Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. :mdleje: No to osłabłam teraz... Rozpytuję się wszędzie o domki dla Murzyna i mojego ulubionego starszuka z przepukliną z boksu nr 1 - a tu taki numer:placz: Wystarczy chwilę tam nie być i już się cuda na kiju dzieją! Aniela, a gdzie on jest, odizolowany, tak jak tamta mała sunia ze szczeniorkiem, czy ze wszystkimi?
  2. Kciuki z całych sił!!! A co z tą Szwajcarią?
  3. Hooop! Suczko jesteś sliczna. Odwiedza Cię ktoś w schronisku w ogóle?:(
  4. Można obejrzeć kilka zdjęć Murzynka "en face" na nowopowstającej stronce schroniska:) Strona jeszcze w budowie, ale będzie się rozwijać. Kochany Murzynek jest tu: [URL]http://www.psubraty.pl/index.php?option=com_deeppockets&task=contShow&id=6&Itemid=51[/URL]
  5. [quote name='GreenEvil'] " Cezarek będzie miał piękny domek z dużym ogrodem :smile: [B]Mieszkamy niedaleko lasu więc będzie na częstych, długich spacerkach[/B] (oczywiście jak wyzdrowieje). Razem z narzeczonym zapewnimy mu ciepły i pełen miłości domek :smile: Mam nadzieje, że psiak pokocha nas tak jak my go już kochamy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:" [/quote] Oj... to mi się nie podoba. A myśliwi?:-?
  6. Przepiękny piesek:loveu: A historia przesmutna...:( Kochanie, na pierwszą hop!
  7. [quote name='matusz5'] sami zobaczcie ! :loveu::loveu: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9526/19pv3.jpg[/IMG][/quote] Super ujęcie!:) Barni jest taaki śliczny...:loveu:
  8. No to bomba! :multi: I Huzarek i Cezarek z Waszej fundacji znalazły dom w przeciągu jednego tygodnia - fantastycznie!:loveu: I to w najtrudniejszym okresie wakacyjnym:) Oby dobra passa trwała, a psów w potrzebie nie przybywało, z całego serca wszystkim dogomaniakom życzę.
  9. [quote name='Anashar']Bannerki w małych rozmiarach, bo na duże i tak miejsca nie ma ;) [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75520"][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7393/nuka1xu3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75520"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7655/nuka2ap4.jpg[/IMG][/URL][/quote] Już mam w podpisie:) Śliczne!:loveu:
  10. A będą jakieś foteczki? Chociaż jedna, taka maluteńka?
  11. Nie wiem;) Ale ponieważ jest to tylko jeden z wielu psiaków znajdujących się pod opieką AFN... obawiam się, że dług jest spory i to nie tylko Cyprynia:-( Więc pieniądze przydadzą się na pewno, tak czy siak.
  12. Wiecie co, po tej zmianie tytułu modzi pewnie przeniosą wątek do "Znalazły dom". A tu chyba więcej ludzi zagląda i zobaczy apel o pomoc w zbieraniu pieniędzy. To może jednak siedzieć cicho i nie przyznawać się, że piechol nie powinien już siedzieć w "Psach do adopcji"?? Przepraszam, żem taka marudna i szachrajka:oops:
  13. Wspaniale!:multi: Napisze zaraz do Ani i Michała i zapytam, czy zgodzą się przewieźć Bubcię do lecznicy. GrubbaRybbo, czy to Twoje pierwsze allegro dla psa? Masz dobrą rękę:loveu: Jupiiiii!:jumpie:
  14. [quote name='Czarodziejka']Czy te ogłoszenia ktoś czyta? :-? Fruń maleńki na widok.[/quote] Też się zawsze zastanawiam:roll: Tak czy inaczej - nawet jeśli choć jeden psiak na jakiś czas znajdzie dzięki nim dom, to myślę, że warto je zamieszczać! Hop, Murzynku! (To imię podoba mi się średnio, ale dobrze mi się kojarzy:) Moi sąsiedzi przygarnęli kiedyś starego, bezdomnego psa, który już od bardzo dawna tułał się po mieście. Był cały czarny, miał tylko siwą bródkę, nazwali go więc Murzyn. Murzyn w chwili przygarnięcia miał jakieś 10 lat, był bardzo żywiołowym psiakiem. Nie pamiętam już ile lat u nich żył, ale chyba coś koło4-6. Zmarł we śnie, przy łóżku swej pani, cicho, bezboleśnie. Myślę, że to imię przyniesie naszemu Murzynowi szczęście:) )
  15. Guciu, pieseczku, chodź z ciocią na wirtualny spacerek:painting:
  16. [quote name='Sabina02']Haha, odpowiem na kazde pytanie oprocz ile ważę... :evil_lol: [/quote] [quote name='Reno2001'] Jesteśmy po wizyciew u weta: waga- 5 kg (sukcesywnie jest MASZY CO RAZ WIĘCEJ :evil_lol: ) [/quote] No widzisz? Masza nie miała obiekcji:cool3: Bierz przykład moja droga, bierz przykład:evil_lol: Trochę Ci zazdroszczę tego USA... Ale tylko trochę, kocham ten porypany kraj, mimo wszystko :) Reno2001 - powodzenia! Nie daj się zwątpieniu. Wiem, że ciężko przerwać raz rozpoczętą naukę, ale wyjścia nie ma;) Buziaki dla słodkiej Maszeńki:loveu:
  17. Zrozum ich. Też kiedyś nie wiedziałam, co to za skrót ON:roll: Na swoje usprawiedliwienie dodam, że domyśliłam się sama;)
  18. Aniela, zaraz Cię modzi ścigną za podpis. Ja już oberwałam za swój po ogonie:lol: Poszukam użytkowników, którzy mogliby wkleić sobie te sliczne bannerki. Misiaczku, oktawio - dziękujemy!:loveu:
  19. :mdleje: No to jestem w szoku... Tak w tajemnicy? Tak znienacka? A co to za domek, gdzie znaleziony? Allegro? Jak tam psiurek sie z sunia dogaduje? Czy będą zdjecia i wieści, czy państwo zaloguja się na dogo? Jezu... Huzarku... Wszystkiego NAJ-NAJLEPSZEGO na nowej drodze życia!:multi: :loveu: Śliczne słoneczko, wiedziałam że tak będzie, to niemożliwe, żeby tak cudny psiak nikogo nie ujął! A sraczka minie... To na pewno taka sraczka ze szczęścia;)
  20. [B][SIZE=3]Cyprysek prosi o pieniążki na spłatę długu!!![/SIZE][/B]
  21. Osiwieję zaraz przez tą ciotkę co do jednego włosa:mad: GreenEvil, halooo:loveu: Co to za ważny dzień, powiedz? Kciuki z całych sił...!:thumbs:
  22. Tych na łapkach? Hurra!!:multi: :multi: I co, kiedy termin? Uwielbiam sterylki:loveu:
  23. [quote name='Sabina02']To sa Hawanki...:lol: Tak, ta po lewej to Maja...:loveu: O 5 rano, to u mnie byla 11 wieczorem...;)[/quote] :oops: Ale to tylko dlatego, że avatarek taki malutki... Sabinko, a zaspokoisz moją babską ciekawość i odpowiesz na pytanie, którego treści juz się zapewne domyślasz?:)
×
×
  • Create New...