Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Za godzinę ciotka Green będzie u suni:) Czekamy na wieści w takim razie!
  2. Ta sunia przypomina mi trochę mojemo Mocusia... Takie właśnie kundelki kocham najbardziej - podobne do wielu innych, nie rzucające się w oczy zwykłym ludziom, a tak naprawdę - najpiękniejsze, najsłodsze, najwierniejsze ze wszystkich... Nuczka jest cudowna, pytał się już ktoś o nią?
  3. [quote name='Puchatek']Banerki dla Zeuska. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6424541"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Zeusek_banerek_03.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6424541"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Zeusek_banerek_04.gif[/IMG][/URL][/quote] Jakie śliczne!:loveu: Kto tylko ma miejsce w podpisie niech sobie wklei przepięknego Zeuska!
  4. A ja się nagadałam, nagadałam i w końcu nie pojechałam:oops: Położyłam się spać o 5 i co prawda nastawiłam sobie budzik na 6:30, ale spałam tak twardo, że ocknęłam się dopiero po 11:shake: Zaraz napiszę Ani meila z pytaniem o psinkę. Co do plakatów to ja mogę obkleić Rynek. A czy lecznice wet i sklepy zoo podają jakiś powód dla któego nie chcą widzieć u siebie takich ogłoszeń? Sorry, a ogłoszenia typu "Sprzedam rasowe owczarki niemieckie (bez rodowodu)" to widziałam juz nie raz i nie dwa:angryy:
  5. [quote name='oktawia6']Szarotek-a może jeszcze ładniej [B]Szaruś:cool3: [/B]? Zrób zdjęcia LEmoniada koniecznie...[/quote] Nie mam aparatu:( ale może moi znajomi wezmą? Podnoszę Cię kochanie.
  6. Desdemona, popatrz, jaki sliczny bannerek z Guciem ma amelka0 w swoim podpisie... No, nie mów, że i Ty nie chciałabyś mieć takiego??:cool3:
  7. Jutro idę do schroniska, (a właściwie dzisiaj), obiecuję, że staruszek dostanie porcję mizianek od cioć:) A moze by go jakoś nazwać? Bo takie staruszek i staruszek nie brzmi za fajnie... Szarotek?
  8. Wesprę Was w podnoszeniu, poza tym niewiele mogę:-(
  9. Przepiękna suczka! A bannerki lupe też super, ale ja już nie mam miejsca w podpisie:( Kto może niech wkleja!
  10. No to szukamy transportu do Gorzowa!! Cioteczka Tweety proszona o zmienę tytułu:) Jakiś promyczek nadziei się pojawił dla biednej kotki... Ja jeszcze przed wypłatą:(
  11. A co ze źrenicami? Czy przebite źrenice mogą potem normalnie funkcjonowac? Ja się nie znam...:oops:
  12. [quote name='amelka0']Lemoniadka,a czy Ty możesz odwiedzić Dziadzia naszego,skoro jesteś jego sąsiadką??Noooo,prooooosimy;):loveu:!![/quote] A pewnie, że mogę i jutro rano to zrobię:) Przekażę głaski od cioteczek, na pewno!
  13. Co za "niby ładny"? Ładny i koniec!:mad: Zeusku, chodź z ciocią na spacerek, kochany:painting:
  14. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Zupełnie inny pies!:multi: :multi: Dostał szansę na nowe życie - jesteście wszyscy wspaniali!
  15. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...?
  16. Cudowna sunia!:loveu: A to małe czarne obok - kto to taki?
  17. Oktawia6, jesteś niesamowita:loveu: Murzynku cudny, hopsaj!
  18. [quote name='oktawia6']wiem, ale jeździ tam i jest zaangażowana to jeśli są wolontariusze schroniskowi to dla czego ich telefonów na stronie schroniska nie są podane???:shake:[/quote] Jeśli mwisz o stronie [URL="http://www.psubraty.pl"]www.psubraty.pl[/URL] - jest jeszcze wbudowie i wielu rzeczy tam jeszcze nie ma. Cierpliwości cioteczko:) A Aniela przyjeżdża do nas raz na jakiś czas, to jest kawałek drogi, niestety, a paliwo kosztuje. Dobranoc śliczny piesku! Obyś jutro czuł sie lepiej... Dobranoc cioteczki:)
  19. Wesprę Gosiapk w podnoszeniu:) Fantuniu w górę!!
  20. Oktawio, ARKA nie podaje swoich namiarów z tej prostej przyczyny, że nie jest ze Skierniewic. Zadzwoni do niej ktoś i co mu powie? Wszystko to samo co jest w ogłoszeniu? Jestem przeciwna dawaniu namiarów na schronisko, bo p.Ewa wydaje psy w pierwsze lepsze ręce. Ale jeśli juz maja być namiary - to lepiej żeby na wolontariuszy miejscowych, którzy w razie czego umówią się na wizytę przed- i poadopcyjną, przyjadą do schroniska, będą obecni przy wydawaniu psa. Aniela niestety nie jest w stanie być tam zawsze bo nie śpi na złożach benzyny, a szkoda:evil_lol: Już rozmawiałam z naszą koleżanką i zgodziła się żeby namiary były na nią w razie czego:)
  21. [quote name='oktawia6']Lemoniada też ze Skierniewic-jak Murzynek![/quote] Dopiero teraz zauważyłaś?:evil_lol:
  22. [quote name='oktawia6']wybrałam już tło...śmierc z kosą-baner ma byc rzucający się w oczy-tak jak ten pies:placz: ....jutro będzie wstawiony w kilku rozmiarach-sama go też wezmę-zostawię tylko Bułeczkę obok...[B]ARKA pali papierosy z tych nerw[/B][/quote] A ja zeżrałam juz dwie paczki ciastek. I tylko patrzę jak mi doopa rośnie. Zaraz napisze do GrubbejRybby z prośbą o Allegro!
  23. Hurra!!:multi: Sierść mu na doopsku spłowiała czy tylko tak mi się zdaje? Hihi, te kłaki dookoła to jego?:lol:
  24. [quote name='oktawia6']poproszę zaraz znów Misiaczek o piękny banerek dla niego:roll: :placz: :wallbash: :sadCyber:[/quote] Dzięki!! choć tyle możemy w tej chwili...:placz: Wyć się chce. Miałam podskoczyć do schronu w sobotę, ale zwątpiłam, nie wiem czy mam ochotę znów rozstrajać sobie nerwy...
×
×
  • Create New...