-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Lemoniada replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='monika.wrc']Napisałam dziś do Pani. Z korespondencji mam wrażenie że faktycznie chodzi im o dobro suni.Zobaczymy co z tego wyjdzie ale chyba mała trafi do mnie...Będę dawać znać co i jak.[/QUOTE] Moniko, byłoby cudownie! Trzymam kciuki :) A ta mała ma rodowód, czy kupiona od pseudo? Wysterylizowana? -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Nikt nie zadzwonił jak na razie :( Może jutro?[/QUOTE] Może ja zadzwonię, żeby Wam przykro nie było? ;) -
[quote name='faith35']Jak klikam na ogłoszenie, to wyświetla mi sie ogłoszenie "yorka"...[/QUOTE] Faktycznie, przepraszam. Dziękuję, Emilio, za wklejenie właściwego linku :) Ja wiem, że spanieli i w ogóle psów w potrzebie i tak jest nadmiar, ale będę Wam wklejać te dorosłe spaniele z tablicy opisane jako "za darmo", może ktoś będzie miał jakiś pomysł :(
-
Zobaczcie, jakie cudo :( [url]http://tablica.pl/oferta/suczka-w-typie-yorka-ID1zX1T.html#c1b237aa;r:;s:[/url] [IMG]http://img02.tablica.pl/images_tablicapl/52204285_1_644x461_spaniel-3letni-odam-w-dobre-rece-krasnystaw.jpg[/IMG]
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Lemoniada replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Ślicznota w typie yorka pod opieką Fundacji Dwa Plus Cztery z Wrocławia :) [url]http://tablica.pl/oferta/suczka-w-typie-yorka-ID1zX1T.html#c1b237aa;r:;s:[/url]- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Lemoniada replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Znalazłam ogłoszenie o 2-letniej suni powder puff z Tarnobrzegu: [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-za-darmo-malego-psa-ID1zXXr.html#c1b237aa;r:;s:[/url] W ogłoszeniu napisane jest, że za darmo, ale nie wiem, czy to prawda. -
[quote name='hop!'] Lemoniada pewnie boi się mamy, a mysza 1 taty. ;)[/QUOTE] Się nie śmiejcie, też byście się bały ;)
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
Lemoniada replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106'] Dobra, czy mamy kogoś z Chrzanowa (40km) od Katowic na wizytę przedadopcyjną jakby co?[/QUOTE] Moja babiczka pohazi z Chrzanowa ;) A tak poważnie, to o ile pamiętam Ulaa stamtąd jest, ale nie znam jej bliżej. -
Osoba prywatna z Jędrzejowa ogłasza młodą sunię collie, niby za darmo, ale nie wiem, jak jest w rzeczywistości: [url]http://tablica.pl/oferta/owczarek-coli-ID1zmHj.html#d3e2ada4;r:;s:[/url] Może macie jakiś pomysł? :(
-
[quote name='mysza 1']ps. bo my wszyscy, pomagacze psom mamy takie przerąbane to życie ;)[/QUOTE] Co nie? W poprzednim wcieleniu musieliśmy być złymi ludźmi i Bóg nas pokarał, nawet wczoraj to mówiłam jednej suni spotkanej na cmentarzu w Brwinowie ;) (Swoją drogą nie chce mi wyjść z głowy ta mała, wyglądała na taką, która ma dom, ale wałęsa się non stop po okolicy, ehh... Śliczna taka była.)
-
[quote name='hop!']Ja mieszkam ze starszą, schorowaną mamą w tym samym domu - ona na dole, ja na górze. Dla mnie to wygodne, bo w razie czego nie muszę biegać np. z zakupami, czy lekami na dwa domy. ;) U mnie jest inny problem - moja rodzicielka na starość zgarniałaby psy i to ja muszę pilnować, by stado się nie powiększało. ;)[/QUOTE] [quote name='mysza 1'] Jesteś lwem ;) Ja też mieszkam z ojcem i nie mam własnego mieszkania czy domu. A ojciec męczący i ma podły charakter ;)[/QUOTE] W takim razie cofam to o "zamożności" ;) Ale starszymi rodzicami trzeba się zająć, więc wszystko jest tak, jak należy :)
-
Kiko po wielu perypetiach ma wreszcie swój własny dom.
