Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='kiniaczeq'] tutaj : [URL="http://www.forumnasze.net/topics14/kupka-psiego-nieszczescia-blaga-o-pomoc-vt5474.htm#81939"]http://www.forumnasze.net/topics14/k...5474.htm#81939[/URL][/quote] A dlaczego ten temat został zamknięty?:crazyeye: Dziwne forum, dziwni ludzie... Też znam parę takich:/
  2. [quote name='Sabina02']Mam nadzieje ze znalazla dobry domek...[/quote] Ja także... No cóż, cieszmy się tym co mamy. Prześliczna Maszeńka jest bezpieczna, wiemy co się z nią dzieje i nie zagraża jej już żaden pseudohodowca ani nieodpowiedzialny człowiek. To ogromna pociecha:loveu: Maszeńko, rośnij zdrowo piękna suczko!
  3. [quote name='GreenEvil'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/34/c6f0c5f2faf956f7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/34/ba6d90fcff9fff76.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/34/6877bed026bc0134.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/34/928ec42d32b7c09e.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Cuuudna sunia:loveu: Biedne to oczko, ile weci dają procent na wyzdrowienie? Może jakaś operacja...? Lenka wygląda jak nowonarodzona, GreenEvil jesteś wielka!!:multi:
  4. Psinka dostała robocze imię Murzyn. Murzyn jest przepiękny! Ma gładką, lśniącą sierść w kolorze gorzkiej czekolady, tylko na pyszczku posiwiałą. Moim zdaniem przypomina któegoś z rasowych psów myśliwskich, chyba posokowca z nadwagą, ale nie jestem pewna. Jest przesłodki, tak bardzo się cieszy okazaną chwilą uwagi i zainteresowania. Poszczekuje tak smutno kiedy się odchodzi:( Postaramy się o lepsze zdjęcia. Czy ktoś mógłby obdarzyć 18 letniego staruszka miłością na ostatnie chwile jego życia? To juz nie potrwa długo... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9369/dsc00297je6.jpg[/IMG][/URL]
  5. Litości, Huzarku...:( Na pierwszą stronę, prędziutko! A gdzie właściwie teraz jest piechol, w DT? Bo jużem się pogubiła...:oops:
  6. [quote name='Ewusek']przed chwilą otrzymałam maila pd użytkownika Mesage z allegro w sprawie aukcji: "Uśpijcie go a nie odpierdalacie jakąś manianę..." (cyt. dosłowne) Negatyw mu!!:angryy: :angryy: Da się zrobić coś takiego jak ban na allegro? Co za bezczelność! Jak mu się cos nie podoba to niech się łaskawie nie odzywa, a nie wyskakuje z takimi tekstami!
  7. Pozdrawiam i również życzę spokojnej nocy oraz miłych, kolorowych snów :) Ty masz za to prześliczny avatarek:loveu: Od dawna już wpadł mi w oko:)
  8. [quote name='carolinascotties']Lemoniado - daj spokój i nie przejmuj się :loveu: ... wystaczy przeczytać to, o czym pisze Sardynka - żeby zdać sobie sprawe, że wszyscy jesteśmy do niczego... cokolwiek robisz - robisz źle -i najważniejsze - Sardynka wie lepiej...to taki...hmm... [I]tutejszowątkowy[/I] Wielki Brat ;)[/quote] Masz rację Karolinko, po co mamy sobie nerwy psuć? :loveu: Musimy mieć siły i czas na ratowanie psów, bo Sardynka nas w tym przecież nie wyręczy. W gębie mocna, szkoda tylko, że sama ze zrozumieniem nie potrafi czytać i nie widzi jak się ośmiesza. Cóż. Wakacje są, ludzie się nudzą. Nie traćmy energii na karmienie trolla:roll:
  9. [quote name='Sardynka']Nie, jestem miłośniczką kotów :D - może być?[/quote] :roll: Jako miłośniczka kotów poczułam się urażona.
  10. [quote name='psiulka'][I]Cyprysik ma WO :multi: Może za niedługo to będzie prawdziwy dom?[/I] [/quote] Nie ulega wątpliwości:loveu: Z taką urodą i łagodnym usposobieniem - będą się o niego bić, zobaczycie!
