-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
zerduszko replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Można też docieplić z zewnątrz, przybić nowe deski/dyktę/jakies tworzywa elastyczne/nawet blacha razem ze styropianem, sprawdza się też siano w ostateczności. -
Oj, ja bym poszła do domu :mad:A historyjka jakby znajoma :hmmmm: Te duże też takie łazęgi?? Ciągle mam nadzieję, że to z wiekiem przechodzi - powiedz, ze Dirki jest małolata :eviltong:
-
[quote name='ladybird']To ja jutro zamawiam kurs "jak sprawić, by pies stał się w 99% odwoływalny" :p[/QUOTE] Ogolić d*pę, wytrzaskac cienkim rzemieniem i solić w razie prób oddalenia :diabloti:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador'] Kamila a Ty bedziesz chciala jechac na kolejny oboz k? bo cos malo chetnych jest...[/QUOTE] Ja wiem, ze chcieć znaczy móc, ale zobaczymy - to jest za pół roku.... Na pewno musiałabym jechać z kimś jakbym chciała z dwoma sukami - a moja pomoc podręczna, jest w takim wieku, że diabli wiedzą :mad: Jakby było w miare blisko, to choćby na wymizianie Tosi chętnie :p -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
Rodzynki to bakalie, nie ? ;) -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dzwonił ktoś? -
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
zerduszko replied to zmierzchnica's topic in Galeria
Moje obie mi polowały na królika :lol: Ciężko było przy pierwszej, bo króliki tak zapinkalają, że pies dostawał kociokwiku - ale już mu dają luz... na ogół ;) -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']czy ktoś może się orientuje czyje to może być? jakiego zwierza?[/QUOTE] Nie wiem, ale chyba jadło bakalie :megagrin: -
[quote name='brazowa1'][SIZE=3][FONT=Arial]„Wiadro z resztkami stawiane jest tak, że pies nie może go dosięgnąć. Szokujący był widok gdy pies jęcząc z bólu wyciągał się na łańcuchu, aby przewrócić to wiadro, licząc że część wyleje się w jego stronę.”[/FONT][/SIZE] [/QUOte] Ciarki po plecach przechodza jak sie to czyta i łzy do oczu się cisną :-( Co to za stwory bez serca :shake:
-
Staruszek sznaucer porzucony pod marketem - Radom
zerduszko replied to red's topic in Już w nowym domu
Ale pieknota :placz: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']terenow mozna zazdroscic ale smieci znajdująych sie na tych terenach do zjedzenia i wytarzania juz niekoniecznie :lol:[/QUOTE] Ja mam to samo :angryy: A już qpów zatrzęsienie :mad: Ludzkich!!! Zaczynam z sukami kurację od przyszłego tygodnia, bo oszaleję :angryy: A poprzednie miejsce spacerowe miałam takie idealne :-( Toś ma taki ozor długi :-o -
[quote name='rita60']Tia,tylko ja nie jestem zarejestrowana:oops:[/QUOTE] Allegro by jej się przydało jak nic. Ja mogę zrobić, ale tylko takie zwykłe.
-
[quote name='weszka'] Jak nie będzie lało tak jak dzisiaj to postaram się namówić kogoś na sesję foto Vesperki w postawie ;)[/QUOTE] A dlaczemu, nie podobają Ci się takie stojące na sztorc uszęta czy świńskie ogonki :diabloti: Najładniejsze uchi widziałam u miniatu. W ogóle miniaturki są najbardziejsze (z wyglądu oczywiście) :scared::diabloti:
-
PRĘGUSKA, duża suka z Olkusza - MA DOM!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Umkowi tez odnowiłam ogłoszenia, wiesz gdzie ;) -
[quote name='malagos']A ja jeszcze raz zapytam, czy mogę mieć nadzieję na strylizację: 1. suni ze wsi, maleńkiej, jest u mnie na dt (płatnym, ale sama ją utrzymuję, bo sama ją przyniosłam) 2. suni tez niewielkiej, z Kielc, bezdomnej ze stawów, tez u mnie na dt, też płatnym, też nikt nie dał ani grosza. Sterylizacja to 130 zł od suni.[/QUOTE] Lisia jest 4 w kolejce, ale zanim fundusze pewnie będą najwcześniej za miesiąc. Jej już duzo nie brakuje do sterylki.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='mala_czarna']Allegro Maxa [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=812941868"]4 letni Max szuka kochającego domku! (812941868) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Przepraszam, że to tak cholernie długo trwało, i być może nie jest rewelacyjnie, ale może się jeszcze nauczę :-?[/QUOTE] Jesli możesz, to zmień w tytuł na taki, w którym będzie słowo sznaucer. -
[quote name='Martens']No to teraz czekamy na wiek dojrzewania, najwspanialszy okres w życiu każdego psa :diabloti:[/QUOTE] :diabloti: A kiedy się zaczyna i kończy?? Moja ma 4.5, druga 1.5 i ta starsza ciągle dojrzewa, a ta młodsza ok :p Daj aktualne zdjecie suk obok siebie.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'][B]o to, to! Utnij rękę i zajdź w ciążę! :p[/B][/QUOTE] O co chodzi z tą ciążą?? Aż tak MWaszki nie lubisz? :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)