-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
[quote name='kiniaczeq'] tutaj : [URL="http://www.forumnasze.net/topics14/kupka-psiego-nieszczescia-blaga-o-pomoc-vt5474.htm#81939"]http://www.forumnasze.net/topics14/k...5474.htm#81939[/URL][/quote] A dlaczego ten temat został zamknięty?:crazyeye: Dziwne forum, dziwni ludzie... Też znam parę takich:/
-
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Lemoniada replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Mam nadzieje ze znalazla dobry domek...[/quote] Ja także... No cóż, cieszmy się tym co mamy. Prześliczna Maszeńka jest bezpieczna, wiemy co się z nią dzieje i nie zagraża jej już żaden pseudohodowca ani nieodpowiedzialny człowiek. To ogromna pociecha:loveu: Maszeńko, rośnij zdrowo piękna suczko! -
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Lemoniada replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='GreenEvil'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/34/c6f0c5f2faf956f7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/34/ba6d90fcff9fff76.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/34/6877bed026bc0134.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/34/928ec42d32b7c09e.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Cuuudna sunia:loveu: Biedne to oczko, ile weci dają procent na wyzdrowienie? Może jakaś operacja...? Lenka wygląda jak nowonarodzona, GreenEvil jesteś wielka!!:multi: -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Psinka dostała robocze imię Murzyn. Murzyn jest przepiękny! Ma gładką, lśniącą sierść w kolorze gorzkiej czekolady, tylko na pyszczku posiwiałą. Moim zdaniem przypomina któegoś z rasowych psów myśliwskich, chyba posokowca z nadwagą, ale nie jestem pewna. Jest przesłodki, tak bardzo się cieszy okazaną chwilą uwagi i zainteresowania. Poszczekuje tak smutno kiedy się odchodzi:( Postaramy się o lepsze zdjęcia. Czy ktoś mógłby obdarzyć 18 letniego staruszka miłością na ostatnie chwile jego życia? To juz nie potrwa długo... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9369/dsc00297je6.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Ewusek']przed chwilą otrzymałam maila pd użytkownika Mesage z allegro w sprawie aukcji: "Uśpijcie go a nie odpierdalacie jakąś manianę..." (cyt. dosłowne) Negatyw mu!!:angryy: :angryy: Da się zrobić coś takiego jak ban na allegro? Co za bezczelność! Jak mu się cos nie podoba to niech się łaskawie nie odzywa, a nie wyskakuje z takimi tekstami!
-
Pozdrawiam i również życzę spokojnej nocy oraz miłych, kolorowych snów :) Ty masz za to prześliczny avatarek:loveu: Od dawna już wpadł mi w oko:)
-
[quote name='carolinascotties']Lemoniado - daj spokój i nie przejmuj się :loveu: ... wystaczy przeczytać to, o czym pisze Sardynka - żeby zdać sobie sprawe, że wszyscy jesteśmy do niczego... cokolwiek robisz - robisz źle -i najważniejsze - Sardynka wie lepiej...to taki...hmm... [I]tutejszowątkowy[/I] Wielki Brat ;)[/quote] Masz rację Karolinko, po co mamy sobie nerwy psuć? :loveu: Musimy mieć siły i czas na ratowanie psów, bo Sardynka nas w tym przecież nie wyręczy. W gębie mocna, szkoda tylko, że sama ze zrozumieniem nie potrafi czytać i nie widzi jak się ośmiesza. Cóż. Wakacje są, ludzie się nudzą. Nie traćmy energii na karmienie trolla:roll:
-
[quote name='Sardynka']Nie, jestem miłośniczką kotów :D - może być?[/quote] :roll: Jako miłośniczka kotów poczułam się urażona.
-
[quote name='psiulka'][I]Cyprysik ma WO :multi: Może za niedługo to będzie prawdziwy dom?[/I] [/quote] Nie ulega wątpliwości:loveu: Z taką urodą i łagodnym usposobieniem - będą się o niego bić, zobaczycie!
