Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Przepiękny ten Leon, taki trochę Nikowaty... Ależ cuda Ci się trafiły, hop! :)
  2. [quote name='emilia2280']hahaaaaa, zadzwonilam i "odda" za 300zl :OOOOO[/QUOTE] To niech spada na bambus!
  3. [quote name='hop!']Rózia pewnie niedługo się przeprowadzi. ;) [/QUOTE] Oby się Twoje słowa w domek przemieniły ;)
  4. Jak można gryźć materiał? Zęby mi ścierpły na samą myśl ;)
  5. [quote name='hop!']Rozkręciła się. Trzeba ją pilnować albo chować przedmioty, bo inaczej je rozgryza i połyka. Interesują ją drobne rzeczy np. pilot, okulary, chusteczki higieniczne, zegarek, szczotka, czapka. Mebli nie niszczy. Przedmioty i jedzenie potrafi ściągać ze stołu i szafek.[/QUOTE] Moja kotka Dzidzia też ma bzika na punkcie moich okularów, mam już pogryzione oprawki. Uwielbia też zaciągać prześcieradła, wydłubywać z nich nitki i ciumkać je, i ciumkać, i ciumkać... ;)
  6. Słodkie psiaki, Ptyś ma w sobie to COŚ :) Zazdroszczę jego przyszłemu domkowi :)
  7. Ojej, biedny ten Leonowy brzuszek :( Psiak przepiękny, długo u hop! nie zabawi :)
  8. Jak się czuje kochana Sonia? Łapki współpracują? Nadal cieszy się życiem? :)
  9. To prawda, Piasek jest wyjątkowo pięknym psem :) Oby ktoś właściwy to w końcu dostrzegł...
  10. Brak wieści to zapewne dobre wieści, chyba można już tytuł zmienić :) Adopcja Jaspera to mistrzostwo świata, do tej pory nie mogę się nacieszyć, jego pani musi być wspaniałą osobą :)
  11. A ronja mieszka w samej Warszawie? Czy Sisi wychodzi na spacery na smyczy poza podwórko?
  12. Jak żyje Kacperek? Ktoś się już może na nim poznał? :)
  13. Co u Pako? Jak zareagował na nowych kolegę i koleżankę? :)
  14. Nie cierpię jesiennych chłodów, ale Fortuna na pewno się cieszy, ma jabłek pod dostatkiem :)
  15. [IMG]http://imageshack.us/a/img51/8165/30543464.jpg[/IMG] [IMG]http://www.museumofmythology.com/Egypt/Anubis/anubis/anubis-1.jpg[/IMG] Poza może nie do końca ta sama, ale podobieństwo jak dla mnie uderzajace do Anubisa :)
  16. [quote name='hop!'] Nie mam czasu się chwalić. :eviltong: [/QUOTE] Że tak zacytuję :cool3: [quote name='hop!']Jak się ma cudnego psiaka, to trzeba się nim chwalić. ;-) [/QUOTE]
  17. Reksio jest piękny, przypomina mi basenji albo psa faraona w krępej wersji :) Lulu też urocza. A ten szorstki? ;)
  18. Ale Wy wszystkie jesteście cichociemne ;) Bardzo się cieszę z nowego domku Bronka :)
  19. A hop! ma egipskiego biszkopta i szorstkiego kefira, i wcale się nie chwali:placz: Chcemy fot i opisów! Jeśli już nie wątków:cool3:
  20. Ogłoszenie już nieaktualne, mam nadzieję, że sunia dobrze trafiła :(
  21. Właściciele chcą oddać przepiękną sunię, młodziutką arlekinkę. W ogłoszeniu podane, że za darmo, ale nie wiem, cyz to prawda. Sunia przebywa w Rybniku. [url]http://tablica.pl/oferta/dog-niemiecki-suczka-6-miesiecy-ID1Ilgn.html#b2d2bdd4;r:;s:[/url] [IMG]http://img02.tablica.pl/images_tablicapl/55159009_1_644x461_dog-niemiecki-suczka-6-miesiecy-rybnik.jpg[/IMG]
  22. Właściciele chcą oddać roczną biszkoptową sunię z powodu alergii dziecka :( [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-ID1Ilx5.html#2a8081d7;r:;s:[/url] A tu piękna 3-letnia czekoladka do oddania, może ktoś słyszał o chętnym domku na taką? [url]http://tablica.pl/oferta/do-oddania-labradorka-ID1Ilsx.html#b2d2bdd4;r:;s:[/url] [IMG]http://img06.tablica.pl/images_tablicapl/55159935_1_644x461_do-oddania-labradorka-dzierzoniow.jpg[/IMG]
  23. W Radomiu "właściciel odda gratis" 10-miesięczną spanielkę biało-złotą: [url]http://tablica.pl/oferta/cocker-spaniell-angielski-ID1ImeB.html#2a8081d7;r:;s:[/url] Ale uwaga, bo spojrzałam na inne ogłoszenia i facet ma też belgi, shih-tzu, onki i inne rasy, śmierdzi mi to pseudohodowlą.
×
×
  • Create New...