Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Połowa to to na pewno nie jest, chyba żebym czołgiem jechała ;) Dobra, dzwonię do Klaudii, jak coś będę wiedziała, to i do Pani zadzwonię. A co ze szczeniakami - przywieźć jutro? Jednego, oba - bo nei do końca zrozumiałam.
  2. Jeśli Pani-przyszła właścicielka zwróci za transport (tylko bankowo), to jutro jesteśmy gotowi ją zawieźć. Dzwonić do Klaudi?? Może przy okazji byśmy przywieźli te szczyle??
  3. Co :placz: Biedak tyle się musiał tułać, żeby znaleźć swoje miejsce na ziemi, a mógł się nim cieszyć tak krótko. :candle:
  4. Ty grodź działkę i szykuj si ę na Broka :razz: Też szalony :eviltong:
  5. A na kiedy by ten transport był potrzebny??
  6. [quote name='malawaszka']missieek dałaby znać na pewno jakby ktoś pytał,[/QUOTE] O missieekowe maluchy też nikt nie pyta? :mad: Weź mnie nie załamuj :shake:
  7. Tak to niestety jest, trzeba oddzielić ziarno od plew ;) Dorobię ogłoszeń, przydałby się mail.
  8. Jeśli będę miała czas - czyli nie będę w pracy - to zawsze służę dowozem. Maluchy to lepiej w 2 osoby wieźć, także i TŻ musiałby być dyspozycyjny. One chyba duże, wiec do kontenerka nie wejdą. W Żorach jestem dość często, także moglibyśmy to zorganizować jak z Cudną.
  9. [quote name='Poker']Obróżka musi mieć obwód mniejszy niż głowa w najszerszym miejscu i na pewno nie wylezie.[/QUOTE] Niektóre psy maja tak duży obwód szyi, a mały głowy, ze ciężko taką dobrać. Z szelek typu guard odp. dopasowanych nie da się uciec. Miłe Panie, kolejne biedy wypatrzone przez Klaudię potrzebuja pomocy już tak długo. [url]http://www.dogomania.pl/threads/148414-Dt-pilnie-potrzebny-Jak-nie-to-resztAE-A-ycia-spAE-dzAE-w-melinie-Pszczyna[/url]
  10. Piękny pies, musi szybko znaleźć domek. Niedawno widziałam ogłoszenie, że zaginął szczeniak owczarka... ale to chyba zbyt dawno temu było.
  11. [quote name='Doginka']Własnie to samo chciałam napisać, a właściwie piszę już trzeci raz, bo wcześniej mnie wywalało[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_2_207.gif[/IMG][/QUOTE] A co?? Masz jakies problemu z dogo?? :P
  12. A z B-B nikt nie pojedzie do Skoczowa?? Przecież to rzut beretem ;) Taki problem teraz nawet ze szczylami. A Malutki mają obserwatora.... musi się coś urodzić, bo ja umrę jak im się nie poszczęści ;(
  13. A może innym domkom zaproponować te szczeniaczki z meliny. Niby szczeniaki, a zero zainteresowania....
  14. [quote name='malawaszka']to nie tak, że ja się nie umiem pogodzić z tym - nie chciałabym, żeby Brok został w takim domu, gdzie widocznie nie pokochali go i nie stał sie członkiem rodziny, tylko przykre są takie porażki po prostu... i tak jak mówisz - nauka dla dzieci - to też jest przykre bo rosną kolejni ludzie, dla których zwierzę jest jak mebel... [/QUOTE] Rozumiem, że nie chodziło o zostawienie go tam, sytuacji w ogóle nie powinno byc w takiej postaci. A tak z innej beczki, to mogli go choć trochę przetrzymać czy zaproponować dorzucenie się do hotelu - ale widać faktycznie nic dla nich nie wart.
  15. Musi coś wyjść. Ciekawe czy ktoś o nie pyta, w ogłoszeniach są namiary na Misiek.
  16. [quote name='TERESA BORCZ']Ale to co zrobiła dziś świadczy o tym że jej państwo mieli auto i ja wozili a może i wywieżli, bo przecież i tak mogło być. [/QUOTE] Możliwe, ze ją z auta wyrzucili, to by wyjaśniało czemu tak się wystraszyła jak się z nią zatrzymałam w trakcie jazdy na qpę :roll: W ogóle, to zapomniałam jej tej karmy zostawić :oops:
  17. Waszka, widzę, ze się nie umiesz z tym pogodzić. Ale nie ma sensu szukać odpowiedzi, za ludźmi nie dojdziesz. Aż się prosi żeby napisać jaka nauka płynie z tego zdarzenia dla dzieci: jak Ci się nie chce kimś zajmować, sprawi Ci problemy, to zawsze możesz oddać innym...
  18. [quote name='Poker']w jakim mieście jest sunia ?, bo chyba nie w Bagdadzie :eviltong:[/QUOTE] W Knurowie. Ja tylko dodam, że sunia ma trochę siły - mnie przewróciła, a ciągnie na smyczy. Ale za to anwet jak się czuje zaatakowana nie jest agresywna. Trzymam kciuki :kciuki:
  19. Czym Ty się dziewczyno różnisz od tego faceta? :lol:
  20. [quote name='aga 1']czy one mają może już gdzieś umieszczone ogłoszenia?[/QUOTE] Tak, mają sporo starych jak były przy budzie i trochę nowych.
  21. [quote name='weszka'] Za to zjedzonego dzień wcześniej pilota już kupić muszę ;)[/QUOTE] A poskładać nie próbowalaś?? ;)
  22. [quote name='Vectra']Zerduszko , ale masz bydlaka :diabloti: [/QUOTE] A daj spokój, ona jest trans formers :diabloti: Im ją bardziej odchudzam, tym gorsza, wczoraj się okazało, ze już się przeciska koło kratki w samochodzie i postanowiła wygonić z auta sunię (ponad 30 kg jak nic), którą wiozłam na DT. Myślisz, że jakby się nie przepoczwarzała, to takie duże psy by się ją bali ;) [quote name='Vectra']to już też miniaturyzują - mini sznupki ? [/QUOTE] W Hameryce są toy i coś jeszcze pomiędzy i nowe kolory :razz: Świat się kończy ;)
×
×
  • Create New...