Lemoniada replied to gallegro's topic in Już w nowym domu
Co za głuptas. Że też nie da się psu wytłumaczyć pewnych rzeczy... -
[quote name='hop!']Masz też najmniej zwierzaków. ;)[/QUOTE] To właśnie przez to, że mieszkam z rodzicami, moja mama nie przepada za zwierzakami. Żebyś słyszała te dzikie awantury i groźby za każdym razem, gdy przynosiłam do domu bezdomnego kotka, już nie mówiąc o psie... Moja mama jest dobrym człowiekiem, ale potwornie nerwowym, no i ma prawo nie chcieć kotów u siebie. Całe szczęście, że na moje dwie kicie się zgodziła :)
-
[quote name='hop!']Lemoniada jest najmłodsza, a ja najstarsza. ;)[/QUOTE] Zauważ, że jestem też najmniej "zamożna", ciągle u rodziców mieszkam i o własnym mieszkaniu nawet nie mam jeszcze co myśleć ;) A urodziny mam 2 sierpnia :)
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']W tym miesiącu już nie starczy na hotel Kacperka, deklaracji jest na 200 zł, oszczędności się skończyły, zabraknie.[/QUOTE] Bardzo niedobrze. Może ktoś znów poratuje jednorazową? A najlepiej by było wysłać już Kacperka do domu, za ładny jest żeby tyle u ronji siedzieć... -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Obrażam się ;) -
[quote name='hop!']Musiałam je umyć, bo... Przemilczę przyczynę. ;)[/QUOTE] A ja myślałam, że one normalnie tak wyglądają ;) Mysza, wszystkiego najlepszego! Dużo pieniędzy, dużo dobrych domków i mało bezdomnych psów! Daj dzioba :lol:
-
Piękna sesja. Wyglądają jak świeżo umyte :)
-
[quote name='Aga-ta']Psica wydawala sie ostra i odwazna. Do schroniska zostala zwrocona juz nastepnego dnia o 7 rano. Facet powiedzial, ze chcial psa strozujacego, a ona nic tylko leb do glaskania nadstawia... Poszedl sobie wybrac innego. Tak to wlasnie wyglada...[/QUOTE] I pozwolono mu wybrać innego? :( Słodka ta brodaczka...
-
Gabiszon jest wzruszający :) Choć domyślam się, że życie z nim na co dzień może nie być różowe. Mój Mocuś też jest taki "niezniszczalny", dopiero co wywinął się kostusze po babeszjozie i ostrej niewydolności nerek oraz wątroby. Bardzo późno dał po sobie poznać, że coś jest nie tak, przestał jeść dopiero jak wyniki krwi były już fatalne, a i tak nawet wtedy nie wyglądał bardzo źle i zupełnie do tych wyników nie przystawał :) Nerki niestety dość mocno wtedy ucierpiały i pomimo, że Mocuś czuje się już dobrze, musimy chodzić raz w tygodniu na kroplówki podskórne. I to jest masakra, bo Mocuś nie daje sobie w kaszę dmuchać, zawsze walczy, protestuje i wije się jak piskorz, wszelkie zabiegi przy nim są jak rodeo ;) Ale tak na co dzień jest przeukochany :)
-
AMELKA - ANTYLOPA ŚWIĘTOKRZYSKA z leśnej głuszy została Krakuską :)
Lemoniada replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Widzę, w obu postach są wszystkie zdjęcia :) Może to chwilowy problem z hostingiem? -
Buldożek francuski z Poznania do oddania, w ogłoszeniu napisano, że za darmo, ale nie wiem, czy to prawda. [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-w-dobre-rece-ID1z4d9.html#2a975ebf;r:;s:[/url]
-
AMELKA - ANTYLOPA ŚWIĘTOKRZYSKA z leśnej głuszy została Krakuską :)
Lemoniada replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia na schodach są zachwycające! Modelka też bardzo urodziwa :) -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Lemoniada replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='dorciaa']Dzwoniłam na kilka ogłoszeń <za darmo> z tablicy i alegratki ..... pies darmo ale za wychowanie , szczepienia czy karme - każdy inaczej to nazywa - 400 - 600 zł , tylko na jednym ogłoszeniu gdzie pani chciała "oddać" sprzedać sunie dorosłe ( 5-6lat) z hodowli wołała po 250 zł jak mi powiedziała za sztukę[/QUOTE] Wiem i nie spodziewam się, by ludzie tak chętnie pozbywali się rasowych i popularnych psów nie chcąc jeszcze na nich zarobić na odchodnym :( Ale spotkałam się już z sytuacją, gdy faktycznie za darmo były do oddania piękna 3-letnia kotka perska, cocker spaniele, pekiny i buldożki, zawsze warto sprawdzić.- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Przeglądam nieraz ogłoszenia na tablicy i znalazłam właśnie takie: [url]http://tablica.pl/oferta/atos-czerwono-nosy-ID1yAaW.html#c2c8b4c9;r:;s:[/url] Ja wiem, że bezdomniaków do adopcji i tak nadmiar, ale ten psiak jest taki piękny, szkoda, żeby przejęło go jakieś pseudo :( Moze ktoś właśnie o takim marzy?