-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Jak kolejna sunia ze sterylką?
-
MAŁA CZARNA Doti - MA DOM!!!!!! huraaaaa!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Podnoszę :roll: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='badmasi']Czy ja wiem.......Nie wydaje mi się aby psy miały szansę na konfrontację jeśli tamten na smyczy i twój też.[/QUOTE] Mając doświadczenie z takim prawie sznaucerem ujadaczem kamikaze :diabloti: mogę stwierdzić z całą pewnością tylko jedno: taki dzień nadejdzie. Nie ma nic pewnego. Tez mi się kiedyś wydawało, że smycz kaganiec, uwaga załatwię sprawę. Uwagę łatwo można uśpić, karabińczyk może nie wytrzymać, kaganeic się zsunąć i nieszczęście gotowe (moja akurat wygięła kółko w szelach, a wydawało mi się, że jestem taka sprytna i zapobeigawcza zapinając na dwa karabińczki :eviltong:). Takze ja bym z babiszonem zrobiła rząd, swojego psa psuć bym nie pozwoliła ;) a i zycie tamtemu można oszczędzić - pewnie nie do tego jedynego wyskakuje. -
Nie wiem czy tydzień to nie za mało. Teraz pierwsza w kolejce sunia juz po zabiegu, ale tu cisza :roll:
-
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jurmar98']Przytył (no cóż kastracja robi swoje),ale Pani nie ma serca odmówić mu podjadania,bo niestety nauczył się "żebraniny".[/QUOTE] Tiaaa, kastracja. Moja mamuśka utuczyła sukę z 8 na 11 kg, ja ją wycięłam i odchodziłam poniżej 7,5 kg. Jak się nie ma hamulca do napychania psa, to się wówczas kastracja nazywa :eviltong: -
[quote name='Asior']niestety TOZ musi stosować się do przepisów.... Nie wolno im zabrać psa ot tak... Jeśli nie istnieje ku temu powód ( czyli: znęcanie się, zagłodzenie itp.).. Prawo nie zabrania mieć bezdomnemu psa.. Nie ma też obowiązku opłacać podatku za psa (przynajmniej w krakowie).. szczepienia , owszem, wścieklizna obowiązkowa, ale za to psa odebrać nie można, można jedynie przywalić karę....[/QUOTE] Jesli pies nie ma książeczki, chipa, to jak on udowodni, ze to jego pies??
-
Ładna niunia :loveu: Dajcie tekst i dane kontaktowe, to zrobie kilka.
-
Radocha jak nic :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Prawie Pepa 50 lat temu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/13432747-post652.html[/URL] Ten wzrok, te uchi :-o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Ilka21']zerduszko ale podchodzac w ten sposób do każdego groomera to też jest nie fajne bo automatycznie zakładasz ze on tez będzie bił a nie można tak robić choć rozumiem ze się boisz.[/QUOTE] Może nie bił. Ja ciężkie miesiące poświeciłam na odkręcenie tego, jaką miłością moja suka zapałała do zabiegów pielęgnacyjnych, ludzi, a już do obcych z nożyczkami czy grzebieniem nie wspomnę :diabloti: I nie pozwolę, żeby ta praca poszła na marne. Znam swojego psa najlepiej, groomer jest od wyfryzowania mi psa, a nie od wychowywania go, dlatego czuwam. Zostawiałam psa do trymowania, a odbierałam psa orżniętego maszyną. To jest fajne? Lepiej, szybciej i taniej? Teraz chodzę w takie miejsce, gdzie moja suka uwielbia chodzić, ale obawa jest. To są obcy ludzie, często jets to dla nich tylko praca, nie maja kompletnie podejścia do psów - wolę stosować zasadę ograniczonego zaufania.
