-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Ja też ciągle zaglądam i przesyłam pozytywne wibracje :)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Szok, jak ten czas leci. Coś długo nie może jej odnaleźć ten przyszły domek Fortuny :( -
No to wielkie ufff i kciuki za Joko! Obyście szybko o kaszlu zapomnieli :) A Rózi i Ptysiowi życzę wspaniałych domków.
-
Sunieczka 3-letnia z Aleksandrowa Kujawskiego do oddania. Właścicielka pisze o alergii domownika. [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-cocker-spaniela-ID1MXJ3.html#c1b237aa;r:;s:[/url] [IMG]http://img06.tablica.pl/images_tablicapl/56624079_1_644x461_oddam-psa-cocker-spaniela-aleksandrow-kujawski.jpg[/IMG]
-
Znalazłam takie ogłoszenie o cavalierze do oddania "na wieś". Psiak jest 10-miesięczny, szczerze mówiąc nie wiem, czy faktycznie oddadzą go za darmo, ale warto spróbować. [URL]http://tablica.pl/oferta/sliczny-angielski-spaniel-oddam-na-wies-ID1MTNn.html#2a975ebf;r:;s:[/URL] [IMG]http://img02.tablica.pl/images_tablicapl/56604005_4_644x461_sliczny-angielski-spanieloddam-na-wies-zwierzeta.jpg[/IMG]
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Kurde, dlaczego nikt nie chce tej kumulacji ;) Takie szczęście i nic ;)[/QUOTE] Nie wiem, może ludzie czują się niegodni ;) Ale nadejdzie w końcu ten dzień... :) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
Lemoniada replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Co to za narośl na pysku Avatara? Wygląda okropnie... :( -
[quote name='mysza 1'] W sprawie adopcji Lulu żadnych konkretów, kilka zapytań i cisza. W sprawie Ptysia ani jednego telefonu czy maila :( [/QUOTE] Ludzie chyba oczu nie mają. Ale niestety, w tym momencie jest tak wiele psów do adopcji, że jest w czym wybierać :( Gdzieś kiedyś wyczytałam, że ktoś ogłaszał na Lublin, bo tam jest bardzo mało ogłoszeń adopcyjnych - może to jest jakieś rozwiązanie? Sama nie wiem...
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Wpadam :) trochę załamujący jest kompletny brak zainteresowania adopcją Fortuny ale cóż, musi to jakoś być.[/QUOTE] Bo Fortuna jest jak kumulacja w Lotto, niełatwo na nią zasłużyć, trzeba mieć szczęście :) -
[quote name='Soema'] Lemoniado, bardzo chciałam porobić zdjęcia temu psiakowi... wydrukowała to Agaty, ale usłyszałam, że dużo jest takich starszych i przecież z tym można ogłaszać:shake: nigdy nie zrozumiem tego podejścia. [/QUOTE] Podejście wspaniałe, rzeczywiście. Tak jakby w ogóle im nie zależało na adopcjach. Wielka szkoda z tymi zdjęciami, ale i tak dobrze, że dwa kolejne psiaki dostały szansę :) Oby i ten burek dostał... A co się stało z husky?
-
Ogłoszenia Burka: [url]http://tablica.pl/oferta/lagodny-starszy-piekny-psiak-szuka-domu-ID1LZHH.html#d6d63170;r:4;s:102[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lagodny-i-spokojny-Burek,76235[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/133427/lagodny-i-spokojny-Burek/[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/lagodny-i-spokojny-burek-szuka-domu-21375299.html[/url] [url]http://www.olx.pl/zwierzeta-cat-312[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/f-Zwierzaki-psy-szczenieta-W0QQCatIdZ9131[/url] Na cafeanimali trzeba było zaznaczyć orientacyjny wiek, wpisałam, że ma 8 lat - dobrze? Sunia-szkielet, serce pęka :(
-
[quote name='emilia2280']dziéki za info, dzis malego odebralismy. Caly w pchlach biedaczek jedzie teraz do hoteliku do Mireczki pod Kielcami.[/QUOTE] Super!! A jak tam jest, w jakim stanie są inne psy i koty?
