Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Na portalu tablica.pl znalazłam takie ogłoszenie: "oddam psa rasy chow-chow ale pies jest agresywny do ludzi i trzeba mies twarda rękę maść psa rudy wiem 3.5 roku oddaje z powodu ugryzienia mnie a nie mam serca na uspienie czekam na kontakt" [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-pieska-chow-chow-ID1BM0h.html#2a8081d7;r:;s:[/url] Kto zechce agresywnego psa? :(
  2. Na portalu tablica.pl osoba prywatna chce oddać swojego psa. Powód - alergia dzieci. [url]http://tablica.pl/oferta/shar-pei-ID1BOLJ.html#2a975ebf;r:;s:[/url] [IMG]http://img04.tablica.pl/images_tablicapl/52877573_2_644x461_shar-pei-zdjecia.jpg[/IMG]
  3. Psiak piękny, ale w jakim stanie :( A nerki nie uszkodzone?
  4. Mam pytanie. Czy na terenie Radomia i okolic działa jakaś organizacja, która podejmuje interwencje dotyczące pseudohodowli?
  5. W Świdniku pies do oddania z powodu choroby właścicieli. [url]http://tablica.pl/oferta/english-cocker-spaniel-oddam-ID1Bvtl.html#c1b237aa;r:;s:[/url]
  6. Zobaczcie, jakie cudo ludzie chcą oddać :( Że też ja nie mogę tymczasować nic... [url]http://tablica.pl/oferta/suczka-ID1Bxsb.html#c1b237aa;r:;s:[/url] [IMG]http://img04.tablica.pl/images_tablicapl/52791273_1_644x461_suczka-piotrkow-trybunalski.jpg[/IMG] [IMG]http://img04.tablica.pl/images_tablicapl/52791273_5_644x461_suczka-lodzkie.jpg[/IMG]
  7. Coś podobnego! Zazwyczaj porody są długie i ciężkie, a tu proszę, Filipkowi chyba bardzo się spieszyło do psiaków :) Gratulacje!
  8. [quote name='malagos']Pan Borys pozdrawia - robi to, co umie najlepiej: [/QUOTE] Czyli wyjątkowo pięknie wygląda :) Jego bura koleżanka zresztą też!
  9. Melduję się u suńki :) Już ją zgarnęłyście czy dalej w schronie?
  10. [quote name='hop!']Może pójść w odwrotną stronę. Może mieć zwyczajnie dość życia ze sforą psów na wsi. ;)[/QUOTE] A niech go Bóg broni! :lol: Na pewno ronja i TŻ wychowają go na zwierzoluba :)
  11. [quote name='hop!']Miała zdjęcia, na których wyglądała ślicznie, za to na tych: [URL]http://img42.imageshack.us/img42/3200/24502274.jpg[/URL][URL="http://img252.imageshack.us/img252/4816/66514172.jpg"] http://img252.imageshack.us/img252/4816/66514172.jpg[/URL] prawdziwiej. ;) [/QUOTE] Rzeczywiście :) Tamte zdjęcia musiały być wobec tego przekłamane ;) Ciekawe są te psie sympatie i antypatie. Mówi się, że zwierzęta są dużo szlachetniejsze od ludzi i nie są złośliwe, ale jakieś ziarno prawdy musi być i po tej drugiej stronie ;)
  12. [quote name='Ginn'] Wkrótce kolejny watek "Psów bodzentyńskich" - piesek umierał na oczach ludzi i weta w centrum Bodzentyna. [B]Musiał mieć przetaczaną krew bo zamiast niej miał wodę (tak to określił wet).[/B] Szczegóły i zdjęcia w czwartek. Kolejne 3 szczeniaki czekają u mnie na domy a jeszcze[B] 5-cioro rodzeństwa czeka w polu z matką na zabranie.[/B] Też zdjęcia i szczegóły w czwartek. Pogoda coraz gorsza.[/QUOTE] Matko boska :( Ile jeszcze...?
  13. [quote name='hop!']Nie chcesz do nas dołączyć? ;) Z bobasa niewielki pożytek. Ze świeżo upieczonej mamy również. :ices_bla: ;)[/QUOTE] Ale pomyśl, jaki będzie pożytek gdy dorośnie i pójdzie w ślady rodziców :) Ja Was nigdy nie opuściłam, to był przytyk ;)
  14. [quote name='hop!'] Lulczak nie lubi aparatu - najczęściej się chowa. Zwykle siedzi, leży, trzepie zabawkami, dziaduje w kuchni, drze japę, czasem biega... Nudy. ;) Trio nie przepada za Lulczakiem. [/QUOTE] Dziwne. Pamiętam Lulu ze zdjęć schroniskowych, wyglądała na nich jak śliczna, smukła i subtelna sunieczka :) Musieliście ją za bardzo rozpuścić ;)
  15. [quote name='Handzia55']Lwmoniada, chyba powinnaś odszczekać, to, co napisałaś.:diabloti: Amelka to wytworna dama jest:loveu: Do zdjęć pozowała jak prawdziwa modelka:lol: a Ty takie teksty....:shake:[/QUOTE] Pewnie, że dama! Ale o plebejskim pochodzeniu, stąd moje zdziwienie, że od razu tak pewnie wkroczyła na salony :lol:
  16. [quote name='mysza 1']A Ty ;) szpiegu z krainy ;) Dobrze :)[/QUOTE] Super! :) Mam nadzieję, że to będzie szybka i łatwa adopcja :)
  17. Czy ja dobrze zrozumiałam to, co właśnie na wątku Nowego Targu wyczytałam? ;)
  18. [quote name='funia'] Zastaanawiam się czy kastrujemy tez psy ? Pewnie byłoby to wskazane ....[/QUOTE] A Wasza gmina pokryje również koszty kastracji? Ja myślę, że to bardzo wskazane, niewykastrowany psiak w typie sznaucera to zbyt łakomy kąsek...
  19. Niesamowite, skąd nieraz w tych wiejskich burkach tyle mądrości życiowej i obycia? :) Trzymam kciuki za dalsze szczęśliwe życie Amelki i jej rodziny :)
  20. [quote name='mysza 1'] Ale mamy kameralny wątek ;) jak Ty urodzisz to zostaniemy we dwie z Hop :)[/QUOTE] Pociesz się, że ronja się rozdwoi i jak powróci, to będzie Was już czworo ;)
  21. Muszę przyznać, że sesja Joko jest tym razem najlepsza :lol: Ale Nikuni tego nie mów, bo ona jest zawsze i wszędzie wyjątkowa ;)
  22. Znalazłam na tablica.pl ogłoszenia o goldenach do oddania, prawdopodobnie od prywatnych osób. W tytule napisane, że za darmo, ale nie wiem, czy to prawda. Sunia z Lublina, 4-letnia: [IMG]http://img05.tablica.pl/images_tablicapl/48792089_1_644x461_golden-retriever-lublin.jpg[/IMG] [url]http://tablica.pl/oferta/golden-retriever-ID1pOyh.html#bf7d6fae;r:;s:[/url] 4-letni golden z Grudziądza, oddają z powodu alergii: [IMG]http://img03.tablica.pl/images_tablicapl/52426545_1_644x461_oddam-psa-golden-retriever-grudziadz.jpg[/IMG] [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-golden-retriever-ID1AtOd.html#b2d2bdd4;r:;s:[/url]
  23. "Witam. Oddam yorka za darmo z powodu wyjazdu za granice. PILNE!" [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-yorka-szczecin-ID1AgZX.html#a6cb4375;r:;s:[/url]
  24. Ale fajna ta ostatnia fotka ze ścierką :)
  25. Chciałabym dorzucić 20zł do karmy Szopena. Poproszę o numer konta. I posyłam ciepłe myśli...
×
×
  • Create New...