-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Dubel........
-
[quote name='malawaszka']PILNIE POTRZEBNA STERYLKA ABORCYJNA!!!! http://www.dogomania.pl/forum/f1161/pilnie-potrzebna-kasa-na-sterylke-aborcyja-147654/#post13058823 Ta sunia powinna być cięta poza kolejką. Jak wygląda saldo??
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
Dorota - a cieplej tam niż w tym ostatnim ośrodku? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A opcja "wstecz" nie działa :crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='aga 1']weterynarz ocenił je na ok.6 tyg. szukamy dla nich też domu,nic się nie martw mogą zostać do znalezienia odpowiednich właścicieli[/QUOTE] To kamień z serca! Oby domki najlepsze pod słońcem się trafiły. Asior, nie stresuj się, taka bajka była o kaczątku :diabloti: widać im też się wyrosło ;)
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
zerduszko replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Liczę nie tylko na zdjęcia, ale i na relację :razz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to ja może tutaj linka zostawię :p [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/fotelik-nosidelko-dla-dzieci-wizytowniki-na-bullowate-do-30-11-do-24-00-a-173050/index2.html#post13518"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/fotelik-nosidelko-dla-dzieci-wizytowniki-na-bullowate-do-30-11-do-24-00-a-173050/index2.html#post13518583[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Coś z tym linkiem jest nie tak, podobno :diabloti: Żebym znów zje:shake:bki nie dostała. Otwiera mi się wąt:shake:ek i.... przekierowuje na jakieś haszczaki - to tylko mnie czy jakaś magia dogo :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Goldi z Szydłowca, ma wymarzony dom :)!!!
zerduszko replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Piękny czarnuch :loveu: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Ja mam zawsze odwrotną syt., moja sukę biorą za psa i puszczają inne suki. Nie zawsze miło się to kończy :roll: Także jak widze kolejną osobę z suką, idącą w naszą stronę, to do histerii mi wiele nie brakuje ;) -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
zerduszko replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']aaaa zaciskam :kciuki: boszzz niech się uda :modla:[/QUOTE] Ja też, ja też :multi: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='*Monia*']Moje nie mają prawa łapy z samochodu wystawić zanim nie złapię smyczy i nie pozwolę im wysiąść.. [/QUOTE] Ja moje bydle zapinam w samochodzie i razu pewnego mi zwiała przywitać się z najlepszym przyjacielem pitem :angryy: Dostała z łapy w pysk, a ja myślałam że ją zabije, tudzież siebie, nie mam pojęcia jakim cudem to bydle się wypięło. Teraz już widok psów nie dodaje jej takiego doładowania. Pech, ze to była druga syt. z tym samym psem, znów wydawało mi się, że ją dobrze zabezpieczam - dobrze, że takie czasy minęły. -
:multi: To ja też poczekam z usuwaniem ogłoszeń :p
-
Wszystkie Murzynki w nowych domach! Dziękuję za pomoc!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A ten temat mi już raz zginął :mad: Teraz już będę pilnowała. Zaraz popytam znajomych, na małego kocia, to i może ktoś byłby chętny :roll: -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wysyp takich psiaków ostatnio, małych, dużych, średnich :shake: -
[quote name='*Monia*']Co Ty mi tu z dorosłym światem wyskakujesz :evil_lol:. [/QUOTE] Tobie to się chyba wydaje, ze zawsze między zajęciami będziesz miała czas psy wyprowadzić :diabloti: Ja jak wracam po ciężkim dniu pracy i widzę te mordy, które absolutnie już muszą iść si czy koo, to normalnie :mad: mam ochotę nauczyć robić do wanny ;)
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='wojtito'] Masz takiego psa, chodź z nią w miejsca, w których psy nie biegają wolno. [/QUOTE] Problem polega na tym, że psy biegają wolno tam, gdzie im nie wolno :razz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75']Prosze Cie zerduszko jesli masz jakies dowody lub materiualy na poparcie swojego postu to prosze przyslij mi je. [/QUOTE] Jeśli naprawdę Cię to interesuje, to mogę poszukać. W swojej naiwności myślałam, że będzie to cenna informacja dla Ciebie, skoro jesteś tematem zainteresowana... ale widzę, że Ciebie interesuje tylko, żeby Ci ktoś spokojnej przystani nie zburzył :shake: najlepiej takiemu śmiałkowi posłodzić troszkę. Poza tym od takich uwag jest pw.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75'] Ja wierze ze oni sa szczerzy i prosze swoja malkontencje zostawic sobie:-([/QUOTE] :question:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75']ja tyyyyylko yves rocher:multi:...sa swietne, tanie a najwazniejsze roslinne [B]i nie testowane na bydleciach[/B]:loveu:........... a w dodatku rewelacyjnie pachna i sa dostepne przez neta:multi:[/QUOTE] A to podobno nie jest prawda :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
zerduszko replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiapron']wiec tak - sie okazało że z tą jamnikowatością to zły przekaz od mojej mamy, więc bym prosiła jeszcze szczegóły dotyczące Doti. To wtedy jutro zadzwonię do tej znajomej i jej przekażę i się jakoś z Angelą umówią żeby samemu zobaczyć obie suczki.[/QUOTE] Trzymam kciuki za Doti, ona już tak długo czeka. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='Kiłi']No i nie ma się Panu co dziwić. To Ty masz pilnować swojego psa, by nie podbiegał do innych i nie kradł piłek. I tak szczęście miałeś, że tamten pies Twojego nie pogryzł, bo jakby pogryzł to mógłbyś mieć pretensje tylko do siebie.[/QUOTE] No co Ty piszesz, przecież nieagresywny pies, ma prawo skakać po drugim, a tamten NIE MA PRAWA się zdenerwować, a właściciel agresora musi w podskokach ewakuować się z miejsca, bo to jest miejsce spotkań grupy zabawowe właścicieli i ich psów :diabloti: Nie zapominajmy, że praca z agresywnym psem, ogranicza się do udania się do behawiorysty i raz dwa masz po problemie - także już od jutra uleczony pies bedzie pozwalał takim beztrosko wychowywanym szczeniakom chodzić sobie po głowie :multi: