Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='Vectra']Ajda żre 30 kilo na miesiąc :evil_lol:[/QUOTE] Moja tyle na rok zjada :lol:
  2. [quote name='Eriu']A co u Ciebie to samo? :D.[/QUOTE] No :p Ale tylko Lizka, Pusia jest za ynteligentna :eviltong:
  3. [quote name='malawaszka']pseplasam :oops::oops::oops:[/QUOTE] No i dobrze, może czegos i ja się dowiem, choć wolałabym wykłady z zakresu "skubania", a wet. nigdy nie potrzebować ;)
  4. A MWaszka jak zwykle konsultacje weterynaryjne :p
  5. Kurcze, nikt o nią nie pyta? Montana miała ponad 1300 wejść na allegro i kilku obserwatorów, Doti ma prawie 300 :roll:
  6. Ale kochaś z niego. Grzyby sio ;)
  7. [quote name='Ilka21']evelynka ludzie tak chcą bo do psa wtedy czepia się mniej śmieci a co za tym idzie wnosi mniej do domu[/QUOTE] A biorą pod uwagę jaka jest pora roku?? Kurcze, sama nie znoszę piaskownicy w domu, ale teraz to nawet ja leń bym tak psa orżnąć nie kazała :shake:
  8. Alfkiller :diabloti: Uwielbiam te telewizyjne obserwacje :lol:
  9. Allegro jej się skończyło... przydało by sie wyróżnione :shake: Odnawiam resztę.
  10. [quote name='AnkaG']wasiu jak zawsze podziwam za pełne opanowanie i hart ducha :diabloti:[/QUOTE] :roflt: A Luna w separacji z trymerem (czy z innym ustrojstwem) :eviltong:
  11. [quote name='elinka']No i jeszcze jedno. Moja Loula jest teraz baaardzo smutna. Chodzi ciągle za mną, obwąchuje budę Kłębuszka. Ona ma po prostu złamane serce.:placz:[/QUOTE] Na to jest prosta rada :razz: :eviltong: Ile czarnych smyków szuka jeszcze domu, 2? Żeby i te brązowe miały tyle szczęścia.
  12. [quote name='Rybka_39']Świnka morska Pusia już za TM, jej zegar biologiczny się zatrzymał:-( [*][/QUOTE] :-( A Ty jak tam?
  13. Przeżyłam, przeżyłam, tylko wówczas wzięłam nożyczki i trochę sobie pomogłam :eviltong: A brzusia ogoliłam całego ;)
  14. :multi: ale szczęściara ;)
  15. Miałam zapytanie a Bakę, przekierowałam do leni. Trzymam kciuki, żeby to było coś poważnego :razz:
  16. [quote name='elinka']Rzeczywiście na pierwszej stronie sterylkowej świnki podano taką informację, ale wszystko tu zależy od osobistej interpretacji każdego. Dla mnie sunia , która przebywa w hoteliku, a za chwilę ma jechać do DT, albo bezdomne sunia przypięta na łańcuchu do "niczyjej" budy nie jest już bezdomnym psem, a takie suki ustawiły się tam w kolejce. [/QUOTE] To może inaczej: suki szukające domu. Gdyby świnka była pękata, to pewnie i te nie szukające domu byłyby sterylizowane.
  17. [quote name='Asior']niestety, ale zgadzam się również z Majką. [/QUOTE] A ja się absolutnie nie zgadzam. Rok temu szukałam domu dla kilku zwykłych kundelków, właścicielkę namawiałam na sterylkę, niby ok ale kasa... na dogo padł pomysł zrzuty na sterylke, sama jednak miałam takie zdanie jak Majka. Efekt taki, że właściciele widząc jaki był problem ze znalezieniem domu dla maluchów przy kolejnej ciąży zabili więszkosć szczeniąt, teraz suka jest znów w ciąży... a można było temu zapobiec. Jeśli właściciel ma poczuć na własnej de skutki swojego postepowania, to oddajcie mu te szczeniaki, przeciez on sobie teraz pomyśli, ze znalazł się jeleń teraz, to i znajdzie się nastepnym razem. Uważam, że jesli sie już pomaga, to do końca. Albo sie sprawy nie rusza. Powiedzcie mi, czemu wydaje się sterylizowane suki do DS - przecież to w powinno lezeć w geście nowego właściciela? Niech sam sobie sterylizuje. [quote name='elinka']No i nie trzeba szukać daleko, sterylkowa świnka też zajmuje się sterylizacją wiejskich suk gratis, chociaż psy mają swoich właścicieli.[/QUOTE] Tylko suki bezdomne.
  18. To sama mam pić :placz: Niechcący kliknęłam w czyjś podpis z tym [url=http://www.ptroa.co.il/petitionmovie/petition-English.php]ptroa-petition english[/url] Polecam nie oglądanie filmiku :-(
  19. [quote name='sacred PIRANHA']tak sobie myslałam...tyle jest nas na tym wątku...jakbyśmy się złożyli...po 10zł chociażby...to byśmy nazbierali na sterylke dla mamusi czarnej (jasna jest do zabrania rozumiem?)[/QUOTE] I cisza :mad:
  20. [quote name='malawaszka']:crazyeye:poniosło Cię deczko :evil_lol: 4,5 :cool3:[/QUOTE] :crazyeye: no szok, wygląda na więcej... się starzeje :diabloti: Ja tak porównuję do naszej Młodej jak miała 5 wyglądała dziecinniej, a Oliwi się ludzkie rysy porobiły :eviltong: Młoda ma 12 z czymś i naprawdę... padam. Tak ustawiła koleżankę, które chciała żeby jej sunia ze schronu i pies z rodo miały młode, że oba wykastrowane :evil_lol: Dzieci :roll:
  21. Grzyby-Bułki :p Ale duża dziewczyna z tej Olivki, kilka m-cy temu wyglądała dziecinniej ;) Ile ona ma, 6?
×
×
  • Create New...