-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
mix BASSETA-Buba-moze znajdzie swoje szczęście-MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam z całą stanowczością - Buba jest prześliczna!:) I taka miła... Domku, jesteś tu? -
ODRATOWANA OD SADYSTY NUKA w nowym domu, ale facet ma kolejne psy!!
Lemoniada replied to LittleMy's topic in Już w nowym domu
[quote name='medar'][URL]http://miasta.gazeta.pl/zielonagora/1,35161,4318731.html[/URL] [URL]http://www.idz.zgora.pl/forum/viewtopic.php?p=6577[/URL] [B][COLOR=red]Uwaga!! zdjęcie [/COLOR][COLOR=red]drastyczne[/COLOR][/B][COLOR=red].[/COLOR] [URL="http://img57.imageshack.us/img57/2650/obraz012cr1.jpg"]http://img57.imageshack.us/img57/2650/obraz012cr1.jpg [/URL][/quote] :placz: :placz: Jak to dobrze, że przynajmniej sunia uniknie złego losu, trzymam kciuki za akcję! A da się wyegzekwować żeby już nie miał nigdy więcej zwierząt? -
Może jakieś nowe info, fotki? Kto odwiedza Keniusię w schronisku i jak często to robi? Jezu, że też doba nie ma więcej godzin, a my kilku dodatkowych rąk i nóg:(
-
OLSZTYN - Felicita, Piękna 8-miesięczna...MA DOM
Lemoniada replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Śliczna suczka! A jaka chudziutka:placz: Boże, czy ci ludzie kiedyś zmądrzeją? Bo ja już zaczynam w to wątpić... -
Dzień dobry słoneczko! Smacznego obiadku Ci życzę:loveu: I zdrowiej, zdrowiej, bo już pewnie jakiś domek na Ciebie czeka!
-
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Lemoniada replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gratuluję dopsienia:loveu: Ale masz super kropki, zazdroszcze :) -
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Lemoniada replied to beka's topic in Już w nowym domu
Tyle czasu nikt do Lenki nie zaglądał:( Wędruj na pierwszą maleńka, będzie dobrze, zobaczysz! -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Lemoniada replied to fona's topic in Już w nowym domu
I jak? Był jakiś odzew po artykule? :) -
[quote name='ARKA']:-( a pani Ewa co na to, wetka to widziala, pytalas?[/quote] Ma obejrzeć. W ogóle psy robią brzydkie kupy, takie żółte i sraczkowate. Jamnior Zorro ma zapalenie napletka i przezroczysty mocz, a ten mały czarny staruszek z boksu nr 1 jakieś narośla i przepuklinę:( Jest nowy rottwieler zgarnięty z ulicy i prześliczny mini airedale terier, miał ogromnego kołtuna na grzbiecie, pan Kąkol mu wuciął. Może dać ogłoszenie na forum terierów? Tylko boję się, że zanim będzie odzew to psa już ktoś zabierze, w końcu rasowiec:(
-
Podobno Melba została wzięta "Na próbę" przez panią notariusz. Jak się sprawdzi i nie będzie starć z psim rezydentem to zostanie, a jak nie to wraca do schronu. Tylko co w takim razie z 18letnim staruszkiem, którego pani notariusz miała zaadoptować?:crazyeye: Aniela, wiesz coś na ten temat? Nic z tego nie rozumiem, doprawdy.
-
Piękny 2-letni BOKSER już w nowym domu w Skierniewicach :)
Lemoniada replied to a topic in Już w nowym domu
Ja wiem tylko tyle, drogie cioteczki, że boksio dogadał się z wyżłem i jest wszystko ok. Nawet nie widziałam tego pana na oczy, ARKA zdaje sie z nim gadała. -
Keniuś, co u Ciebie? Nikt tu nie zagląda...:(
-
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Lemoniada replied to beka's topic in Już w nowym domu
Ja też tu zaglądam, tylko nie chcę się bawić w głupie hopki, a ciotka od razu - nikt:mad:;) Co u ślicznego słonka?:loveu: -
Mały, rozryczany brzydalek... (w schronisku sochaczewskim)
Lemoniada replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Oktawio, o ile zrozumiałam dziewczyny Brzydalka już nie ma w schronisku:) -
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Lemoniada replied to beka's topic in Już w nowym domu
Ufff... czyli ma jeszcze wolę walki, cudownie! Biedne oczka, przekrwione całe, serce się ściska na myśl co biedulka przeszła:( A jak reaguje na ludzi i na zabiegi wokół siebie? -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Lemoniada replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='bumerang']One są podobne jak dwa pluszaki :loveu: :loveu:[/quote] Albo jak matka i córka!:crazyeye: :loveu: Jak to dobrze, że szczeniorki są bezpieczne, kciuki za adopcję Majeczki! -
HELP-Skierniewice-maciupeńka sunia i jej dziecko. Juz w swoich domkach!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']W tym zamieszaniu ja nic nie rozumiem. Czyli pisać, że nieaktualne. Wyjdzie znowu, że niepoważnie proponowałam.[/quote] Nieaktualne. Jestem bardzo zmartwiona. Szczeniaczka wziął dziś jakiś znajomy p. Ewy, a suczkę bierze jutro jakaś starsza pani. Tylko, że nie wiemy, co to za ludzie, a na zdaniu pani Ewy co do ich dobroci polegać nie mogę... Sunia niewysterylizowana, w dodatku ta pani co ją chce jakaś starsza, a sunia chyba i dwóch lat nie ma... Może niepotrzebnie mam czarne wizje, może pieski trafią w super miejsca, ale niepokoję się, nic nie poradzę:(