-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
mix BASSETA-Buba-moze znajdzie swoje szczęście-MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Allegro zrobione :) [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=218984456[/URL] Oby pomogło. Trzymam kciuki!!![/quote] Prześliczne!:loveu: GrubbaRybbo, wielkie dzięki!:) -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='carolinascotties']czy psy zimują w tych.... pomiędzy tymi dechami? :([/quote] Karolinko, one wcześniej i tego nie miały:( Od 1 maja zmienił się zarząd, są też nowi pracownicy. Psów po tym wybiegu lata zazwyczaj około 20-30. A za panowania poprzedniego kierownika bud stało tam raptem z 5!:angryy: Nowi pracownicy sami poroblili te budy, nie mieli z czego więc użyli w tym celu starych drzwi. Efekt widać :( Czy zdążymy im pomóc przed zimą?:placz: -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='marola']Grupa wsparcia nam sie tu zrobiła ;-0Mam nadzieje, że Milordzik nam to wybaczy[/quote] Murzynek ;) -
[quote name='betinka24'] Nie masz za co dziwkowac [/quote] Jak to nie ma za co? Dziwkuje się za pieniądze, nie za darmo!:evil_lol: choć oczywiście ja się na tym nie znam, gdyby ktoś miał wątpliwości;) [SIZE=1]Przepraszam za offa[/SIZE]:oops: Cezarku w górę!
-
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='oktawia6'] Lemoniada-przepraszam to literówka:oops: Marola ale zależy jaki fortel mam Ci sprzedac?:evil_lol: bo mam kilkato jest podzielic się za free? Pierwszy jest najprostszy, ale musisz wierzyc jak to będziesz mówic i najlepiej zaangażowac w to drugą osobę-też przekonującą:evil_lol: otóz pierw robisz dobrą kolację dla TZ-potem pokazujesz mu chińską farmę-[U]tuż po jedzeniu[/U]-musisz tylko skowyt podgłosic na ekranie-potem siedzisz i tępo patrzysz przed siebie-TZ podchodzi i widzi co oglądasz...no i na drugi może 3 dzień przychodzisz do domu z koleżanką-koleżanka jest już "ustawiona":eviltong: przychodzi do Was i opowiada, że ma znajomą-która za 2 dni jedzie ...do Chin i ma psa-oczywiście koleżanka musi powiedziec, ze na granicy od razu go zwiną na ten targ lub do restauracji-takie są przepisy-no i prośba o przechowanie u was tegoż psa na jakieś 1.5 mies-1.5 mies. brzmi lepiej niż 2 mies-bo potem można dodac te 2 tyg:evil_lol: -potem na potwierdzenie znów włączasz ten film (jesteście już po obiedzie) i pokazujesz "oo tam ona jedzie"!!! no i proszę-mam jeszcze więcej-sama wymyśliłam:diabloti: :razz: linki do filmów mogę podac.[/quote] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] A przepraszam, to teoria tylko czy stosowałaś w praktyce? Brzmi wręcz surrealistycznie:roll: :lol: -
mix BASSETA-Buba-moze znajdzie swoje szczęście-MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Ślicznotko po domek hop! A jej linia, uwazam, jest wcale sympatyczna... Taka bubowata:evil_lol: -
[quote name='Hakita']Dziewczyny na razie nie mogę niestety finansowo pomóc...:placz: Mogę jedynie podnieść wątek...:-( Ale coraz częściej zastanawiam się, czy takie podnoszenie ma sens...:-([/quote] Też się zastanawiam:( Przecież tu wszyscy zazwierzęceni na maksa... Ja zauważam wiele wątków, wiele psów, ale czy to cokolwiek zmienia?:placz: Wczoraj miałam taki dobry humor a teraz zwątpienie mnie opadło... Cezarku, zdrówka życzę!
-
:mdleje: 2 tysiące to i tak dużo, ale lepiej brzmi niż 3,5 tys. Huzarek, Lenka, Cyprysek, Cezarek, pewnie jeszcze masa innych... Dziewczyny, czy nie za dużo bierzecie na swoje barki?:shake: Już widze te kosmiczne długi jakie pewnie macie:placz: Ale z drugiej strony - jak tu psu odmówić... Źle się dzieje:(
-
ODRATOWANA OD SADYSTY NUKA w nowym domu, ale facet ma kolejne psy!!
