Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Andrzeju i co? Kciuki profilaktycznie trzymam.
  2. A nie ma na forum jakichś dogomaniaków z Jeleniej Góry, którzy mogliby tam wpaść od czasu do czasu? Czy to dobre schronisko, wiadomo co tam się dzieje? Biedna Kenia, może już ktos ją zaadoptował, tylko my nie wiemy?
  3. [quote name='fona']Tylko na wscieklizne, to muszą.[/quote] O Boże, jak u nas... Tylko wścieklizna, a nosówka, parwo itp. już nie:( Tragedia:placz:
  4. O Boziu, wracam na dogo po krótkiej nieobecności, a tu od progu takie złe wieści...:placz: Fonko, dlaczego nie szczepią i nie leczą? Kto finansuje schronisko? Nie szczepią na nic, naprawdę? Nawet na wściekliznę? Szopenku, pięknotku, proszę, nie podawaj się!
  5. A co tam u słoneczka słychać nowego? Są jakieś informacje? Dogomaniacy będący przy kasie, help!
  6. Albiemu - jaki piękny, wzruszający tekst!:placz: O Jezu, aż mi łzy pociekły... A Baton jest taki sliczny... To białe serduszko na jego czółku mnie urzekło... Kto da mu domek?:(
  7. Ja, miłośniczka kotów odkąd tylko pamiętam, odzywam się u Marmurka. Nie wiem tylko, czy będę mogła zrobić coś więcej ponad hopanie:( W jakim mieście mieszkają pani Basia z Marmurkiem? Czy założyłaś mu wątek na miau?
  8. [quote name='oktawia6']piękny ale z drugiej strony to ktoś źle robił te zdjęcia-jakoś do góry nogami czy jak? ARKA czyś to Ty taką manianę zrobiła? przyznaj się bez bicia:mad: :evil_lol:[/quote] Zdjęcia robiła nasza koleżanka Ania:) I kazała przekazać, że robiła je tak żeby jak najmniej przeszkadzać Szarusiowi, a poza tym pstrykała z góry, bo w innej perspektywie trudno było zrobić ładne ujęcie.
  9. [quote name='betinka24']dobrze ze Cezarek tak szybko znalazl domek, oby jak najszybciej do niego juz dotarl[/quote] Aleś ciotka zaszalała, czwarta z minutami, a Ty na nogach? Pytanie tylko - nie spałaś już czy jeszcze?;) Dla Cezarka - kciuków moc...
  10. Jestem tutaj Guciu, myślę o Tobie ciepło... Przesyłam Ci z daleka mnóstwo ciepłych myśli, niech choć trochę ogrzeją Twoje zziębniete serduszko w zimnym boksie...
  11. No cóż, jak się karmi psa żwirkiem to takie są tego efekty...:roll: ;)
  12. Przepiękna suczka!:loveu: Ciotka Betbet, a Ty czemu w żaden bannerek nie ubrana?:mad:
  13. Do swojego własnego, najwłaśniejszego domku... Szarusiu mały, trzymaj się, Skarbku... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/2003/06uh4.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='malagos']Aż sie serce sciska na widok takiego psiego staruszka :-( On też ma prawo do godnej starosci i śmierci....[/quote] Racja:( Dlatego nieustająco hop, Szarusiu, na pierwszą!
  15. Hurraa!!:multi: Śliczny, ach śliczny Cyprysek!:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ea14f9d30d4d45e0"][IMG]http://images24.fotosik.pl/43/ea14f9d30d4d45e0m.jpg[/IMG][/URL]
  16. Gosiu kochana, naprawdę??:crazyeye: A miałaś już wcześniej podobny przypadek na tymczasie? Warszawa jest niedaleko, z transportem nie błoby problemu w razie czego.
  17. A telefon do nich masz? Meila? Cokolwiek?:-(
  18. [quote name='oktawia6']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: a może to na futra?:angryy:[/quote] Kiedyś wystawiono futro z kotów, ale jakaś allegrowiczka napisała list do portalu i aukcję zablokowano. A co do hodowli dopuszczonych do obrotu - czy ktoś z Allegro to sprawdza? Nie bardzo wiem jak to jest.
  19. To jest prawdopodobne. Tutaj większość właścicieli właśnie tak sie przejmuje, a i weci nie zawsze potrafią postawić trafne diagnozy. Ale nie będę narzekać, są i gorsze przypadki.
  20. [quote name='gallegro']Budziki nastawione na tę godzinę tak mają... wiem to z autopsji ;). Teraz jestem spokojniejszy... myślałem, że tylko mój chronometr cierpi na tę przypadłość... [B]P.S. swoją drogą 4 i 1/2 godziny różnicy to nawet mnie się nie zdarza[/B] :razz:. Murzyn czeka na swój PRAWDZIWY domek...[/quote] Wszystko przed Tobą, wujaszku:p Murzynku, hops!
  21. [quote name='zasadzkas']Ale ja właśnie napisałam, że lecznice i zoologiki tak, inne sklepy mi odmawiały.[/quote] Faktycznie:oops: Czytam jak nieprzytomna. Zapytam w tym sklepie obuwniczym, gdzie na wystawie widziąłyśmy plakat Fundacji Rottka.
  22. Nie, bo najbezczelniej na świecie nie usłyszałam budzika:oops: Nastawiony był na 6:30, a kiedy obudziłam się ze zdumieniem wymalowanym na twarzy była już 11.Tak więc dzisiaj dałam plamę. Wysłałąm juz meila do Ani z pytaniem, jak tam psiaki, czekam na odpowiedź.
×
×
  • Create New...