-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Lemoniada replied to beka's topic in Już w nowym domu
Cudowne wieści!:multi: Lenka do "Już w nowym domu" marsz!:lol: Czy zostały jakieś długi po suczce? -
Amelko, no po prostu...:iloveyou: Jesteś skarbem! Dziękujemy Ci za to, co zrobiłaś dla Zeuska! A ta biedna mała sunia... Brak słów, zapewne "pan" sobie na wakacje wyjechał:( Co teraz? To ogromny cios w serce, ale o ile łatwiejszy do zniesienia kiedy się wie, że chociaż to piękne Złotko już nie cierpi w schronisku...
-
Czy moge liczyć na Ciebie-za dzien, dwa, tydzien, miesiąc?MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Biedny szkielecik Szaruś, mam nadzieję, że zdąży przybrać na wadze przed jesiennymi chłodami:( Hop, w górę! -
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Lemoniada replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szyszka']Lenko już mnie paluchy od tych kciukasów bolą.:diabloti:[/quote] Ciotka, nie marudź, tylko trzymaj!:evil_lol: -
Cudowne suczki w cudownym domku - nic dodać nic ująć. A z Gabiszona kawał przystojniaka:evil_lol: Jak idzie zbieranie pieniążków na sterylizacje? Pozdrawiam serdecznie:)
-
Droga taka operacja? Nieszczęśliwy psiak:( A czy mogę wrócić do drażliwej sprawy i spytać, jak się miewa ''wet", który tak go skrzywdził?
-
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Lemoniada replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001'] i na trawie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/49/fe2eea260ab3a0b3.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Cerber!:crazyeye: :lol: -
[quote name='albiemu']Udało się bo zabiera biedę z Mielca, na ktorą miała oko od dawna, więc kolejny psiak będzie miał dom :), nie ważne skąd ważne że kolejny do adopcji :) [/quote] A sunia ma wątek na dogo? Pokażcie mi szczęściarę, niech oczy ucieszę:) Batonik jest prześlicznym psem, przypomina mi trochę syberyjską łajkę. Hopsaj, kochaniutki!
-
A ja już miałam nadzieję, że Sardynka zamilkła dobrowolnie...:(
-
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Murzynek i tak wygląda jak pączek w masle - w porównianiu z innymi psakami z tego "cudownego" miejsca:( Co nie znaczy, że nie pragnie miec domku na ostatnie chwile zycia! Ratuunkuuu...:placz: -
Czy moge liczyć na Ciebie-za dzien, dwa, tydzien, miesiąc?MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Ufff, wróciłam i doczytuję. W weekend w schronisku byli pewnie Ania z Michałem, jutro zapytam w meilu co tam u Szarusia nowego. GrubbaRybbo - wielkie dzięki:loveu: I z góry mówię, że skierniewickie fora są do d***:roll: -
Do zobaczenia Niemotku-Okruszku za TM :(
Lemoniada replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uff, no to podwójnie dobre wieści:multi: Może by tak foteczkę Motki...? Jolu, pozdrawiam również, ucałuj zwierzyniec :) -
[quote name='albiemu']ewatr dzięki za zmianę tytułu, mam nadzieję będzie więcej wejść i coś ruszy. Wczoraj dzwoniła do mnie dziewczyna i pyta o psa z Orzechowców, serce mi stanęło, że o Batona ale okazało się że o Bace pytała, która ma już dom. Smutno mi się zrobiło :( Kurcze, niech coś ruszy w sprawie Batona, to taki rewelacyjny pies.[/quote] A nie dała się namówić na jakiegoś innego biedaka? Tyle ich w schroniskach...
-
Wygrałam bazarek na miau, jutro a najdalej pojutrze wpłacę 95zł na malutką. Będzie dobrze Dziewczyny, trzymajcie się!
-
ODRATOWANA OD SADYSTY NUKA w nowym domu, ale facet ma kolejne psy!!
Lemoniada replied to LittleMy's topic in Już w nowym domu
Nie zapominajmy o Nuczce! Nuczka do domu! -
OLSZTYN - Felicita, Piękna 8-miesięczna...MA DOM
Lemoniada replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Cudne wieści!:) A czy będą jakieś zdjęcia, sprawdzony ten domek?