-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
[quote name='hop!'] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4956/nl013yl5.jpg[/IMG][/quote] Aaachh, Nika jest przerozkoszna, te oczy - to moja ulubienica:loveu: Proszę mnie dopisać do jej fanklubu!
-
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Murzynek wygląda nieźle. Rozszczekany jest, kręciliśmy się dziś koło niego przy znoszeniu gałęzi a on ujadał i mało smyczy nie zerwał - tak bardzo chiał żeby ktoś podszedł i go pogłaskał... Kiedy się do niego podchodziło aż kręcił dupką z radości (ogon ma ucięty) i pchał się pod ręce. To cudowny pies... Kto go pokocha? -
Skierniewice-maleńkie cudo,naprawdę cudo!ma dom!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']To chłopak czy dziewczyna?[/quote] Chłopczyk:) Młodziutki, tak około roku albo półtora ma, więcej na pewno nie. -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Fanta bez bombelków[/quote] Za to z ogromnym, gorącym serduszkiem i buzującą energią:cool3: -
Aaa, właśnie miałam pytać co to za piękny piechol wypuścił się w drogę z Rokisiem:) Złoty medal dla tych, którzy pomogli tym dwóm psiakom znaleźć kochające domki!:multi: [quote name='jarekm']Ta, jak już jakiś facet, to na pewno czyjś TZ. Uwierzcie w końcu, że i faceci zwierzolubni są na świecie :][/quote] Ja w to wierzę i znam takich paru, ale w większości są to TŻci własnie. Dobrze jednak, że są:loveu:
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Lemoniada replied to fona's topic in Już w nowym domu
Żebym tak była milionerką...:( Szopenku, całuję Cię prosto w nos, a mój Mozart przesyła ci parę merdnięć ogonkiem! -
Skierniewice-maleńkie cudo,naprawdę cudo!ma dom!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Jutro sprawdzimy, czy to maleństwo jeszcze siedzi w schronisku. Może ktos go już adoptował? Ja tam byłam ostatnio z miesiąc temu i jeszcze był, ale kto wie. Zdjęcie z lipca: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2002/600x400terierek1dscn569cg5.jpg[/IMG][/URL] -
Oddam Jamnika Długowłosego W Dobre Rece (MA DOM)
Lemoniada replied to dario722's topic in Już w nowym domu
A tej alergii nie da się leczyć? Darku, pies 8-letni to taki, który już naprawdę wiele przezył i zdążył się mocno przywiązać do właściciela. Nie przesadza się starych drzew. Macie pewność, że ta alergia to na psa? -
ODRATOWANA OD SADYSTY NUKA w nowym domu, ale facet ma kolejne psy!!
Lemoniada replied to LittleMy's topic in Już w nowym domu
Pamiętam o Nuczce. Czy pytał się już ktoś o nią? -
[quote name='Agata69'][SIZE=6]Mamy domek!!!!![/SIZE] W poniedziałek Marmur będzie kastrowany, pod koniec tygodnia jedzie do Leszna. Mamy już transport, co prawda płatny, ale co tam.[/quote] :crazyeye: Czy to cud?!:multi: :multi: :multi: Cudowne wiadomości! Minęło tak mało czasu od wystawienia go na Allegro, a Marmurek już znalazł domek!:loveu: Może po czasie zgłosi się ktoś jeszcze i da się namówić na inną kocią bidę? Kciuki za kastrację, za transport i za nową opiekunkę:thumbs:
-
Zapomnieli wszyscy o Alexie:mad: A ja mam parę nowych fotek od p.Ani:loveu: Oto, co nowa wspaniała opiekunka napisała mi dziś w meilu: "[I]Witam! Przesyłam parę zdjec Alexa . Cieszymy się poniewaz skórka się wygoiła , prawdopodobnie mogło to być jakieś uczulenie, Alex jest teraz bardzo ładny i ma piękną lśniącą sierść. Pozdrawiamy serdecznie, Ania!"[/I] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2470/alex21tn6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/9500/alex24wj7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/2218/alex26hj3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8760/alex27ze9.jpg[/IMG][/URL]
-
Wwa, Tobi- owczarkowaty, wychudzony- zostaje na stałe w DT:)))
Lemoniada replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Własnie takie duże onkowate kundle kocham najbardziej. Same spójrzcie - jaki on podobny do mojego Mocusia!:placz: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/200/mocekoc1.png[/IMG][/URL] Mocuś ma tylko nieco jaśniejsze umaszczenie... Przepiękny pies... i w dodatku z Żyrardowa, a więc prawie-sąsiad.Co tu zrobić? Będę kombinować, Tobiaszku trzymaj się! -
Czy moge liczyć na Ciebie-za dzien, dwa, tydzien, miesiąc?MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Kto?:crazyeye: Ania?:multi: -
A ciotka betinka24 znowu do 4 balowała :-o W Skierniewicach czeka na fotki i wieści jeszcze jedna cioteczka...:loveu:
-
Dobkowata DERI tak bardzo chce do człowieka, na 2 łapach prosi o DOM!
Lemoniada replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Pomogę podrzucać, na nic więcej się nie przydam:( -
Czy moge liczyć na Ciebie-za dzien, dwa, tydzien, miesiąc?MA DOM!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='oktawia6']gdzie są Skierniewice? ja widzę na pierwszym miejscu Małych Braci i Ciebie ARKA potem inne-Skierniewic nie ma...[/quote] No właśnie na ARKĘ należy zagłosować:) A ARKA przkaże karmę nam, jeśli zwycięży, oczywiście.