-
Soema jedzie tylko zabrać pieski czy jakieś zdjęcia też będzie robić? Napisałam taki tekst do ogłoszeń dla tego owczarkowatego psiaka, coś zmienić, dodać? [I]Burek to starszy, łagodny pies, który bardzo już długo czeka na dom w jednym ze schronisk na Podhalu. Jest spokojnym i wdzięcznym psem, nie ma w nim cienia agresji, żyje w zgodzie z kolegami z boksu. W stosunku do człowieka jest niezwykle przyjazny i delikatny. Niestety stracił nadzieję, że znajdzie jeszcze dom i nie potrafi zwrócić na siebie uwagi tak, jak inne młodsze i ładniejsze pieski. Wierzymy, że pomimo jego wieku oraz nieatrakcyjnego umaszczenia ten cudowny psiak doczeka się miłości. Może właśnie Ty odmienisz jego los? Kontakt do wolontariuszki: [/I] Może tak być? Przydałaby się dokładna informacja na temat wieku i stanu zdrowia oraz od kiedy siedzi w schronisku. No i z jedno czy dwa nowe zdjęcia, ale te co są muszą na razie wystarczyć :) Planuję też poogłaszać rudzika bez oczka i tego szarego długowłosego małego psiaka z dziwnym, pekińczykowatym pyszczkiem. I tą starszą oneczkę też. Gdyby udało się zebrać do kupy informacje o nich, byłoby super :)
-
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
Lemoniada replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Coś takiego! Misiu, szczęściarzu, wszystkiego dobrego! :) -
Może tak Ci się tylko wydaje? Oby Kikusi nic nie było i żadnemu innemu psiakowi też :)
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No co? Każdy może zmienić zdanie ;) -
[quote name='hop!'] Z całą pewnością - nie. ;) Ty lubisz takie zwykłe - niezwykłe kundelki. One mają najmniejsze szanse na adopcję.[/QUOTE] W takim razie ma siostrę prawie bliźniaczkę :) A najbardziej lubię kundelki, czarne, podpalane i szaro-bure, to prawda. [quote name='Aga-ta'] owczarek jest samcem, jak widac juz wiekowym. Bardzo wdzieczne psisko, bez cienia agresji. Jest juz tam baardzo dlugo. Zazwyczaj lezy tak Stracil juz chyba nadzieje. Jak podchodzi do krat to jest z niego taka "ciotka-klotka". Przepraszam, ze zyje... Jak dla mnie, sprawia wrazenie bardzo delikatnego, widzac czlowieka niepewnie macha ogonkiem jakby nie byl pewnien, czy moze. Biedne psisko:-( [/QUOTE] Poogłaszam go na kilku największych portalach. Przydadzą się lepsze zdjęcia i informacje - nie zdziwię się, jeśli nie uda się Wam ich zdobyć, ale w cuda wierzę od zawsze ;) Aga-ta, mogę podawać te same namiary, co Ziutka w swoich ogłoszeniach, czyli na Ciebie? To zdjęcie jak leży tyłem do ludzi jest przejmujące...
-
[quote name='Ev!']Znalazłam takie ogłoszenie na tablicy: [URL]http://tablica.pl/oferta/cocker-spaniel-piesek-adopcja-za-darmo-ID1Diih.html#d453e64a;r:;s[/URL] [FONT=arial][URL="http://tablica.pl/oddam-za-darmo/radomsko/"]"Oddam za darmo[/URL] [/FONT] ślicznego szczeniaczka . Piesek do odbioru będzie po 10 pażdziernika. Urodził się z krzywą przednia lewa łapka tak jak widać na zdjęciu. Postanowiłam go nie usypiać . Myślę ,że znajdzie się osoba o kochającym sercu i da mu prawdziwy dom. Pozdrawiam serdecznie." Piesek jest w Radomsku.[/QUOTE] Oby faktycznie oddał za darmo. Ten facet to pseuduch na całego, już wielokrotnie widziałam jego ogłoszenia, zawsze ma po kilka psich ras plus persy :angryy: