Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Też chcę dostawać aktualne wieści o stanie Niemotki więc się dopisuję. Biedna malutka...:( Chwała Bogu natrafiła na cudowne cioteczki, wierzę, że uratujecie tę kruszynę:loveu:
  2. Bosko! Mogę dowieźć pociągiem w razie czego, powinny się szkraby zmieścić do kociego transporterka:) A jak nie to sunię na kolanach, a małego w transporterku. Auraa:loveu:
  3. Czyli jednak nasze?? Auraa:loveu: :multi: A skąd jesteś?
  4. [quote name='Folen']Koło 22 mogę nauczyć podlinkowywania :p Banerek widzę jest, więc nie potrzeba.. Moje gg - 5171218, dla ludzi spoza listy niedostępna, ale jestem zawsze po 22..[/quote] Folen - Wielkie dzięki! Ostrzegam, że bierzesz na swoje barki wyjątkowy ciężar, ja naprawdę niekumata i trzeba mi jak krowie na rowie tłumaczyć:p Aha i nie wiem, czy do tego potrzebne jakieś specjalne programy, bo jeśli tak, to obawiam się, że nie mam:( A bannerek nie jest podlinkowany, odsyła do imageshackaa:shake:
  5. [quote name='ARKA']Kasiu, ja sie nie znam na tym ale jak sie klika na banerki, inne, to sie przechodzi do watku o psiaku z bannerka a u nas nie:-([/quote] No tak, stąd prosiłam o pomoc w podlinkowaniu:) Marta też nie umie tego zrobić, zrobiła więc przynajmniej bannerek. Ponawiamy apel, czy ktoś mógłby podlinkować? A najlepiej gdyby ktoś mnie tego wreszcie nauczył, ale ta osoba musiałąby wykazać się anielską cierpliwością, bo ja jestem informatycznie zacofana;)
  6. [quote name='wanda szostek']Dostałam dzisiaj zapytanie z ogłoszenia malutkiej suni, która znalazła już domek. Szukam coś Pani podesłać w zamian[/quote] Wando, podeślij naszą sunię, prosimy! A skąd jest ta pani? Wiesz coś o niej? Wielkie dzięki za pamięć! :loveu:
  7. Kiche_wilczyca zrobiła drugi, nieco mniejszy i wygodniejszy bannerek - wielkie dzięki!:loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/682/banner2rp5.gif[/IMG][/URL]
  8. Maleństwo to chłopaczek - zgadza się:) I już nie siedzą w kontenerze, pani Ewa zamknęła je w tym ciemnym pokoju bez okien obok biura, tam z boku gdzie są te rupiecie. Charakter suni - nie wiemy! Jest zbyt przerażona:shake: Ale na ręce dała się wziąć bez problemu, choć cały czas się trzęsła i wytrzeszczała oczka:( Zwróćcie uwagę na to drugie zdjęcie suni - widzicie jakie ma przerośnięte pazurki?:( Cały czas Ania (nasza nowa cudna koleżanka-wolontariuszka, która trzymała ją do zdjęcia) przemawiała do niej kojąco i w pewnym momencie suczka zamerdała ogonkiem:) ale trwało to chwilę, potem znów zrobiła wielkie oczy...:placz:
  9. [quote name='auraa']ile tygodni ma szczeniak? czy długo sunia będzie go karmiła?[/quote] Ja nie potrafię ocenić na oko, ale to maleństwo jest:( Może niech dziewczyny się wypowiedzą co do wieku. Tak czy inaczej sprawa pilna bo pieski są wydawane u nas jak leci i niestety nie mamy wpływu na to jakiemu człowiekowi spoobają się te miniaturki... Ratunku:-( Kiche_wilczyca zrobiła wstępny bannerek, dziękujemy!:loveu: Niestety nie potrafimy podlinkować, czy ktoś mógłby się tym zająć? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/8797/banneryq9.jpg[/IMG][/URL]
  10. Prosimy, czy naprawdę nikt nie chce takich ślicznych mini-piesków formatu kieszonkowego??
  11. Błagamy o pomoc!!! Sunia jest przerażona, spójrzcie w te ogormne oczy pełne strachu...:( A szczeniaczek jest naprawdę mikroskopijny, bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Jest przezabawny! Kręci całą dupką bo ogonek ma zbyt krótki:) HELP!!!
