[quote name='mru']wet jednak twierdzi, że pies ma "poważne problemy z układem nerwowym", bo "macha ogonem, a np. przy próbie dotknięciu pyska - od razu kłapie, nie ostrzega)[/QUOTE]
Co za :angryy: Co go skłania do takich wniosków, to, że macha i kłapie czy że w ogól macha... przecież kłapanie też jest ostrzegawcze, a ostrzegania można psa łatwo oduczyć. Uwielbiam wetów wywody na temat psiej psychiki....