Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19186
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Nie wyobrażacie sobie ile jest na autostradzie samochodów na ukraińskich tablicach. I wypasione bryki i jakieś stare, zdezelowane rupcie.
  2. Ząbki ma bardzo brzydkie. I nie tyle, że trochę zepsute, to tak dziwnie na okrągło starte.
  3. Też o tym myślę : (
  4. Nie doszukuj się złych intencji, bo ich tu nie ma. Chyba jesteś Elu trochę przewrażliwiona. Wrzuć na luz : )
  5. Czekam jeszcze na informację od Jaagi o ostatnich kosztach i wtedy zrobię ostateczne rozliczenie. Babkę i glukometr dosłata Suvi ode mnie, więc nie ujmę tego w rozliczeniu. Zostanie górka i z pewnością trzeba będzie poratować jakąś biedę i wtedy zapytam deklarowiczów czy zgadzają się na przekazanie spadku. Bardzo, ale to bardzo jest mi przykro. Kolejna psia śmierć, która mnie czegoś nauczyła. Pierwszy i ostatni raz udało mi się pogłaskać Suvi, żegnaj moja pięknoto : (
  6. Ostatnie Suvikowe wpłaty, bardzo dziękuję 01.02.22 – 50,00 – Mruczka – luty 01.02.22 – 10,00 – Niesiowata – luty 02.02.22 – 50,00 – limonka80 – luty 03.02.22 – 30,00 – Isiak – luty 04.02.22 – 10,00 – mari23 – luty 09.02.22 – 50,00 – CZETKA – luty (30,00 luty + ekstra 20,00 dziękuję) 10.02.22 – 20,00 – Niesiowata – ekstra : ) dziękuję 11.02.22 – 30,00 – uxmal – luty 11.02.22 – 30,00 – kado – luty
  7. Bardzo dziękuję za wpłaty dla Frania : ) 01.02.22 – 10,00 – Niesiowata- luty 02.02.22 – 50,00 – limonka80 – luty 04.02.22 – 10,00 – mari23 – luty 11.02.22 – 20,00 – gabim – luty 14.02.22 – 20,00 – konfirm31 – luty 14.02.22 – 20,00 – Dulska – luty 14.02.22 – 20,00 – Aldrumka – luty 14.02.22 – 30,00 – KrystynaS – luty 14.02.22 – 15,00 – b-b – luty 14.02.22 – 20,00 – Agnieszka znajoma elik – luty 15.02.22 – 10,00 – jankamałpa – luty 17.02.22 – 60,00 – koja – luty, marzec Dziękujemy z parówkowatym Franiem wszystkim bardzo
  8. Jak każdy coś przywiezie do żarciai picia to nie kłopot. Jest gdzie spać, drzewa szumią, ptaki śpiewają. Ja wolę tu niż w knajpie.
  9. No i ?
  10. Czy wiadomo gdzie jest ten rozwrzeszczany rudzielec z ciemną kufą
×
×
  • Create New...