Lemoniada replied to LittleMy's topic in Już w nowym domu
Jak to, od rana tylko jeden wujek zajrzał do Nuczki?:( Przecież kundelki są najpiękniejsze, jak można do nich nie zaglądać? Podnoszę Cię, skarbku! -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Lemoniada replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Sliczna Maszeńka!!! I Dotty tez, rzecz jasna!!! Masza byla imienniczka jednej z moich sunieczek... bo ja wlasnie mam Majke...:lol:[/quote] Czy to jedna z tych westusi (dobrze widze?) na Twoim avatarku?:) Ciotka, a coś Ty robiła o 5 rano na necie?:crazyeye: -
OLSZTYN - Felicita, Piękna 8-miesięczna...MA DOM
Lemoniada replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
A to młode małżeństwo? -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='oktawia6']Wiesz Leomaniada to nie przyjdzie do mnie na nauki:razz: -bo ja na swego TZ-mam takie spoosby-że mogę te rady już sprzedawac!!! na najbardziej zatwardziałego chłopa poskutkuje! ja mam 3 psy i 30 m kw kawalrekę i 4 pieska na tymczasie:roll: a takiego TZ to już bym zbajerowała:cool3:[/quote] Leomaniada?:vamp: Tak to się jeszcze nikt do mnie nie zwracał:lol: Oktawio, ale dlaczego miałabyś te pomysły sprzedawać? Nie lepiej za darmo dać, żeby się psom przysłużyły?:roll: No nie bądź taka...:loveu: -
Jestem, jestem u Cyprysia! Buziaki piękny piecholcu, trzymaj się dzielnie i znoś wszystkie te zabiegi cierpliwie... To dla Twojego dobra skarbku, zobaczysz, będziesz kiedyś zdrów jak rydz!:loveu:
-
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Hopsaj śliczny Murzynku! Oktawio, Aniela zastanawiała się nad tym, ale ma przecież swoje dwa psy i trzy koty, nie sądzę żeby mogła go przygarnąć. Największą jednak przeszkodą jest, zdaje się, mąż. -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Lemoniada replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aż dziw po tym co przeszła z ręki mężczyzny. Cudowna sunia... Można prosić o fotki?:loveu: -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']Cos widzę,ze schodzimy w dół, wyjdzie, za chwile, ze nizszy Kasiu od jamnika:evil_lol: pisalas tak, cyt: [I]Do połowy łydki to jamniki sa, jak dla mnie [B]to on chyba bardziek do kolana[/B] (mam 177cm wzrostu;-) ) :smile:[/I] [/quote] Bardziej do kolana a wyżej niż do połowy łydki to jak dla mnie jedno i to samo. Ty znowu mi coś wmawiasz!:evil_lol: [quote name='ARKA'] [I]Kochany nasz Murzynku tu nie o domek "walka" ale o Twoją wielkosc![/I] [I]Jedno jest pewne, ze masz wielkieee serce, ciagle, dla człowieka a Kasi kupimy lody waniliowe,jak domek znajdziesz:multi: :evil_lol: [/I][/quote] Czekoladowe! Waniliowe są be. Mam szampański humor dziś i jakieś dziwne przeczucie czegoś dobrego... Oby się spełniło! Murzynku, wierze, że znajdziesz domek najlepszy pod słońcem:loveu: -
[quote name='amelka0']Rotek nie ma sprawy,wiem że jesteś zmęczona i doskonale rozumiem:lol: [B]Lemoniada,weszłam tam,ale chyba wątek nie został zamknięty tylko nie ma zainteresowania:-([/B] Guciu nie poddawaj się!![/quote] Ja też weszłam i specjalnie sprawdziłam - zamknięto wątek:shake: No cóż, też miałam kilka takich przypadków na "różnych fajnych forach". A co tam, Gucio i tak znajdzie super domek! Ja w to wierzę:loveu:
-
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']Lemoniada, chyba jestes zmęczona;) Najpierw mi wmawiasz,ze on czekladowy a teraz ze do kolana?:crazyeye: jamnik to jest powyzej kostki:evil_lol: On jest troszke wyzszy od jamnika ale nie do kolana!:mad: Zadzwon do P.Ewy i zapytaj;) [B]Moge się z Tobą zalozyc, o co chcesz![/B];) ps. zmierz ile masz cm do kolana:evil_lol:[/quote] To zakładam się o lody czekoladowe, że on jest czekoladowy:) I zakładam się o kolanko od rury że on jest wyższy niz do połowy łydki!:evil_lol: A opiniom pani Ewy, wybacz, nie dowierzam:p -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA'][SIZE=4] On jest wysokosci do połowy łydki(mojej);) 168cm wzrostu mam;) [/SIZE][/quote] Do połowy łydki to jamniki sa, jak dla mnie to on chyba bardziek do kolana (mam 177cm wzrostu;) ) :) -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='gallegro']Murzynek na Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=217454439[/URL][/quote] Super! Wielkie dzięki:loveu: