-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Lemoniada replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='Nuta le Bób']Kilka razy już dzwoniłam do osób które wystawiają yorki "za darmo" na Tablicy - za każdym razem przez telefon można się dowiedzieć że piesek kosztuje około 1000,- Piszą, że piesek jest za darmo, bo wg regulaminu Tablicy nie mogą sprzedawać psów bez rodowodu. Raz usłyszałam że jak mogłam poważnie myśleć że za takiego psa nikt nie zażąda pieniędzy. Myślę, że z takimi ogłoszeniami można dać sobie spokój - chyba że chodzi o "pilne oddanie psa z powodu wyjazdu"[/QUOTE] Wiem i tego też się spodziewam po tego typu ogłoszeniach. Ale jeśli gdzieś kiedyś jakiś psiak faktycznie będzie do oddania za darmo, to myślę, że warto próbować :) A dzwoniłaś zawsze o psy dorosłe? Bo jak ktoś ma "za darmo" szczeniaka to od razu wiadomo, że nie ma co dzwonić nawet, ale te dorosłe mnie zastanawiają.- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Lemoniada replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Nie wiem, co myśleć o tym ogłoszeniu, czy psiak faktycznie za darmo, czy nie. No i to "mile widziani hodowcy" mnie przeraża. [URL]http://tablica.pl/oferta/york-piesek-ID1CU7r.html#2a8081d7;r:;s:[/URL] I jeszcze jedno: [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-opiekunczym-ID1CPBb.html#1d3989fb;r:;s:[/url]- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
6-letnia sunia do oddania, zazdrosna o dziecko :( Całe szczęście, że wysterylizowana. [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-6-letnia-suczke-rasy-cocker-spaniel-ID1xj9t.html#22bc1b85;r:;s:[/url] [IMG]http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/51325751_1_644x461_oddam-6-letnia-suczke-rasy-cocker-spaniel-szczecin.jpg[/IMG]
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Dzięki właśnie widziałam, ze za 3 miesiące. Czyżbyś wątpiła, ze Kacperek dom szybko znajdzie ? ;)[/QUOTE] Wręcz przeciwnie :) Pomyślałam, że pewnie dom znajdzie w tym miesiącu i nadpłata pójdzie na inne psiaki w potrzebie :) -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Przelałam deklarację za październik, listopad i grudzień :) -
I znów tablica.pl. Właściciel chce oddać psiaka, na mój gust mocno wyżłopodobny. [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-ID1okOH.html#2a8081d7;r:;s:[/url] [IMG]http://img08.tablica.pl/images_tablicapl/48310215_2_644x461_oddam-psa-zdjecia.jpg[/IMG]
-
[quote name='ang']tylko w weekend mnie nie było... zaczynam podyplomowe w wawie, muszę sporo rzeczy ogarnąć[/QUOTE] O, to może Cię kiedyś spotkam z Kropkiem na ulicy ;)
-
bernardyn przejechany przez właścciela -WALCZY _POmóz mu !!!!
Lemoniada replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Cudo... Jak on się porusza - czołga się? -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1'] Dzisiaj mocno trzymamy kciuki za szybki i bezproblemowy zabieg.[/QUOTE] Trzymamy! :) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co się będzie za starszą uganiał? ;) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Niestety musi być jedynaczką.[/QUOTE] Szkoda :( Ale zdarzają się nieraz ludzie, którzy chcą mieć tylko jedno zwierzę i nie myślą o powiększaniu stada. Bądźmy dobrej myśli. -
Ja się ang zupełnie nie dziwię, Kropek jest boski:loveu:
-
Kolejny spaniel z tablica.pl, to jest jakaś masakra! [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-w-dobre-rece-cocker-spaniel-ID1Ce5H.html#8ad3b8e9;r:;s:[/url] [IMG]http://img02.tablica.pl/images_tablicapl/53038147_1_644x461_oddam-psa-w-dobre-rece-cocker-spaniel-ostrzeszow.jpg[/IMG]
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Ale piękne te Twoje dziewczyny, Dorotko :) Mila jak zwykle zachwycająca, a Pusia bardzo w moim typie, najbardziej lubię takie bure, czarne lub podpalane kundelki :) -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Lemoniada replied to fona's topic in Już w nowym domu
Ponawiam prośbę o numer konta na PW :) -
Prywatny właściciel chce oddać 9-miesięcznego setera z powodu braku czasu. Okolice Lublina: [url]http://tablica.pl/oferta/seter-irlandzki-ID1C0Zb.html#07379f98;r:;s:[/url] [IMG]http://img03.tablica.pl/images_tablicapl/52960521_2_644x461_seter-irlandzki-zdjecia.jpg[/IMG]
-
Na portalu tablica.pl znalazłam ogłoszenie o dalmatyńczyku, którego (chyba) dotychczasowi właściciele chcą oddać :( Mało informacji jest w tym ogłoszeniu, nie wiadomo, ile ma lat i czy wykastrowany, ale może być łakomym kąskiem dla pseudo :( [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-dalmatynczyka-w-dobre-rece-za-darmo-ID1C9B1.html#2a975ebf;r:;s:[/url] [IMG]http://img04.tablica.pl/images_tablicapl/53006501_1_644x461_oddam-dalmatynczyka-w-dobre-rece-za-darmo-dabrowa-gornicza.jpg[/IMG]
-
Na tablica.pl znalazłam ogłoszenie o rocznym piesku do adopcji. Napisane, że za darmo, nie wiem, czy to prawda. [url]http://tablica.pl/oferta/buldog-francuski-oddam-za-darmo-ID1CaFB.html#c1b237aa;r:;s:[/url] [IMG]http://img04.tablica.pl/images_tablicapl/53012077_1_644x461_buldog-francuski-oddam-za-darmo-choszczno.jpg[/IMG]
-
Kolejne ogłoszenie z tablica.pl, "sunia jest po porodzie"... :( Z Łodzi. [URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-suke-rasy-cocker-spaniel-angielski-ID1Cbbh.html#c1b237aa;r:;s:[/URL] [IMG]http://img04.tablica.pl/images_tablicapl/53014835_1_644x461_oddam-suke-rasy-cocker-spaniel-angielski-lodz.jpg[/IMG] O masz, a tu następny, "bardzo pilnie z powodu przeprowadzki" :mad: Czarny, dwuletni. [url]http://tablica.pl/oferta/pilnie-oddamy-w-dobre-rece-psa-cocker-spaniela-ID1C7Y9.html#2a8081d7;r:;s:[/url]
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
I ja też się nie mogę doczekać na ciąg dalszy opowieści i fotki obu dziewczyn! :) -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jakie ma śmieszne wargi na tych zdjęciach :) Cudna dziewczyna! -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='mysza 1']Ale Pako jest wstrętny, typowy samiec ;) Nowa przyjechała to stara idzie w odstawkę ;)[/QUOTE] Prawda? Też bym była zła i zazdrosna ;)