Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Oj, biedak :shake: Pytanie czy mu się poprawi w najbliższym czasie...
  2. [quote name='*Monia*']I nie znajdziesz, bo to dla klubowiczów tylko :eviltong:. Zostałam zjechana za zwierzanie się publiczne i dłuugą lekturę miałam, ale przebrnęłam przez wszystko.[/QUOTE] Co za pech, uwielbiam takie akcje :diabloti: Aż się zalogowałam specjalnie :p Nie dość, ze człowieka spotka dpiata sytuacja, to się jeszcze wywnętrzyć nie można :diabloti: Uwielbiam neta :lol:
  3. [quote name='Anja2201']dobrz więc czy ktos ma do nich jakiś tel?[/QUOTE] Ania, czy Ty czytasz?? Wejdź w linka podanego przez Soeme, tam Tweety pisze o Twojej fakturze.
  4. [quote name='Jasza']Jeżeli Pani Joanna przeleje Reyes te 74 PLN to pewnie Reyes pojedzie w czwartek.[/QUOTE] A to jest cena w jedną stronę?
  5. A gdzie tego szukac??
  6. Piękny czarnuszek :loveu: Nadpobudliwiec?
  7. Kurde blaszka.... gdzie by tu DT capnać :roll:
  8. [quote name='*Monia*']Chyba szybciej mnie wykluczą niż kogoś kto tam jest tak długo. Zaczynam się rozglądać za jakimś innym klubem, ale znowu to oswajanie ze wszystkim, inny sposób nauki i inaczej wyglądające treningi... Nie wiem czy dla kundli to nie będzie zbyt duże wyzwanie. [/QUOTE] Czy mozesz mi podać nazwę tego "klubu" w takim razie. Z ciekawości :diabloti: Założyłyście już ten temat?? Chętnie poczytam, podrzućcie linka :diabloti:
  9. [quote name='mru']wet jednak twierdzi, że pies ma "poważne problemy z układem nerwowym", bo "macha ogonem, a np. przy próbie dotknięciu pyska - od razu kłapie, nie ostrzega)[/QUOTE] Co za :angryy: Co go skłania do takich wniosków, to, że macha i kłapie czy że w ogól macha... przecież kłapanie też jest ostrzegawcze, a ostrzegania można psa łatwo oduczyć. Uwielbiam wetów wywody na temat psiej psychiki....
  10. W schronie to raczej parwo na nią czeka. Który to schron? Co za ludzie :shake: Ostatnio tyle szczeniaków szuka domu i bez większego zainteresowania, oby szybko ją ktoś wypatrzył, bo zdziczeje tam :roll:
  11. Ale bida :-( A to kiedy ta akcja ratownicza? :D
  12. Wiem, ja przeżywałam to z moja Lizką, miałaby 6 :-( Najfajniej to się mówi, ale to jest straszne przeżycie, jak trzeba jechać i mówić i odbierać :shake: Co to znaczy dwa :mad:
  13. Fryzurka super, Ty masz kobito wnuki?? Niemożliwe :)
  14. [quote name='Rauni']Na co dzień jest niemożliwa, rozpuszczona, zżera wszystkie śmieci, jęczy o żarcie, wnosi tony piachu, głuchnie na spacerach, szczeka, jak chce dostać piłkę i w ogóle jest okropna :P. Nie zamieniłabym jej za nic :). [/QUOTE] Brzmi przerażająco znajomo :hmmmm:
  15. Przykro mi jednak strasznie :-( Ale ponoć tak trzeba. Teraz zdrówka suni i domku trzeba.
  16. A do mnie aluzja?? :D
  17. [quote name='Anja2201']więc kto właściwie jest odpowiedzialny za finanse aina? Tweety ? Czy ktoś inny ? Dziewczyny ja już nie mam do tego siły , niech mi ktoś powie do kogo mam się zgłosić po pieniadze?[/QUOTE] Proste: kasa wpływa na konto afn, więc tylko oni mogą dysponować funduszami na podstawie faktur za sterylki, na które Ania "wyrazi zgodę". Co w tym nie do rozumienia?
  18. Mozna już puścić?? Głodnam ;)
  19. Monia, co Ty piszesz, to jakiś kosmos :angryy: Oj nie popuściłabym :mad: Co za szczyt chamstwa i buty, żeby jeszcze winę na Ciebie zwalać. No buractwo gorsze niż na psich łączkach. Jak nic za takie cos powinno być wykluczenie z klubu. Nie lepiej dać Hexi trochę luzu teraz?
  20. [quote name='Klaudus__']O koszcie sterylki pogadam jeszcze z wetem - uproszę o Go fajną cenę :) Zerducho, a ile w Żorach kosztuje?[/QUOTE] Zależy od wagi suki, do 10 kg 150 zł, a za owczarka znajomy płacił chyba 180 (a może 200). Jeśli ona jest duża, to moze się nie opłacać. Trzeba by tam zadzwonić.
×
×
  • Create New...