Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Dlatemu ni lubię szczeniaków i dzieci ;) zapewne zjedzone elementy nie są do kupienia? ;)
  2. [quote name='magda z.'] Oczywiście to nie musi tak zadziałąć, jak sie kiedyś wczytałam w wątek mojego Bismarcka to też takiego domu mu dziewczyny szukały, a zamieszkał u mnie w mieszkaniu i szybko się przyzwyczaił, nie ma reguły chyba, wązne jest podejście człowieka. [/QUOTE] Dokładnie, ja moja Lizondkę wzięłam do mieszkania, a ona nie znała i bała się klatki schodowej, windy, drzwi, a co najgorsze smyczy i obroży, a zrobiłam z niej totalnego mieszczucha :D Jak już będą miały zdjęcia, to zrobię mu choć kilka ogłoszeń.
  3. [quote name='Doginka']Tej co nakolankowego szupka szuka powiedz, że najmniejszy może mieć od 30 cm w kłębie, a ją ździel po łepetynie;-) Ludzie chyba mylą sznaucery z yorkami[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_2_201.gif[/IMG][/QUOTE] No co Ty opowiadasz... przeca są sznupki mini miniaturki, do 3 kg - ale to tylko w wybitnych hodowlach nierodowodowych :evil_lol: Tak zostałam uświadomiona przez pewną szpecjalistkę, która się oburzyła, bo jej psa uznałam za mixa :oops: Okazało się, ze moja jest za wielka - 35 cm i 7,5 kg :razz: Waszka uważaj, bo moje kapciuszki straciły życie, co mi się zdawało, że też sobie tylko znosi ;)
  4. Emoty są, wczesniej na dogo nie było chyba szybkiej odpowiedzi, na innych forach też w tej opcji nie ma emot. Jak się kliknie "opcje zaawansowane", to pojawia się to samo, co w przyp. "odpowiedz" w starym dogo. Ja tam jestem ciekawa co z linkami i banerami :roll:
  5. Kurtka, trzymam kciuki za chłopka. Musi być jeszcze dobrze. :placz:
  6. To zapytaj mamy, co myśli o kulkach, pokarz zdjecia :)
  7. Piękna sunia, a jaka kochana, qpę i si też trzymała w samochodzie ;) za to bąkowała niemiłosiernie :eviltong: No zakochałam się :loveu: Ja się oczywiście zgubiłam i nie umiałam auta z moimi sukami znaleźć :angryy:
  8. [quote name='OlaLola']Z tego co wiem domek sie rozmyślił:angryy:[/QUOTE] Grrrrr :/ [quote name='OlaLola']Ja tak jak mówie mogę je wziąść do 30 listopada :) myśle że to byłoby dobrą rozwiązanie, lepsze moje małe mieszkanko nić ta melina.... [/QUOTE] W półtorej tyg. to ciężko będzie domek znaleźć, a jak nie znajdą, to co??
  9. [quote name='TERESA BORCZ']Są wiadomości od męża ihabe. Przywiozą sunię dzisiaj. Czas nieokreślony.czekam w pogotowiu!!!! Super.[/QUOTE] Gdyby ktoś mógł powiedziec, kto wiezie sunie, to byłabym wdzięczna :D Rozmawiałam z Klaudią i jestem wstepnie umówiona wieczoram, ale jak Pan mąż jedzie, to dajcie znać mi i Klaudi ;)
  10. Pytać, szukac po tematach umieszczonych w nadym woj. i pytać raz jeszcze.
  11. [quote name='eria']W dwójkę i z szubieniczką spokojnie sobie z nim poradzimy :lol:[/QUOTE] A co Wy, niewyżyte istoty, chcecie mu uciąć :hmmmm: ;)
  12. [quote name='Poker']Może zadzwonić do klaudus, Może ona pomoże z transportem.[/QUOTE] Ja dziś będę w Żorach, jakby Klaudia mi ją podrzuciła, to mogłabym ją do Knurowa zawieść. Później do niej zadzwonie.
  13. [quote name='Gacusiowa']chciałam dopisać w tym samym poście... Malawaszka ma rację, to jest bardzo istotna kwestia... mało jest takich wariatów [jak ja ;) ], którzy po swoje psy potrafią 500km w jedną stronę zrobić... (ja Taz odbierałam z Krakowa)[/QUOTE] To odległość podobna. Sunia jest w Bukownie k. Olkusza.
  14. [quote name='leni356'] Co ja mam odpisać na takie zapytanie? :shake: "A jeżeli taki piesek zginie lub poprostu ucieknie to kto ponosi za to konsekwencje? CZy jest taki punkt na umowie???"[/QUOTE] Też miałam takie pytanie na wizycie. Ja się po prostu zapytałam, co by człek zrobił, jakbym mu pies zwiał, a umowy by nie miał i dostałam zadowalającą odp. Nam się tak wydaje, ale są ludzie, którzy się tych umów, wizyt itd. boją. Ciężko stwierdzić co człek ma na myśli ;)
  15. [quote name='majqa'][B]Zerduszko[/B], mam nadzieję, że dostałaś moje PW.[/QUOTE] Tak, dostałam. Wcześniejszy post był o Twoim tekście ;) Nawet wydawało mi się, ze odpisałam :roll: Jak malutki, no i najważniejsze: co z mamusią??
  16. Przykre to.. ach gdyby dom był z gumy.. Przydałaby się masa ogłoszeń, im szybciej znajdzie dom, tym łatwiej będzie kasę uzbierać. Ja nawet allegro wyróżnić nie mogę...
  17. Pytasz mnie o zdjecia tej mojej suni?? Ps. Komu kasę przesłac??
  18. Dzis trzymałam za dwie operowane sunie i u obu OK. Super. Odzywa się ktoś o nią?? Może nowe zdjecia jak wydobrzeje?? Takie domkowe, na posłanku, nynająca?
  19. Brawo :D Piękny psiak, naprawde ma coś w mordce chwytającego <3
  20. Super wieści :D Dobrze, ze finansowo, to wyszło przyzwoicie. Trzeba by się zabrać za intensywniejsze szukanie domu, przyznam się, ze troszkę ją zaniedbałam, ale taki wysyp maluchów do zabrania na już jest, że czasu brak.
  21. Wiecie co... ona ma ten brzuś wysoki, ja cięłam sukę ok. 5 tygodnia i nic nie było widać... Nie znam się...
×
×
  • Create New...