Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='wojtito'] Jak właśnie powiedział mi siedzący obok mnie prawnik, dosyć mi bliski, płci żeńskiej, skoro jest to teren prywatny, nic komu do tego, czy pies jest na smyczy czy nie. [/QUOTE] Teren jest ogrodzony? [quote name='wojtito']Natomiast agresywny nie ma prawa być w stosunku ani do ludzi ani do zwierząt, niezaleznie od tego czy znajduje się na terenie prywatnym, czy na terenie należącym do miasta. [/QUOTE] Pokaż mi taki paragraf :razz:
  2. [quote name='wojtito']Wybaczcie ale w tej sytuacji ten Pan miał obowiązek wiedzieć, że jest to miejsce spotkań psiarzy, [/QUOTE] :roflt: Masz psa kradnącego innym zabawki -trzymaj go na smyczy. Obrona własnych zasobów jest jak najbardziej [B]naturalna[/B] dla psa - jako student weterynarii powinieneś o tym wiedzieć. Może konsultacja ze studentem polonistyki coś wyjaśni :eviltong: Akurat w takiej syt. jak opisałeś, zarówno Ty jak i drugi właściciel moglibyście dostać mandat po odpowiednim tel. a decyzję kto pokrywałby koszty leczenia psa czy nowego psa, mógłby ewentualnie sąd. Oba psy bez smyczy i to Twój podbiega bez zgody właściciela tamtego, prowokując atak. Może z jakimś studentem prawa powinieneś porozmawiać :diabloti:
  3. [quote name='wojtito']Mojej reakcji nie było, na początku chciałem go przeprosić za to, że Brendek ukradł piłkę, po sposobie w jaki on zareagował mogłem go uświadomić na jakim świecie zyje, tylko po co? [/QUOTE] Raczej miałam na myśli reakcję w stos. do Twojego psa. Czym jest ustronne miejsce? Ja rozumiem jesli wchodzę na wybieg dla psów, czy na łąkę, gdzie bawi się grupka psów, że może być tak a nie inaczej. Ale jesli jestem sama na łączce, na którą wchodzi ktoś ze swoim psem, to wymagam choć minimum kultury. Skad ja mam wiedzieć czy to miejsce spotkań, czyje i w jakich godzinach :roll: A już puszczanie swojego do innego, bawiące się psa, może skończyć się b. źle dla Twojego, nei tylko traumą.
  4. [quote name='wojtito']Dziadek za to zerwał się na równe nogi, tupną mocno nogą tuż przed nosem mojego psiaka i krzyknął: "już wynocha kundlu". Brendek wystraszony wypuścił piłkę i skulony schował się za moimi nogami, a Pan z czułością mówił swojemu zdzwionemu czarnulkowi: "masz tu swoją piłkę, masz...".[/QUOTE] Brakuje mi w tej opowieści Twojej reakcji?? :razz:
  5. [quote name='*Monia*']Nie mówię, że moje nie zostają, ale tak codziennie... :roll: [/QUOTE] Tak to bywa w dorosłym świecie, że pewne rzeczy trzeba robić codziennie :diabloti: Poza tym na pewno są 2 dni, kiedy wraca wcześniej.
  6. Fizia jest jamniczkowata :loveu:
  7. Moje suki siedza same 9 h, jak sie miasteczko zakorkuje to i dłużej. Jak pisałam pw z Klaudią w sprawie Lizki, to podałam takie same "warunki" nie wyjący i nie niszczący, no si na dworze też chciałam :evil_lol: Może złym domkiem jestem, jak chcesz to wpadaj na kontrolę :eviltong: W lutym miałam tymczasowiczke z lękiem separacyjnym, taki pies nie dla mnie, bo i ja i ona sie męczyłyśmy. Takie warunki sa przynajmniej fair - nie? ;) Ale trzeba sobie zdawać sparwę, że może być róznie. Lizka łądnie zostaje sama, ale jest gryzoń, lubi coś zeżreć. Jak jej coś nowego nie zostawię, to żre co zostawię nieopatrznie :oops: No i na starsze lata psy się mogą zmienić.