  11. [quote name='Sardynka'] [FONT=Arial]Tak, bo skoro jesteście wielkimi miłośnikami psów powinniście zacząć działać. Nie ja otwieram akcje rodowodowy=rasowy, tylko miłośnicy psów, więc w takim razie Wy powinniście działać!!! [/quote][/FONT] A Ty nie jesteś miłośniczką psów? [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][quote name='Sardynka'][/FONT] [FONT=Arial]Czy psy uwielbiają jeździć na wystawy? Jeżeli już, to wolą jechać na łączkę, czy do lasu, i tam sobie swobodnie pobiegać, a nie na smyczy stać na baczność na ringu. [/FONT] [/quote] Żaden pies [B]nie ma prawa[/B] biegać sobie swobodnie po lesie, czy ma rodowód czy nie. Pies w lesie ma być w kagańcu i na smyczy. A najlepiej żeby w ogóle żadna z czterech łap w lesie nie postała bo zastrzelenie psa na oczach właściciela, niemal tuż przy nim, nie należą do rzadkości, niestety.
  12. Jak to cudownie! Może nie powinnam się cieszyć na zapas, ale kciuki trzymam z całych sił!:multi:
  13. [quote name='GoWa']Ale pięknota...!:loveu:[/quote] No ba:loveu: Komu taką królewnę, komu?
  14. Aniu i co? Co się stało z Rafikiem, czy już znalazł domek? Tyle czasu nikt go nie odwiedzał:(
  15. Z jednej strony sterylka to konieczność, z drugiej - te upały... Będę trzymać kciuki. Nuczka, śliczna kobietko, Ty to masz szczęście, zajęły się Tobą kompetentne osoby:)
  16. Ja zajrzałam i podnosze pięknego chłopaka :) Na tym filmie i z tą muzyką w tle to on jak Chuck Norris wygląda:lol:
  17. [quote name='Ulaa']Ale fajna :loveu: A uparciuch z niej, czy da się dogadać? :cool3::eviltong:[/quote] To zależy:p Na smyczy nieraz się zapiera i nie chce iść tam gdzie człowiek a w zupełnie inną stronę. Ale myślę, że problem jest do wyeliminowania, Ania, która Bubę prowadziła jakoś dała sobie radę:)
  18. A gdzie wywiało Rudaska? Może ktoś interesował się Szopenkiem, tylko my nie wiemy, może on ma aktualniejsze informacje?
  19. [quote name='GrubbaRybba']Nikt tu nie zagląda :( A te psiaki ze Skierniewic miały takie straszne warunki i takie ciężkie życie. [URL]http://arka.strefa.pl/Skierniewice/Skierniewickie-schronisko.html[/URL] Podniosę ponownie, może ktoś zauważy małego bubasa. :) :) :)[/quote] Nie miały, a mają nadal:( Miejsca jest na 60 psów, a w tej chwili jest ich około 110, a więc dwa razy tyle... Non stop dochodzi do jakichś pogryzień, nierzadko ze skutkiem śmiertelnym, nie ma miejsca na izolowanie... Czy ktoś pomoże Bubusi wydostać się z tego koszmaru?
  20. Co ja widzę? Fałdka w podpisie:loveu: Oj, Ewusku, mnie się zdaje że ty tylko tak straszysz z tym oddaniem Fałdzistej, chyba nie miałabyś serca;)
  21. On na tym filmie w ogóle nie mruga... Jak to biedactwo śpi?:( Bardzo ładny filmik, brawa!
  22. Istnieje już blog z naprawdę WYJĄTKOWO drastycznymi zdjęciami katowanych i zamordowanych zwierząt... Może możnaby się zwrócić do autora z prośbą o współpracę? Pomysł z dotarciem do mediów i uderzeniem z najcięższej artylerii uważam za bardzo dobry.
  23. Motku-Pięknotku walcz! Walcz skarbeńku, wszystkie cioteczki trzymają kciuki!
  24. [quote name='Moriaaa'] Zdjęć też mamy całe mnóstwo więc szykować się cioteczki na jutrzejszy wysyp zdjęć "maleństwa":) [/quote] Już jest jutro:cool3: Jak cudnie, że rottek dobrze rokuje! Fura kamieni spadła mi z serca:multi: A doktor Garncarz to wspaniały Człowiek:loveu:
×
×
  • Create New...