Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Wiedziałam, że będzie zainteresowanie :) Może gdyby zgłosiła się choć jedna sensowna osoba więcej - dałoby się znaleźć domek jeszcze innemu kociakowi? Kciuki trzymamy ja, moja kotka, dwa psiaki i dwie myszoskoczki:thumbs:
  2. Boże, jakiż on piękny!:-o Te oczy są niezwykłe, nie złociste ani nie zielone... nie wiem jak określić ten kolor... w każdym razie urzekające! Marmurek z taką urodą powinien znaleźć dom na pniu!
  3. [quote name='Izunia86']Drugie zdjecie jest wzruszajace...[/quote] Oj tak... też bym płakała.. ze szczęścia oczywiście:) Rociu, wszystkiego naj na nowej drodze zycia!
  4. Cudowne wieści!:multi: Lenka do "Już w nowym domu" marsz!:lol: Czy zostały jakieś długi po suczce?
  5. Amelko, no po prostu...:iloveyou: Jesteś skarbem! Dziękujemy Ci za to, co zrobiłaś dla Zeuska! A ta biedna mała sunia... Brak słów, zapewne "pan" sobie na wakacje wyjechał:( Co teraz? To ogromny cios w serce, ale o ile łatwiejszy do zniesienia kiedy się wie, że chociaż to piękne Złotko już nie cierpi w schronisku...
  6. O rany!!! Naprawdę?:crazyeye: Amelka, ale Ty doprowadziłaś do tej adopcji czy to przez schronisko poszło? Zeusku najsłodszy... Tak bardzo, bardzo się cieszę!!!:placz: Bądź szczęśliwy, kochanie!!!:multi:
  7. Biedny szkielecik Szaruś, mam nadzieję, że zdąży przybrać na wadze przed jesiennymi chłodami:( Hop, w górę!
  8. [quote name='Szyszka']Lenko już mnie paluchy od tych kciukasów bolą.:diabloti:[/quote] Ciotka, nie marudź, tylko trzymaj!:evil_lol:
  9. Cudowne suczki w cudownym domku - nic dodać nic ująć. A z Gabiszona kawał przystojniaka:evil_lol: Jak idzie zbieranie pieniążków na sterylizacje? Pozdrawiam serdecznie:)
  10. Droga taka operacja? Nieszczęśliwy psiak:( A czy mogę wrócić do drażliwej sprawy i spytać, jak się miewa ''wet", który tak go skrzywdził?
  11. [quote name='Reno2001'] i na trawie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/49/fe2eea260ab3a0b3.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Cerber!:crazyeye: :lol:
  12. [quote name='albiemu']Udało się bo zabiera biedę z Mielca, na ktorą miała oko od dawna, więc kolejny psiak będzie miał dom :), nie ważne skąd ważne że kolejny do adopcji :) [/quote] A sunia ma wątek na dogo? Pokażcie mi szczęściarę, niech oczy ucieszę:) Batonik jest prześlicznym psem, przypomina mi trochę syberyjską łajkę. Hopsaj, kochaniutki!
  13. A ja już miałam nadzieję, że Sardynka zamilkła dobrowolnie...:(
  14. Nikt nowy tu nie zagląda oprócz nas:( Co zrobić? Huzarku, hop!
  15. Murzynek i tak wygląda jak pączek w masle - w porównianiu z innymi psakami z tego "cudownego" miejsca:( Co nie znaczy, że nie pragnie miec domku na ostatnie chwile zycia! Ratuunkuuu...:placz:
  16. Ufff, wróciłam i doczytuję. W weekend w schronisku byli pewnie Ania z Michałem, jutro zapytam w meilu co tam u Szarusia nowego. GrubbaRybbo - wielkie dzięki:loveu: I z góry mówię, że skierniewickie fora są do d***:roll:
  17. Wróciłam:) Guciu, pieseczku, nie zapomnimy, będziemy podnosić!
  18. Uff, no to podwójnie dobre wieści:multi: Może by tak foteczkę Motki...? Jolu, pozdrawiam również, ucałuj zwierzyniec :)
  19. [quote name='albiemu']ewatr dzięki za zmianę tytułu, mam nadzieję będzie więcej wejść i coś ruszy. Wczoraj dzwoniła do mnie dziewczyna i pyta o psa z Orzechowców, serce mi stanęło, że o Batona ale okazało się że o Bace pytała, która ma już dom. Smutno mi się zrobiło :( Kurcze, niech coś ruszy w sprawie Batona, to taki rewelacyjny pies.[/quote] A nie dała się namówić na jakiegoś innego biedaka? Tyle ich w schroniskach...
  20. Wygrałam bazarek na miau, jutro a najdalej pojutrze wpłacę 95zł na malutką. Będzie dobrze Dziewczyny, trzymajcie się!
  21. Powróciłam po parodniowej nieobecnosci na dogo. Ponieważ nie mogę inaczej pomóc - przynajmniej podniosę wątek. Myslę o Tobie, Marmurku!
  22. Ewusku... Trzymaj się, dzielna dziewczyno, będzie dobrze! Widzę, że same nieszczęścia ostatnio i u Rudego i u Fałdki:( Ale przecież zła passa nie może trwać wiecznie! Niech sunia wypocznie, na pewno wszystko będzie w porządku. Serdeczności, wszystko się ułoży, zobaczysz.
  23. Nie zapominajmy o Nuczce! Nuczka do domu!
  24. Cudne wieści!:) A czy będą jakieś zdjęcia, sprawdzony ten domek?
×
×
  • Create New...