-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
MAŁA CZARNA Doti - MA DOM!!!!!! huraaaaa!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nikt nie dzwoni :placz: Ja już nie wiem co zrobić.... może ogłoszenie w gazecie, tylko której? -
Nie winię Cię ;)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
W najbliższą sobotę będzie pół roku :multi: Ona się tak zmieniła, jest taka mądra. Wszyscy znajomi ją uwielbiają, ona tak subtelnie zmusza do głaskania jej :diabloti: Moje psy mają pecha, bo mnie budzi jak się wkradają :eviltong: Ps. Zginął mi gdzieś watek Floyda, ale znalazłam i wyczytałam dobre wieści :multi: -
Nikt nie ma do Ciebie pretensji, skoro tak ustaliłyście. Nie takie były założenia wątku. Ot zdziwienie. Teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, gadamy coby w przyszłości nie było takich niespodzianek. Do dyspozycji miała być suma co najmniej 400 zł na aborcyjne, ta kasa miała być nietykalna teraz mamy nieco ponad 100.....
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']:-ozdjęcie na ławce - jak je usadziłaś ???? [/QUOTE] Ćwiczyłyśmy siad-zostań, a akurat ktoś nadchodził, to się ustawiły :p Lizce do łóżka nie wolno jak nie niej pościelone - ale ona sobie umysliła, że jej nie wolno jak my tam spimy :eviltong: Widać wyraźniejszy sygnał niż kocyk :lol: Wczoraj im uprałam posłania, kocyk cieniutki, wiec wołam do łóżka - stały jak osiołki koło kręciły się, ale wskoczyć nie chciały :crazyeye: -
[quote name='malagos']Niestety koszty operacji zalezą od wagi suki i od lecznicy. [/QUOTE] Tak, dlatego miały być wybierane takie lecznice, gdzie nie biorą dużo. A ta sunia jest w ciąży? Kolejka stoi, kasy brak :roll:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Halo :cool1: A w lesie mglisto :roll: Ta pogoda [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/224/f4601e21c8b4de12med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/224/02054cb1919baa24med.jpg[/IMG][/URL] To się nazywa wcięcie w talii :shock: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/220/44ca96e00caa70dfmed.jpg[/IMG][/URL] To co psy lubią najbardziej, a nie mogą :x [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/111/ab4e22cd2bb05840med.jpg[/IMG][/URL] -
Poogłaszana :p
-
Takie kwestie jak koszt sterylki powinny być ustalone przed wpisaniem suni do kolejki.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
To może pastuch elektryczny :evil_lol: A jak Fifka z nowymi kocinami?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A Ty tzw. drzwi do tej sypialni nie masz :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wilczasta duża młoda suczka z Olkusza - MA DOM!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jej też odnowiłam ogłoszenia :kciuki: -
No niestety znalazłam taki :eviltong:
-
[quote name='Doginka']Zerduszko ocenia wszystkich groomerów jedną miarką i mi się taka ocena nie spodobała, bo ja nie udeżyłabym psa, którego ktoś powierza mi do trymowania czy strzyżenia;)[/QUOTE] Pisałam ze sto razy, że nie mierzę, tylko nie wierzę na piękne oczy. Mi nie zależy żeby mój pies wygladał jak cudo, wazene żeby mi się przed salonem nie zapierał :diabloti:
-
To Eri mój ideał, mam dość charakternych psów :eviltong:
-
400 zł za tą sterylkę :crazyeye: przecież to miało byc po taniemu :roll:
-
Ja jestem absolutnie w Hienie zakochana :loveu: A jaka jest z charakteru; szczekliwa??
-
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
zerduszko replied to zmierzchnica's topic in Galeria
[quote name='zmierzchnica'] [B] zerduszko[/B] - ha, Frotek powinien na drugie imię mieć "Pozór" :cool1: Ludzie też popuszczają smycze swoim pieskom na jego widok, bo taki "poczciwy piesek idzie"... Taaa...:diabloti: [/QUOTE] Ha - skąd to znam :lol: Najgorsze sa dzieci, lecą... one chce pieska pogłaskac, nie tego brzydkiego, tylko puchatego - a puchatemu para z uszu :evil_lol: -
MAŁA CZARNA Doti - MA DOM!!!!!! huraaaaa!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wyróżniłam alegratkę, odnowiłam allego .... i zaklinam, dzwonić :p -
Jak z tym województwem> Rita dzięki, zawsze o tym zapominam ;)