Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Ale odwrót :D Rozumiem, że to tylko okazyjnie tak zrobiła ;)
  2. [quote name='Klaudus__']Zerducho, Pszczyna to masakra. Może i Ją przetrzymią te umowne 2 tygodnie. Kilka razy zdarzyło mi się,że trafił do Nich jakiś bezdomny pies na, którego polowałam. Poszłam i powiedziałam,że jestem właścicielką [kilka razy kogoś posłałam] psa nie było. Poza tym kilkakrotnie proponowałam pomoc przy adopcjach... - nie chcą. Na teren gdzie trzymią psy też nie wpuszczają. [/QUOTE] W "naszej" okolicy to niestety norma :/
  3. Jak tam?? Ale nas dogo uraczyło.....zmianami :/
  4. Ale duży, mi się pdobają bardziej te płowe :eviltong: A w ogóle, to syryjskie love :loveu: Ale Ona <?> tez ładna :loveu:
  5. [quote name='bela51']Wyglada na to, że w Pszczynie nie ma schroniska tylko zakład utylizacji:-(:-(:-(:-([/QUOTE] Nie przesadzajcie, dwa tygodnie muszą ją trzymać, uśpić jej nie uśpia, gorzej jak Pszczyna jeździ do Mysłowic, Jastrzębia, Bielska czy Rybnika.
  6. Jestem w szoku :multi: Ale jak mówię, że się dozbiera, to się dozbiera :eviltong:
  7. Taki wymyśliłam :roll: [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13527120#post13527120]TOREKBKI - zielone, czerwone i tęczowe ;) do 23.11 na sterylkę - Dogomania Forum[/url] Mam jeszcze jakieś bluzki, ale jak jestem w domu, to już jest ciemno, na zdjęciach jak tanie szmaty wychodzą :roll:
  8. No to widać Panu za daleko do Pszczyny skoro się nie odzywa :angryy:
  9. Waszka :mad: sama sobie mam gadac ze sobą?? ;) W takim razie proszę przygotować się na atak :2gunfire: telefonów ;)
  10. Ja przyjdzie TŻ i obfoci moje fanty, to zrobię bazarek na ten cel - [B]MWaszka[/B], to ta sunia? :eviltong: Tylko róbcie jak najszybciej :modla:, im później tym dla niej gorzej
  11. Padam, tekst zapierający dech :multi: Malutki maja obserwatora....
  12. [quote name='makabi']Jak rzecz.[/QUOTE] :mad: :mad: :mad: Ja to nawet demolujący tymczas oddawałam z łzami... gdzie oni mają serce :-(
  13. Ja zaraz przetrząsam szafę i zrobię bazarek. Umawiajcie ją, na pewno się to spłaci, choćbym miała pęknąć ;) Na pewno świnka już coś ma, poza tym mi się wydaje, ze stan konta był podawany podczas nieobecności Ani i coś przybyło, zaraz poszukam. Ps. U mnie takie ceny, to norma, więc jakiś zarobek musi być ;)
  14. [quote name='malagos']Pamiętajci o nas, a jutro prosimyo g. 18 o kciuki :cool1:[/QUOTE] Jutro ciach-ciach?? BędzieMY trzymac ;)
  15. A nie dało mu się wytłumaczyć?? Chociaż jak go taaakie problemy przerastają, to może lepiej :shake:
  16. [quote name='AMIGA']Hmmmmmmmmm miałam na myśli tylną część ciała :evil_lol:[/QUOTE] To jest noga ;)
  17. Dostałam zapytanie o czarnego od Pana z Katowic. Kazałam kontaktować się z Klaudią :kciuki: Ps. One są w Pszczynie?
  18. [quote name='betty_labrador']aha, hmm czyli tak niewiadomo co z tymi pokojami ;)[/QUOTE] Tosia wygląda jakby wiedziała i nie chciała nam powiedzieć ;)
  19. No to ok, a do kiedy ja trzeba by spłacić?
  20. [quote name='malagos']A to ze za żywa, ze moze w domu cos zniszczyc, że mała... :shake: Dobrze, ze przyjechali zobaczyć, a nie wzięli i ...[/QUOTE] No to niech sobie wezmą duzą, duża na pewno dokona mniejszych zniszczeń :diabloti: Czasem się zastanawiam, czy ludzie wiedzą co to jest pies i z czym to się wiąże...
  21. [quote name='malawaszka']ani grosika nie ma? kurcze katastrofa :shake: nie wiem czy da radę na kreskę[/QUOTE] Jakby się dało, to ja na pewno się dorzucę do jej spłaty. Nie wiem jak ze sterylkami tych dwóch suczek. A nie wiem czy teraz więcej wydolę.
  22. [quote name='malawaszka']czyli nie ma szans żeby dzisiaj była odpowiedź? a jutro da radę?[/QUOTE] A macie opcje na kreskę?
  23. [quote name='betty_labrador']no i oczywiscie pytanie- jakie ceny :diabloti:[/QUOTE] A tam ceny ;) Ważne, zeby domki nie były 15 osobowe, bo ja wówczas muszę płacić za 15 :placz:
  24. [quote name='aina155']Basia1968- Ty juz cielas to sunie? Czy jeszcze nie? Bo jak nie, to prosilabym o wstzymanie sie chwilowe... Najpierw bysmy aborfcyjna zrobili.[/QUOTE] Napisz PW, sunia ma wątek? Tak łatwiej byłoby już teraz się dowiedzieć. A ta ciąża, to chyba wysoka :shake:
×
×
  • Create New...