Ja zaraz przetrząsam szafę i zrobię bazarek. Umawiajcie ją, na pewno się to spłaci, choćbym miała pęknąć ;)
Na pewno świnka już coś ma, poza tym mi się wydaje, ze stan konta był podawany podczas nieobecności Ani i coś przybyło, zaraz poszukam.
Ps. U mnie takie ceny, to norma, więc jakiś zarobek musi być ;)