-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Dlatemu ni lubię szczeniaków i dzieci ;) zapewne zjedzone elementy nie są do kupienia? ;)
-
[quote name='magda z.'] Oczywiście to nie musi tak zadziałąć, jak sie kiedyś wczytałam w wątek mojego Bismarcka to też takiego domu mu dziewczyny szukały, a zamieszkał u mnie w mieszkaniu i szybko się przyzwyczaił, nie ma reguły chyba, wązne jest podejście człowieka. [/QUOTE] Dokładnie, ja moja Lizondkę wzięłam do mieszkania, a ona nie znała i bała się klatki schodowej, windy, drzwi, a co najgorsze smyczy i obroży, a zrobiłam z niej totalnego mieszczucha :D Jak już będą miały zdjęcia, to zrobię mu choć kilka ogłoszeń.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Tej co nakolankowego szupka szuka powiedz, że najmniejszy może mieć od 30 cm w kłębie, a ją ździel po łepetynie;-) Ludzie chyba mylą sznaucery z yorkami[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_2_201.gif[/IMG][/QUOTE] No co Ty opowiadasz... przeca są sznupki mini miniaturki, do 3 kg - ale to tylko w wybitnych hodowlach nierodowodowych :evil_lol: Tak zostałam uświadomiona przez pewną szpecjalistkę, która się oburzyła, bo jej psa uznałam za mixa :oops: Okazało się, ze moja jest za wielka - 35 cm i 7,5 kg :razz: Waszka uważaj, bo moje kapciuszki straciły życie, co mi się zdawało, że też sobie tylko znosi ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Kurtka, trzymam kciuki za chłopka. Musi być jeszcze dobrze. :placz:
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nosz :mad: -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Piękna sunia, a jaka kochana, qpę i si też trzymała w samochodzie ;) za to bąkowała niemiłosiernie :eviltong: No zakochałam się :loveu: Ja się oczywiście zgubiłam i nie umiałam auta z moimi sukami znaleźć :angryy: -
[quote name='OlaLola']Z tego co wiem domek sie rozmyślił:angryy:[/QUOTE] Grrrrr :/ [quote name='OlaLola']Ja tak jak mówie mogę je wziąść do 30 listopada :) myśle że to byłoby dobrą rozwiązanie, lepsze moje małe mieszkanko nić ta melina.... [/QUOTE] W półtorej tyg. to ciężko będzie domek znaleźć, a jak nie znajdą, to co??
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']Są wiadomości od męża ihabe. Przywiozą sunię dzisiaj. Czas nieokreślony.czekam w pogotowiu!!!! Super.[/QUOTE] Gdyby ktoś mógł powiedziec, kto wiezie sunie, to byłabym wdzięczna :D Rozmawiałam z Klaudią i jestem wstepnie umówiona wieczoram, ale jak Pan mąż jedzie, to dajcie znać mi i Klaudi ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']W dwójkę i z szubieniczką spokojnie sobie z nim poradzimy :lol:[/QUOTE] A co Wy, niewyżyte istoty, chcecie mu uciąć :hmmmm: ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Może zadzwonić do klaudus, Może ona pomoże z transportem.[/QUOTE] Ja dziś będę w Żorach, jakby Klaudia mi ją podrzuciła, to mogłabym ją do Knurowa zawieść. Później do niej zadzwonie. -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gacusiowa']chciałam dopisać w tym samym poście... Malawaszka ma rację, to jest bardzo istotna kwestia... mało jest takich wariatów [jak ja ;) ], którzy po swoje psy potrafią 500km w jedną stronę zrobić... (ja Taz odbierałam z Krakowa)[/QUOTE] To odległość podobna. Sunia jest w Bukownie k. Olkusza. -
[quote name='leni356'] Co ja mam odpisać na takie zapytanie? :shake: "A jeżeli taki piesek zginie lub poprostu ucieknie to kto ponosi za to konsekwencje? CZy jest taki punkt na umowie???"[/QUOTE] Też miałam takie pytanie na wizycie. Ja się po prostu zapytałam, co by człek zrobił, jakbym mu pies zwiał, a umowy by nie miał i dostałam zadowalającą odp. Nam się tak wydaje, ale są ludzie, którzy się tych umów, wizyt itd. boją. Ciężko stwierdzić co człek ma na myśli ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale brzydal :loveu: Kota wydałaś, że masz nju tymczas?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Przykre to.. ach gdyby dom był z gumy.. Przydałaby się masa ogłoszeń, im szybciej znajdzie dom, tym łatwiej będzie kasę uzbierać. Ja nawet allegro wyróżnić nie mogę... -
Pytasz mnie o zdjecia tej mojej suni?? Ps. Komu kasę przesłac??
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Do dupy :placz: -
Wiecie co... ona ma ten brzuś wysoki, ja cięłam sukę ok. 5 tygodnia i nic nie było widać... Nie znam się...