Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Nikt nie dzwoni :placz: Ja już nie wiem co zrobić.... może ogłoszenie w gazecie, tylko której?
  2. Nie winię Cię ;)
  3. W najbliższą sobotę będzie pół roku :multi: Ona się tak zmieniła, jest taka mądra. Wszyscy znajomi ją uwielbiają, ona tak subtelnie zmusza do głaskania jej :diabloti: Moje psy mają pecha, bo mnie budzi jak się wkradają :eviltong: Ps. Zginął mi gdzieś watek Floyda, ale znalazłam i wyczytałam dobre wieści :multi:
  4. Nikt nie ma do Ciebie pretensji, skoro tak ustaliłyście. Nie takie były założenia wątku. Ot zdziwienie. Teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, gadamy coby w przyszłości nie było takich niespodzianek. Do dyspozycji miała być suma co najmniej 400 zł na aborcyjne, ta kasa miała być nietykalna teraz mamy nieco ponad 100.....
  5. [quote name='Monday']:-ozdjęcie na ławce - jak je usadziłaś ???? [/QUOTE] Ćwiczyłyśmy siad-zostań, a akurat ktoś nadchodził, to się ustawiły :p Lizce do łóżka nie wolno jak nie niej pościelone - ale ona sobie umysliła, że jej nie wolno jak my tam spimy :eviltong: Widać wyraźniejszy sygnał niż kocyk :lol: Wczoraj im uprałam posłania, kocyk cieniutki, wiec wołam do łóżka - stały jak osiołki koło kręciły się, ale wskoczyć nie chciały :crazyeye:
  6. [quote name='malagos']Niestety koszty operacji zalezą od wagi suki i od lecznicy. [/QUOTE] Tak, dlatego miały być wybierane takie lecznice, gdzie nie biorą dużo. A ta sunia jest w ciąży? Kolejka stoi, kasy brak :roll:
  7. Halo :cool1: A w lesie mglisto :roll: Ta pogoda [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/224/f4601e21c8b4de12med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/224/02054cb1919baa24med.jpg[/IMG][/URL] To się nazywa wcięcie w talii :shock: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/220/44ca96e00caa70dfmed.jpg[/IMG][/URL] To co psy lubią najbardziej, a nie mogą :x [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/111/ab4e22cd2bb05840med.jpg[/IMG][/URL]
  8. Ogłaszać je razem? O suce pewnie nic nie można powiedzieć. Na kogo namiary?
  9. Takie kwestie jak koszt sterylki powinny być ustalone przed wpisaniem suni do kolejki.
  10. Jej też odnowiłam ogłoszenia :kciuki:
  11. No niestety znalazłam taki :eviltong:
  12. [quote name='Doginka']Zerduszko ocenia wszystkich groomerów jedną miarką i mi się taka ocena nie spodobała, bo ja nie udeżyłabym psa, którego ktoś powierza mi do trymowania czy strzyżenia;)[/QUOTE] Pisałam ze sto razy, że nie mierzę, tylko nie wierzę na piękne oczy. Mi nie zależy żeby mój pies wygladał jak cudo, wazene żeby mi się przed salonem nie zapierał :diabloti:
  13. To Eri mój ideał, mam dość charakternych psów :eviltong:
  14. 400 zł za tą sterylkę :crazyeye: przecież to miało byc po taniemu :roll:
  15. Ja jestem absolutnie w Hienie zakochana :loveu: A jaka jest z charakteru; szczekliwa??
  16. [quote name='zmierzchnica'] [B] zerduszko[/B] - ha, Frotek powinien na drugie imię mieć "Pozór" :cool1: Ludzie też popuszczają smycze swoim pieskom na jego widok, bo taki "poczciwy piesek idzie"... Taaa...:diabloti: [/QUOTE] Ha - skąd to znam :lol: Najgorsze sa dzieci, lecą... one chce pieska pogłaskac, nie tego brzydkiego, tylko puchatego - a puchatemu para z uszu :evil_lol:
  17. To możecie sobie powalczyć z Oliwią :p więcej kasy dla Donci :eviltong:
  18. Wyróżniłam alegratkę, odnowiłam allego .... i zaklinam, dzwonić :p
  19. Jak z tym województwem> Rita dzięki, zawsze o tym zapominam ;)
  20. Ale z Ciebie ciotka, kupiłabyś dziecku pieska :multi:
×
×
  • Create New...