Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Można też docieplić z zewnątrz, przybić nowe deski/dyktę/jakies tworzywa elastyczne/nawet blacha razem ze styropianem, sprawdza się też siano w ostateczności.
  2. Oj, ja bym poszła do domu :mad:A historyjka jakby znajoma :hmmmm: Te duże też takie łazęgi?? Ciągle mam nadzieję, że to z wiekiem przechodzi - powiedz, ze Dirki jest małolata :eviltong:
  3. Klaudia - czekam na zdjęcia i zabieram się za ogłoszenia, inne malutki mają DT, więc może i tym się uda - choć brązowemu, bo czarnemu się chyba coś kroi :razz:
  4. Żeruję na radach innych i głośno wołam choćby o tymczas :p Jak nic musze tym malutkom z meliny porobić masę ogłoszeń z takim hasłem, czuję się zmotywowana.
  5. [quote name='ladybird']To ja jutro zamawiam kurs "jak sprawić, by pies stał się w 99% odwoływalny" :p[/QUOTE] Ogolić d*pę, wytrzaskac cienkim rzemieniem i solić w razie prób oddalenia :diabloti:
  6. [quote name='betty_labrador'] Kamila a Ty bedziesz chciala jechac na kolejny oboz k? bo cos malo chetnych jest...[/QUOTE] Ja wiem, ze chcieć znaczy móc, ale zobaczymy - to jest za pół roku.... Na pewno musiałabym jechać z kimś jakbym chciała z dwoma sukami - a moja pomoc podręczna, jest w takim wieku, że diabli wiedzą :mad: Jakby było w miare blisko, to choćby na wymizianie Tosi chętnie :p
  7. Rodzynki to bakalie, nie ? ;)
  8. Moje obie mi polowały na królika :lol: Ciężko było przy pierwszej, bo króliki tak zapinkalają, że pies dostawał kociokwiku - ale już mu dają luz... na ogół ;)
  9. [quote name='betty_labrador']czy ktoś może się orientuje czyje to może być? jakiego zwierza?[/QUOTE] Nie wiem, ale chyba jadło bakalie :megagrin:
  10. zerduszko

    Metamorfozy

    [quote name='brazowa1'][SIZE=3][FONT=Arial]„Wiadro z resztkami stawiane jest tak, że pies nie może go dosięgnąć. Szokujący był widok gdy pies jęcząc z bólu wyciągał się na łańcuchu, aby przewrócić to wiadro, licząc że część wyleje się w jego stronę.”[/FONT][/SIZE] [/QUOte] Ciarki po plecach przechodza jak sie to czyta i łzy do oczu się cisną :-( Co to za stwory bez serca :shake:
  11. Ale pieknota :placz:
  12. Ogłoszenia zrobione, nie ma allegro - mogę zrobić później, ale tylko niewyróznione.
  13. [quote name='betty_labrador']terenow mozna zazdroscic ale smieci znajdująych sie na tych terenach do zjedzenia i wytarzania juz niekoniecznie :lol:[/QUOTE] Ja mam to samo :angryy: A już qpów zatrzęsienie :mad: Ludzkich!!! Zaczynam z sukami kurację od przyszłego tygodnia, bo oszaleję :angryy: A poprzednie miejsce spacerowe miałam takie idealne :-( Toś ma taki ozor długi :-o
  14. [quote name='rita60']Tia,tylko ja nie jestem zarejestrowana:oops:[/QUOTE] Allegro by jej się przydało jak nic. Ja mogę zrobić, ale tylko takie zwykłe.
  15. A ta służba, to Ty sprzątaczko-skarbniczka i ...?? :eviltong:
  16. [quote name='malagos']Pani z Łodzi zrezygnowała! :angryy: :angryy: [/QUOTE] Ach Ci ludzie :shake: Przelew dotarł? Sorki, ze tak wypytuje, ale jeszcze na CK trafię :evil_lol: ;)
  17. [quote name='weszka'] Jak nie będzie lało tak jak dzisiaj to postaram się namówić kogoś na sesję foto Vesperki w postawie ;)[/QUOTE] A dlaczemu, nie podobają Ci się takie stojące na sztorc uszęta czy świńskie ogonki :diabloti: Najładniejsze uchi widziałam u miniatu. W ogóle miniaturki są najbardziejsze (z wyglądu oczywiście) :scared::diabloti:
  18. Umkowi tez odnowiłam ogłoszenia, wiesz gdzie ;)
  19. [quote name='malagos']A ja jeszcze raz zapytam, czy mogę mieć nadzieję na strylizację: 1. suni ze wsi, maleńkiej, jest u mnie na dt (płatnym, ale sama ją utrzymuję, bo sama ją przyniosłam) 2. suni tez niewielkiej, z Kielc, bezdomnej ze stawów, tez u mnie na dt, też płatnym, też nikt nie dał ani grosza. Sterylizacja to 130 zł od suni.[/QUOTE] Lisia jest 4 w kolejce, ale zanim fundusze pewnie będą najwcześniej za miesiąc. Jej już duzo nie brakuje do sterylki.
  20. [quote name='mala_czarna']Allegro Maxa [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=812941868"]4 letni Max szuka kochającego domku! (812941868) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Przepraszam, że to tak cholernie długo trwało, i być może nie jest rewelacyjnie, ale może się jeszcze nauczę :-?[/QUOTE] Jesli możesz, to zmień w tytuł na taki, w którym będzie słowo sznaucer.
  21. [quote name='elinka']Obawiam się, że dla mnie trzytygodniowe szczeniaczki zbyt duże wyzwanie. [/QUOTE] Tyle to miały miesiac temu.
  22. [quote name='Martens']No to teraz czekamy na wiek dojrzewania, najwspanialszy okres w życiu każdego psa :diabloti:[/QUOTE] :diabloti: A kiedy się zaczyna i kończy?? Moja ma 4.5, druga 1.5 i ta starsza ciągle dojrzewa, a ta młodsza ok :p Daj aktualne zdjecie suk obok siebie.
  23. [quote name='Maga100'][B]o to, to! Utnij rękę i zajdź w ciążę! :p[/B][/QUOTE] O co chodzi z tą ciążą?? Aż tak MWaszki nie lubisz? :diabloti:
×
×
  • Create New...