  8. ale będzie obóz?? Marta organizuje znów? A Ty czemu sie wymigujesz :diabloti:
  9. [quote name='malawaszka']nieee J pojechał - jestem ja + 2 psy + 3 koty :roll:[/QUOTE] Słomiana wdówka :razz: Zapomniałam, że kotów 3 :splat:
  10. [quote name='malawaszka']hahaha kto da więcej :evil_lol: ja daję 2 rączki i 20 łapek :mdleje: :evil_lol::crazyeye:[/QUOTE] Jakim cudem 20 :roll: Czyli, że J łapki :diabloti:
  11. [quote name='AMIGA']Poczekajcie z tym trzymaniem, bo do wtorku Wam palce pocierpną[/QUOTE] Mamy w domu zmiany: 4 ręce i 12 łapek - damy radę ;)
  12. To porobię nowe, tylko błagam, niech ktoś ułoży jakiś tekst, najlepiej nie jakiś tylko chwytliwy, tamten poprzedni rodziłam w ciężkich bólach :lol:
  13. [quote name='kuna66']Dowiedziałam się, że sterylka kosztuje do 180zł, oczywiście okaże się rachunkiem.[/QUOTE] Póki co to trzeba czekać.
  14. ,Maławaszka czy ja mam zmieniać treść ogłoszenia i zdjęcia? Choć te poczytniejsze? Może nowe? a maluchy - cud, miód i orzeszki :loveu: Dziękujemy za uratowanie maluchów :klacz:
  15. My tu już zaczynamy kciuki i łapki zaciskać :kciuki:
  16. [quote name='malawaszka'] cieniara :diabloti: ja mam dwa psy, trzy koty, po domu śmiga dwoje dzieci i robię in miliony fot :p[/QUOTE] No Ty to masz aparat, a ja małpkę :eviltong: Poza tym: kiedy Ci Luna ostatnio dała nogę :diabloti:
  17. [quote name='weszka']Dirki skończyła 3 lata więc nie jest małolatą :shake: [/QUOTE] To miód na moje serce, jak dla mnie małolata ;) Oby to co teraz obserwuję u mojej okazało się dojrzewaniem ostatecznym ;) [quote name='weszka']Niestety obawiam się, że ten typ tak ma. Jest nieco nieprzewidywalna, ona nie ucieka bo trzyma się gdzieś w miarę blisko tyle że niekoniecznie ją widać, ona po prostu nie przychodzi :mad: Przez miesiące będzie grzeczna, a tu nagle numer jak wczoraj. [/QUOTE] Dokładnie absolutnie to samo :loveu: Ja wierze, ze minie całkiem :multi:
  18. [quote name='jola_li']Papa raczej na zewnątrrz się nie nadaje za bardzo (choć przez czas jakiś posłuży). A zewnętrzna izolacja to tylko na suche drewno, bo inaczej będzie gniło.[/QUOTE] Myślę, że to bez różnicy czy z zew. czy wew. - z którejś strony bedzie oddychało ;) A nawet z zew. lepiej, bo nie będzie już nasiąkać. Bynajmniej nigdy z gniciem się nie spotkałam, a buda z kilkanaście lat w dobrym stanie była.
  19. [quote name='Doginka']Nie wiem jakbym się zachowała w takiej sytuacji, co bym, czuła:roll:[/QUOTE] Jak kcesz, to pożyczę moją, małe trymowanko by jej się przydało :razz: Spotkałam kiedyś faceta z haszczakiem. Pies 7 lat, zawsze na lince, bo zwiewa, bo to samiec itd. I nagle moje bydle bzium gdzieś, po 10 minutach wraca, więc mu mówię, ze to moje suczyna, niby powinna być wierniejsza, a tak samo ucieka (teraz tylko 10, 15 minut max), a on na to - ale wraca :lol: Niektóre chyba czują ten zew, inne nie.
  20. [quote name='Eriu']"Lecę do Ciebie" ;) [/QUOTE] ...piłeczko" ??? :diabloti:
  21. [quote name='malawaszka'] "bo jak byłyście już dwie to nie było czasu robić tylu zdjęć" :mdleje: [/QUOTE] Zapodaj sobie dwójkę, to pogadamy :eviltong: Chociaż, zawsze można przywiązać do kaloryfera i cykać.. Ja nawet odkąd mam 2 psy, to nie mam jak i kiedy robić zdjęć ;)
  22. To teraz trzeba zastanowić się nad sterylką czarnej. Nie można tego tak zostawić.
  23. [quote name='Patia']Ile one teraz mają ?[/QUOTE] W mom. zakładania wątku miały 3 tyg., to wychodzi, że teraz 8. Jak z tymi zdjęciami?
  24. Biedny Borys, czemu on taki?? On się czegoś konkretnego boi?? Hektorowi zdrowia, trzym się chłopaku.
×
×
  • Create New...