-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Młody szorściak czekał na wywózkę do schronu pod Kutno- ma dom :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Biedny kot, mam nadzieję, że sam pobyt Freda go nie stresuje, koty są bardzo wrażliwe. Może się jeszcze nasz szorściak ogarnie? Jeśli nie, to życzę mu wspaniałego domu, a obecni państwo mogliby przemyśleć adopcję psa starszego i statecznego, na przykład Kubusia albo Pako :) -
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
Lemoniada replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Na razie melduję się u Kapselka, potem doczytam, co to za jegomość :) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Sensacyjnych wiadomości brak. ;) Wszystko w porządku. Niedługo poznam ją z nowym blondynem. :lol:[/QUOTE] Co to za nowy blondyn?? Żądna-m wieści! :cool3: -
Ja jestem bardzo ciekawa! Będą nowe zdjęcia Cypryska?? :)
-
Młody szorściak czekał na wywózkę do schronu pod Kutno- ma dom :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ale super! Czekamy na wieści z nowej chaty wuja Freda ;) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Fortuny? Przelałam jej 20zł, takie wcześniejsze Mikołajki ;) -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Lemoniada replied to fona's topic in Już w nowym domu
Szopen faktycznie wygląda biednie :( Przelałam dla nich 20zł. -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ekhem... Ja tu tylko biegnącą Efi widzę ;) A uśmiech Pako jest bezbłędny i rozczulający :) -
RAMBO-MISIO u irenas-najcudowniejszy DS!!!
Lemoniada replied to wegielkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] Kogut grzeczny, bo w szoku...dominujący kumpel go stłukł na podwórku .:cool3:[/QUOTE] Chyba rzadko się zdarza, by ktoś przychodził do weta z drobiem, nawet ozdobnym, brawa dla właściciela :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Lemoniada replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A co się temu biedakowi stało? :( -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Lemoniada replied to malagos's topic in Już w nowym domu
O ile dobrze kojarzę, z Cieszyna jest Zofija: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/85293-Zofija"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?u=85293&dateline=1246300624[/IMG] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/85293-Zofija"][B]Zofija[/B][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-offline.png[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/7weteran.gif[/IMG] Może zgodziłaby się przeprowadzić wizytę? -
Znaleziona KOKO szuka pilnie domu.
Lemoniada replied to Agata69's topic in Kotki już w nowych domach
Śliczna kotka, ma przepiękne, mądre oczy :) Gdzie ją ogłaszasz? A może znalazła już dom? -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Lemoniada replied to fona's topic in Już w nowym domu
A ja pomogę :) Piękne te sukienki na bazarku, aż mi się oczy świecą, ale niestety jestem jakaś niewymiarowa i nie mogę kupować ubrań bez sprawdzenia jak na mnie wyglądają, szkoda :( -
Młody szorściak czekał na wywózkę do schronu pod Kutno- ma dom :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ale cudo! Bardzo lubię szorściaki i kocham umaszczenie dzicze:loveu: -
Prześliczna niunia, rozczula mnie to jej niepewne spojrzenie i uszka każde w inną stronę :)
-
Fantastyczna wiadomość :) Chciałabym kiedyś w przyszłości być DT dla psów, ale nie ukrywam, że i bardzo się tego boję ze względu na moje własne koty i na te, dla których w przyszłości też chciałabym stworzyć DT. Dzięki takim informacjom wierzę, że będzie to kiedyś możliwe :) Tak się cieszę z domków Rózi i Ptysia!
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Kochana, mądra suczka:loveu: Jęzor jest the best:evil_lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Lemoniada replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] Pamietajcie o transporcie do Warszawy dla Muszki, jakby ktos coś wiedział.[/QUOTE] Czy transport nadal potrzebny? Wiem, że Kejsi jedzie jutro pociągiem z Krakowa do Wawy i być może mogłaby jechać przez Kielce, ale nie wiem, czy już nie za późno i czy nie kupiła biletu :( No i czy Wam udałoby się wszystko dograć. W każdym razie warto zapytać, tylko liczy się czas. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/109255-Kejsi"][B]Kejsi[/B][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-offline.png[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/1ml_dogomaniak.gif[/IMG] -
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
To już dziś! Trzymam mocno kciuki :) -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Lemoniada replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']a jakbyście przygarnęły długowłosego pieska biało-czarnego, to jak byście go nazwały?[/QUOTE] Kapsel albo Drops :) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Zaszczepiony. Zważony. Oszukiwał jak mógł, ale udało się zważyć całe jego ogromne ciało. Waży prawie 42kg. :roll: To faktycznie gigant Mój Mocuś waży 30kg, a na spacerach ciągnie jakby ważył dwa razy tyle :roll: -
[quote name='hop!']Bo zdobyła dwie piłki - zupełnie przypadkowo. ;)[/QUOTE] Nieważne jak, ważne, że się udało :) Słodka, dzielna Nikulinka :)