  12. Nio widzita, tytuł nie zdał egzaminu:( Myślcie nad nowym. Huzarku hop!
  13. [quote name='Ada-jeje']Niemcy wiedza juz ze u nas w Polsce jest na rottka uzbierane okolo 200 €uro.[/quote] A jest?:crazyeye:
  14. [quote name='rotek_']nie ma nic piękniejszego niż fotki z nowego domciu:loveu: amelka, czekamy[/quote] Tak jest!! Wątek Tamcerzyka przeczytałam - wzruszający:) I ja też się z Wami moim szczęściem podzielę - tu są fotki Gryzka, teraz już Alexa, z nowego domku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63392&page=68[/URL] zwróćcie uwagę zwłaszcza na to, na którym śpi na knapie wtulony w nowego Pańcia - samo szczęście:loveu: A na fotki Kleksi nadal czekamy...;)
  15. Domki znajdźcie się!! Zanim ktoś uzna, że ta sunia: [quote name='supergoga'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4142/majeczka3mxk5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8995/majeczka5mbi7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/1299/majeczka8mxw1.jpg[/IMG][/URL] [/quote] jest niezwykle podobna do springer spaniela i zechce na niej zbić kasę:angryy:
  16. Skatowana dobcia Dorka... Rottek z włosami wyrastającymi z oczu... Cyprysik z rozległymi ranami... Mnóstwo innych skrzywdzonych psiaków, o których nawet nie wiem... A teraz jeszcze Lenka:placz: I cała ta lawina psiego nieszczęścia w przeciągu kilku dni! Mogę wpłacić parę groszy i w dodatku nie potrafię wybrać na którą z tych bied:( Idę się zabić:flaming:Naprawdę nie zazdroszczę Wam, opiekunkom Lenki, my tu z daleka cierpimy z bezsilności, a co dopiero Wy, na miejscu:placz:
  17. Matko Bosko!!:crazyeye: Nigdy czegoś podobnego nie widziałam... Na czym polega taka operacja, usuwa się całkowicie oczy? Czy wycina się coś tylko? Na zdjeciu wygląda to jakby źrenice były na wylot przebite - coś takiego da się wyleczyć...?
  18. Dziękuję dziewczęta:oops: Tylko nie biorę na siebie odpowiedzialności jeśli tytuł się nie sprawdzi i nie przyniesie efektów:p
  19. Albo może sklepikarz? Na stracie jednego klienta i to jeszcze TAKIEGO:roll: nie powinno mu specjalnie zależeć... Boże, co za szczęście dla Dorusi, że pojawiłyście się w jej życiu... Jak się czuje suczka?
  20. Może coś w stylu "Urzekający pies w typie husky - nie pozwól by te błękitne oczy zgasły...". Nie mam dziś weny:p
  21. [quote name='sahara']Jak ja im się tak dobrze przyjrzałam to one za kudłate na borderki, nawet sunia :razz: .[/quote] Ty to wiesz i my to wiemy, ale pseudohodowcom i nieświadomym nabywcom do głowy to przecież nie przyjdzie:( U nas też wydaje sie psy byle komu a wolontariusze nie mają na to wpływu, jak mnie to wszystko wkur***. Łatwo o nerwicę. A ta malutka sunia z pierwszego postu i ta większa boredrkowata to ta sama?? Śliczne pieski, do domków... :(
  22. Przeczytałam wątek Kleksi i jestem pod ogromnym wrażeniem:multi: A czy będą jakieś foteczki z nowego domku? Chociaż jedna, tycia-tyciusieńka?
  23. Historia Koksika przypomina mi trochę historię mojego schroniskowego ulubieńca Gryzka... Też zginął, też go szukałam, też odnalazł się szczęśliwie po trzech tygodniach. I żeby Was podnieść na duchu - historia Gryzka zakończyła się happy endem, psinek jest już w nowym wspaniałym domku:loveu: Nie poddawajcie się dziewczyny, na pewno czyjeś gorące serduszko już czeka gdzieś na Koksika!:) Trzymam za niego kciuki:loveu:
×
×
  • Create New...