-
[quote name='Sardynka'] [FONT=Arial]Tak, bo skoro jesteście wielkimi miłośnikami psów powinniście zacząć działać. Nie ja otwieram akcje rodowodowy=rasowy, tylko miłośnicy psów, więc w takim razie Wy powinniście działać!!! [/quote][/FONT] A Ty nie jesteś miłośniczką psów? [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][quote name='Sardynka'][/FONT] [FONT=Arial]Czy psy uwielbiają jeździć na wystawy? Jeżeli już, to wolą jechać na łączkę, czy do lasu, i tam sobie swobodnie pobiegać, a nie na smyczy stać na baczność na ringu. [/FONT] [/quote] Żaden pies [B]nie ma prawa[/B] biegać sobie swobodnie po lesie, czy ma rodowód czy nie. Pies w lesie ma być w kagańcu i na smyczy. A najlepiej żeby w ogóle żadna z czterech łap w lesie nie postała bo zastrzelenie psa na oczach właściciela, niemal tuż przy nim, nie należą do rzadkości, niestety.
-
OLSZTYN - Felicita, Piękna 8-miesięczna...MA DOM
Lemoniada replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Jak to cudownie! Może nie powinnam się cieszyć na zapas, ale kciuki trzymam z całych sił!:multi: -
mix BASSETA-Buba-moze znajdzie swoje szczęście-MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoWa']Ale pięknota...!:loveu:[/quote] No ba:loveu: Komu taką królewnę, komu? -
Rafik-mały i śliczny a taki samotny-odszedł samotnie za TM
Lemoniada replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aniu i co? Co się stało z Rafikiem, czy już znalazł domek? Tyle czasu nikt go nie odwiedzał:( -
ODRATOWANA OD SADYSTY NUKA w nowym domu, ale facet ma kolejne psy!!
Lemoniada replied to LittleMy's topic in Już w nowym domu
Z jednej strony sterylka to konieczność, z drugiej - te upały... Będę trzymać kciuki. Nuczka, śliczna kobietko, Ty to masz szczęście, zajęły się Tobą kompetentne osoby:) -
mix BASSETA-Buba-moze znajdzie swoje szczęście-MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']Ale fajna :loveu: A uparciuch z niej, czy da się dogadać? :cool3::eviltong:[/quote] To zależy:p Na smyczy nieraz się zapiera i nie chce iść tam gdzie człowiek a w zupełnie inną stronę. Ale myślę, że problem jest do wyeliminowania, Ania, która Bubę prowadziła jakoś dała sobie radę:) -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Lemoniada replied to fona's topic in Już w nowym domu
A gdzie wywiało Rudaska? Może ktoś interesował się Szopenkiem, tylko my nie wiemy, może on ma aktualniejsze informacje? -
mix BASSETA-Buba-moze znajdzie swoje szczęście-MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Nikt tu nie zagląda :( A te psiaki ze Skierniewic miały takie straszne warunki i takie ciężkie życie. [URL]http://arka.strefa.pl/Skierniewice/Skierniewickie-schronisko.html[/URL] Podniosę ponownie, może ktoś zauważy małego bubasa. :) :) :)[/quote] Nie miały, a mają nadal:( Miejsca jest na 60 psów, a w tej chwili jest ich około 110, a więc dwa razy tyle... Non stop dochodzi do jakichś pogryzień, nierzadko ze skutkiem śmiertelnym, nie ma miejsca na izolowanie... Czy ktoś pomoże Bubusi wydostać się z tego koszmaru? -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Pomóżmy Fantuni szukać! -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Lemoniada replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Istnieje już blog z naprawdę WYJĄTKOWO drastycznymi zdjęciami katowanych i zamordowanych zwierząt... Może możnaby się zwrócić do autora z prośbą o współpracę? Pomysł z dotarciem do mediów i uderzeniem z najcięższej artylerii uważam za bardzo dobry. -
Do zobaczenia Niemotku-Okruszku za TM :(
Lemoniada replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Motku-Pięknotku walcz! Walcz skarbeńku, wszystkie cioteczki trzymają kciuki!