-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Czy moge liczyć na Ciebie-za dzien, dwa, tydzien, miesiąc?MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
:mdleje: No to osłabłam teraz... Rozpytuję się wszędzie o domki dla Murzyna i mojego ulubionego starszuka z przepukliną z boksu nr 1 - a tu taki numer:placz: Wystarczy chwilę tam nie być i już się cuda na kiju dzieją! Aniela, a gdzie on jest, odizolowany, tak jak tamta mała sunia ze szczeniorkiem, czy ze wszystkimi? -
Staruszek Czaruś - już w nowym domku - odszedł kochany :(
Lemoniada replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnoszę, bo widzę, że pilne...:( -
Hooop! Suczko jesteś sliczna. Odwiedza Cię ktoś w schronisku w ogóle?:(
-
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Można obejrzeć kilka zdjęć Murzynka "en face" na nowopowstającej stronce schroniska:) Strona jeszcze w budowie, ale będzie się rozwijać. Kochany Murzynek jest tu: [URL]http://www.psubraty.pl/index.php?option=com_deeppockets&task=contShow&id=6&Itemid=51[/URL] -
[quote name='GreenEvil'] " Cezarek będzie miał piękny domek z dużym ogrodem :smile: [B]Mieszkamy niedaleko lasu więc będzie na częstych, długich spacerkach[/B] (oczywiście jak wyzdrowieje). Razem z narzeczonym zapewnimy mu ciepły i pełen miłości domek :smile: Mam nadzieje, że psiak pokocha nas tak jak my go już kochamy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:" [/quote] Oj... to mi się nie podoba. A myśliwi?:-?
-
No to bomba! :multi: I Huzarek i Cezarek z Waszej fundacji znalazły dom w przeciągu jednego tygodnia - fantastycznie!:loveu: I to w najtrudniejszym okresie wakacyjnym:) Oby dobra passa trwała, a psów w potrzebie nie przybywało, z całego serca wszystkim dogomaniakom życzę.
-
ODRATOWANA OD SADYSTY NUKA w nowym domu, ale facet ma kolejne psy!!
Lemoniada replied to LittleMy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anashar']Bannerki w małych rozmiarach, bo na duże i tak miejsca nie ma ;) [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75520"][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7393/nuka1xu3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75520"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7655/nuka2ap4.jpg[/IMG][/URL][/quote] Już mam w podpisie:) Śliczne!:loveu: -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Lemoniada replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A będą jakieś foteczki? Chociaż jedna, taka maluteńka? -
Nie wiem;) Ale ponieważ jest to tylko jeden z wielu psiaków znajdujących się pod opieką AFN... obawiam się, że dług jest spory i to nie tylko Cyprynia:-( Więc pieniądze przydadzą się na pewno, tak czy siak.
-
Wiecie co, po tej zmianie tytułu modzi pewnie przeniosą wątek do "Znalazły dom". A tu chyba więcej ludzi zagląda i zobaczy apel o pomoc w zbieraniu pieniędzy. To może jednak siedzieć cicho i nie przyznawać się, że piechol nie powinien już siedzieć w "Psach do adopcji"?? Przepraszam, żem taka marudna i szachrajka:oops:
-
mix BASSETA-Buba-moze znajdzie swoje szczęście-MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Wspaniale!:multi: Napisze zaraz do Ani i Michała i zapytam, czy zgodzą się przewieźć Bubcię do lecznicy. GrubbaRybbo, czy to Twoje pierwsze allegro dla psa? Masz dobrą rękę:loveu: Jupiiiii!:jumpie: -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Czy te ogłoszenia ktoś czyta? :-? Fruń maleńki na widok.[/quote] Też się zawsze zastanawiam:roll: Tak czy inaczej - nawet jeśli choć jeden psiak na jakiś czas znajdzie dzięki nim dom, to myślę, że warto je zamieszczać! Hop, Murzynku! (To imię podoba mi się średnio, ale dobrze mi się kojarzy:) Moi sąsiedzi przygarnęli kiedyś starego, bezdomnego psa, który już od bardzo dawna tułał się po mieście. Był cały czarny, miał tylko siwą bródkę, nazwali go więc Murzyn. Murzyn w chwili przygarnięcia miał jakieś 10 lat, był bardzo żywiołowym psiakiem. Nie pamiętam już ile lat u nich żył, ale chyba coś koło4-6. Zmarł we śnie, przy łóżku swej pani, cicho, bezboleśnie. Myślę, że to imię przyniesie naszemu Murzynowi szczęście:) ) -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Lemoniada replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Haha, odpowiem na kazde pytanie oprocz ile ważę... :evil_lol: [/quote] [quote name='Reno2001'] Jesteśmy po wizyciew u weta: waga- 5 kg (sukcesywnie jest MASZY CO RAZ WIĘCEJ :evil_lol: ) [/quote] No widzisz? Masza nie miała obiekcji:cool3: Bierz przykład moja droga, bierz przykład:evil_lol: Trochę Ci zazdroszczę tego USA... Ale tylko trochę, kocham ten porypany kraj, mimo wszystko :) Reno2001 - powodzenia! Nie daj się zwątpieniu. Wiem, że ciężko przerwać raz rozpoczętą naukę, ale wyjścia nie ma;) Buziaki dla słodkiej Maszeńki:loveu: -
Do zobaczenia Niemotku-Okruszku za TM :(
Lemoniada replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrozum ich. Też kiedyś nie wiedziałam, co to za skrót ON:roll: Na swoje usprawiedliwienie dodam, że domyśliłam się sama;) -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Aniela, zaraz Cię modzi ścigną za podpis. Ja już oberwałam za swój po ogonie:lol: Poszukam użytkowników, którzy mogliby wkleić sobie te sliczne bannerki. Misiaczku, oktawio - dziękujemy!:loveu: -
:mdleje: No to jestem w szoku... Tak w tajemnicy? Tak znienacka? A co to za domek, gdzie znaleziony? Allegro? Jak tam psiurek sie z sunia dogaduje? Czy będą zdjecia i wieści, czy państwo zaloguja się na dogo? Jezu... Huzarku... Wszystkiego NAJ-NAJLEPSZEGO na nowej drodze życia!:multi: :loveu: Śliczne słoneczko, wiedziałam że tak będzie, to niemożliwe, żeby tak cudny psiak nikogo nie ujął! A sraczka minie... To na pewno taka sraczka ze szczęścia;)
-
[B][SIZE=3]Cyprysek prosi o pieniążki na spłatę długu!!![/SIZE][/B]
-
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Lemoniada replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']To sa Hawanki...:lol: Tak, ta po lewej to Maja...:loveu: O 5 rano, to u mnie byla 11 wieczorem...;)[/quote] :oops: Ale to tylko dlatego, że avatarek taki malutki... Sabinko, a zaspokoisz moją babską ciekawość i odpowiesz na pytanie, którego treści juz się zapewne domyślasz?:)