Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='hop!'] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4956/nl013yl5.jpg[/IMG][/quote] Aaachh, Nika jest przerozkoszna, te oczy - to moja ulubienica:loveu: Proszę mnie dopisać do jej fanklubu!
  2. Murzynek wygląda nieźle. Rozszczekany jest, kręciliśmy się dziś koło niego przy znoszeniu gałęzi a on ujadał i mało smyczy nie zerwał - tak bardzo chiał żeby ktoś podszedł i go pogłaskał... Kiedy się do niego podchodziło aż kręcił dupką z radości (ogon ma ucięty) i pchał się pod ręce. To cudowny pies... Kto go pokocha?
  3. Jak można skrzywdzić tak cudowną istotę? I to jeszcze w tak bestialski sposób? W głowie się nie mieści:shake: Żeby tylko domek się teraz znalazł - może jeszcze jakiś reportaż w tej sprawie uda się wybłagać?
  4. [quote name='modliszka84']podoba mi sie takie podejście :evil_lol:[/quote] Modliszka84, też lubisz uległych?:evil_lol: Pajunia, to wypij też za mnie jednego:) Ja się brzydzę alkoholem, ale uczcić jakoś trzeba, więc zrób to w moim imieniu;)
  5. [quote name='Moriaaa']Taaaaa....i kto to mówi!!!! Zwierzolubni faceci??? I że niby jesteś przykładem???:eviltong::eviltong::eviltong: A ja te domowe wojny to sama z sobą toczę???[/quote] :evil_lol: Za kitkę go!
  6. [quote name='malagos']To chłopak czy dziewczyna?[/quote] Chłopczyk:) Młodziutki, tak około roku albo półtora ma, więcej na pewno nie.
  7. [quote name='Gosiapk']Fanta bez bombelków[/quote] Za to z ogromnym, gorącym serduszkiem i buzującą energią:cool3:
  8. Aaa, właśnie miałam pytać co to za piękny piechol wypuścił się w drogę z Rokisiem:) Złoty medal dla tych, którzy pomogli tym dwóm psiakom znaleźć kochające domki!:multi: [quote name='jarekm']Ta, jak już jakiś facet, to na pewno czyjś TZ. Uwierzcie w końcu, że i faceci zwierzolubni są na świecie :][/quote] Ja w to wierzę i znam takich paru, ale w większości są to TŻci własnie. Dobrze jednak, że są:loveu:
  9. Jezu... Rottek jak nowy!:loveu: Wspaniałe zdjęcia! PS. Nie wiem, czyj to TŻ na zdjęciach, ale przystojny:cool3:
  10. Żebym tak była milionerką...:( Szopenku, całuję Cię prosto w nos, a mój Mozart przesyła ci parę merdnięć ogonkiem!
  11. Jutro sprawdzimy, czy to maleństwo jeszcze siedzi w schronisku. Może ktos go już adoptował? Ja tam byłam ostatnio z miesiąc temu i jeszcze był, ale kto wie. Zdjęcie z lipca: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2002/600x400terierek1dscn569cg5.jpg[/IMG][/URL]
  12. Ja już spłukana do końca miesiąca, ale ponieważ nie sądzę (taka ze mnie maupa;) ), żeby do września udało Wam się zebrać 1000zł, to po wypłacie mozecie liczyć na skromny dateczek ode mnie:) Ten piękny Misio skradł mi serce:loveu: A jak tam pan ze sklepu co się o zaginionego pieska wypytywał?
  13. A tej alergii nie da się leczyć? Darku, pies 8-letni to taki, który już naprawdę wiele przezył i zdążył się mocno przywiązać do właściciela. Nie przesadza się starych drzew. Macie pewność, że ta alergia to na psa?
  14. Pamiętam o Nuczce. Czy pytał się już ktoś o nią?
  15. [quote name='Agata69'][SIZE=6]Mamy domek!!!!![/SIZE] W poniedziałek Marmur będzie kastrowany, pod koniec tygodnia jedzie do Leszna. Mamy już transport, co prawda płatny, ale co tam.[/quote] :crazyeye: Czy to cud?!:multi: :multi: :multi: Cudowne wiadomości! Minęło tak mało czasu od wystawienia go na Allegro, a Marmurek już znalazł domek!:loveu: Może po czasie zgłosi się ktoś jeszcze i da się namówić na inną kocią bidę? Kciuki za kastrację, za transport i za nową opiekunkę:thumbs:
  16. Urocze. Skoro zrobiła to tylko dla komentarza, to zapewne wpłaciła całe 5zł? Cóż, niby nie ma się czym przejmować, ale ja po czymś takim do końca dnia bym się gryzła i ubolewała nad tym, jak przykrzy potrafią być ludzie. Współczuję Ci, Ewusku:shake:
  17. Zapomnieli wszyscy o Alexie:mad: A ja mam parę nowych fotek od p.Ani:loveu: Oto, co nowa wspaniała opiekunka napisała mi dziś w meilu: "[I]Witam! Przesyłam parę zdjec Alexa . Cieszymy się poniewaz skórka się wygoiła , prawdopodobnie mogło to być jakieś uczulenie, Alex jest teraz bardzo ładny i ma piękną lśniącą sierść. Pozdrawiamy serdecznie, Ania!"[/I] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2470/alex21tn6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/9500/alex24wj7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/2218/alex26hj3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8760/alex27ze9.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='doris_day']Wspaniale zakonczenie :) Jeden uratowany a w jego miejsce zawsze pojawia sie inny ...[/quote] Doris, ale ten bannerek z Zeuskiem w podpisie to już Ci w takim razie niepotrzebny:razz:
  19. Własnie takie duże onkowate kundle kocham najbardziej. Same spójrzcie - jaki on podobny do mojego Mocusia!:placz: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/200/mocekoc1.png[/IMG][/URL] Mocuś ma tylko nieco jaśniejsze umaszczenie... Przepiękny pies... i w dodatku z Żyrardowa, a więc prawie-sąsiad.Co tu zrobić? Będę kombinować, Tobiaszku trzymaj się!
  20. A ciotka betinka24 znowu do 4 balowała :-o W Skierniewicach czeka na fotki i wieści jeszcze jedna cioteczka...:loveu:
  21. Koksik jest na DT u Amelki, tak? Boże, tyle czasu już mieszka u niej, każdy kolejny dzień grozi coraz większym przywiązaniem, przecież on już od pierwszego dnia pokochał ją całym sercem, a co będzie dalej?:( Koksia trzeba jak najszybciej wyadoptować!
  22. Pomogę podrzucać, na nic więcej się nie przydam:(
  23. [quote name='oktawia6']gdzie są Skierniewice? ja widzę na pierwszym miejscu Małych Braci i Ciebie ARKA potem inne-Skierniewic nie ma...[/quote] No właśnie na ARKĘ należy zagłosować:) A ARKA przkaże karmę nam, jeśli zwycięży, oczywiście.
×
×
  • Create New...