze Mikołajki ;)
  9. Szopen faktycznie wygląda biednie :( Przelałam dla nich 20zł.
  10. Ekhem... Ja tu tylko biegnącą Efi widzę ;) A uśmiech Pako jest bezbłędny i rozczulający :)
  11. [quote name='savahna'] Kogut grzeczny, bo w szoku...dominujący kumpel go stłukł na podwórku .:cool3:[/QUOTE] Chyba rzadko się zdarza, by ktoś przychodził do weta z drobiem, nawet ozdobnym, brawa dla właściciela :)
  12. A co się temu biedakowi stało? :(
  13. O ile dobrze kojarzę, z Cieszyna jest Zofija: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/85293-Zofija"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?u=85293&dateline=1246300624[/IMG] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/85293-Zofija"][B]Zofija[/B][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-offline.png[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/7weteran.gif[/IMG] Może zgodziłaby się przeprowadzić wizytę?
  14. Śliczna kotka, ma przepiękne, mądre oczy :) Gdzie ją ogłaszasz? A może znalazła już dom?
  15. A ja pomogę :) Piękne te sukienki na bazarku, aż mi się oczy świecą, ale niestety jestem jakaś niewymiarowa i nie mogę kupować ubrań bez sprawdzenia jak na mnie wyglądają, szkoda :(
  16. Ale cudo! Bardzo lubię szorściaki i kocham umaszczenie dzicze:loveu:
  17. Prześliczna niunia, rozczula mnie to jej niepewne spojrzenie i uszka każde w inną stronę :)
  18. [quote name='hop!']Leon ukradł mi buta (możecie się domyślić w jakim celu ;)), a ja mu go zabrałam i skrzyczałam łobuziaka. Posmutniał i obraził się...[/QUOTE] Domyślam się, że chciał być chłopak modny i zrobić wrażenie na Fortunie? Ale jesteś... ;)
  19. Fantastyczna wiadomość :) Chciałabym kiedyś w przyszłości być DT dla psów, ale nie ukrywam, że i bardzo się tego boję ze względu na moje własne koty i na te, dla których w przyszłości też chciałabym stworzyć DT. Dzięki takim informacjom wierzę, że będzie to kiedyś możliwe :) Tak się cieszę z domków Rózi i Ptysia!
  20. Kochana, mądra suczka:loveu: Jęzor jest the best:evil_lol:
  21. [quote name='erka'] Pamietajcie o transporcie do Warszawy dla Muszki, jakby ktos coś wiedział.[/QUOTE] Czy transport nadal potrzebny? Wiem, że Kejsi jedzie jutro pociągiem z Krakowa do Wawy i być może mogłaby jechać przez Kielce, ale nie wiem, czy już nie za późno i czy nie kupiła biletu :( No i czy Wam udałoby się wszystko dograć. W każdym razie warto zapytać, tylko liczy się czas. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/109255-Kejsi"][B]Kejsi[/B][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-offline.png[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/1ml_dogomaniak.gif[/IMG]
  22. To już dziś! Trzymam mocno kciuki :)
  23. [quote name='malagos']a jakbyście przygarnęły długowłosego pieska biało-czarnego, to jak byście go nazwały?[/QUOTE] Kapsel albo Drops :)
  24. [quote name='hop!']Zaszczepiony. Zważony. Oszukiwał jak mógł, ale udało się zważyć całe jego ogromne ciało. Waży prawie 42kg. :roll: To faktycznie gigant Mój Mocuś waży 30kg, a na spacerach ciągnie jakby ważył dwa razy tyle :roll:
  25. [quote name='hop!']Bo zdobyła dwie piłki - zupełnie przypadkowo. ;)[/QUOTE] Nieważne jak, ważne, że się udało :) Słodka, dzielna Nikulinka :)
×
×
  • Create New...