-
Axio czyli klikerowo? [quote name='weszka']Kawał mięsa zawsze musi być dla pokazania że to fajne i dla motywacji. Nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie. Ale jeśli to nie jest to co tygrysy lubią najbardziej nie ma co na siłę ;)[/QUOTE] No dokładnie, a po co siebie męczyć :eviltong: Nauczyłam ją aportować, nosi chętnie, ale: pieskowi trza rzucać blisko - a ciężko rzucać talerzem na dł. dwóch łokci ;) Przy nakręcaniu na piłkę raz dwa mnie nauczyła jak daleko rzucać, bo inaczej sobie sama będę biegać :mad:
-
[quote name='Doginka']Ja wolę jak właściciel pieska zostawia i wróci po robocie. [/QUOTE] Ja też bym tak wolała, ale od czasu jak mi franca psa zbiła, nigdy psa w salonie nie zostawię.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']teraz żarły acane lamb&apple, wcześniej trovet - niestety ja mam ograniczone pole wyboru bo Luna się po wszelakich karmach drapie - nie wiem nawet jakie ich dawkowanie[/QUOTE] Ona (znaczy Luna i moja) są chyba z jednego targu ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']komu by się chciało :diabloti:[/QUOTE] Mi się chciało i ..... o kant taka robotę rozbić. Człowiek się 100 razy bardziej namęczy, a efekty ino zadowalające. Dlatego mam postanowienie kupić książkę Górnego :razz: i się w końcu bawić jak waćpanna lubi :oops:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Pepa jaby nie była najedzona to powiedziałaby mi to - mówiła by to tak długo aż nie dostałaby jeść :lol: co oczywiście nie oznacza, że jakbym jej dała to by nie zjadła - owszem bardzo chętnie, a Luna - to ptaszek - od kilku dni nie jada śniadań tylko same kolacje :lol:[/QUOTE] A Ty myślisz, ze moja sprzeciwu nie wnosi? Drze tego ryja, a ma co ;) Tylko, ze ona będzie jadła i rzygała, jadła..... i tak w koło. Wór karmy na jedno posiedzenie by poszedł ;) Z moją byłą tymczasowiczką znalazły skórkę od chleba, zapleśniałą. Siwo się zrobiło w sekundzie :evil_lol: Najlepsza jest Lizka, przez pierwszy tydzień była karmiona siłą kurczaczkiem, żołądeczkami... a teraz się wór rozepchał i dna ni ma- jaki pan taki kram :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Trzy suczki z Olkusza - do wyboru do koloru pomóżcie ogłaszać!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Tiaaaaaa :p -
Na moją brodatą, to ja nawet nie liczę, co najwyżej jak uczę Lizkę (no, razem sie uczymy), to nagle wraca z leśnej wyprawy, wyrywa mi z ręki i ucieka :mad: Jak jej karzę, to mi przyniesie, przeskoczy nogę, no wsio. Ale to musze kazać. Żeby ona miała z tego radochę, to w nagrodę kawał mięsa musiałby być :p
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']na to tbelkowe dawkowanie to ja nigdy nie patrzyłam - widzę kiedy psy są najedzone wsam raz[/QUOTE] Niemożliwością jest zobaczyć moje kundle najedzone :angryy: a jedna dostaje 50% więcej niż pisze na opakowaniu. Jak Ty to robisz?? :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Trzy suczki z Olkusza - do wyboru do koloru pomóżcie ogłaszać!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A to jeszcze nie było setek? :crazyeye: -
[quote name='weszka']A skoro już jesteśmy przy sprawach szkoleniowych to 10 listopada czyli w przyszły wtorek Vesperka zaczyna psią szkółkę :multi: [/QUOTE] Ooooo, a gdzie taka impreza?? Ja się uczę rzucać, z rok już prawie :placz: Bystrzacha ze mnie :eviltong:
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale akcja - muszę odgapić gdzie takie chwytliwe ogłoszenia się robi, bo Dotince by się przydały ;) -
MAŁA CZARNA Doti - MA DOM!!!!!! huraaaaa!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A taki z niej kwiatuszek śliczny :loveu: Nie wolno tracić nadziei, ale "rence" opadają :roll: