Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Może sprawdzić ten drugi dom, jak będzie fajny, to tu wyadoptować Fizię, a P. Joannie zaproponować innego psiaka?
  2. O matko, ale szał :loveu: Ale aktor, cudny :loveu:
  3. Kurka, Klaudia, no ni chu chu :shake: Kompletnie nie znam kociarzy, a tych co znam, to zakoceni :roll:
  4. [quote name='Anja2201']A czy mogę dostać namiary jakieś na kogos z AFN , bo ja cały czas byłam przekonana że to właśnie wątek AFN[/QUOTE] Zżarło mi nicka, proszę [url]http://www.dogomania.pl/members/9455-Tweety[/url]
  5. Ty morderco :angryy: Moja czarnuszka to wprdala wsią chemię...ani jej kapac, ani siebie, o używaniu kosmetyków nei ma mowy. Ona chyba na prawdę z jakiegoś lab. jest. Dlazemu nie kupisz książeczki?? Nakazuję :mad:
  6. [quote name='Anja2201']To po co było mówione że mam brać fakturę na AFN? czegos tu nie rozumiem , zresztą nie ma co dalej prowadzić tej dyskusji bo to nie miejsce , napiszcie mi co mam robić ?? Gdzie są pieniadze czy zosstały wysłane do weta i wogóle co dalej ?[/QUOTE] My tego nie wiemy, bo nie mamy dostępu do konta AFNu. Zapytaj albo weta.
  7. No to ładnie go nakręciły, pewnie z tych emocji obszczekiwanie... Ech, najgorsze jest to, ze jak pies wraca z adopcji, to nie dośc, ze ciężko go gdzieś dac, bo to zawsze jest na hura, to jeszcze z zachowaniem gorzej :/
  8. [quote name='kendo-lee']Dlatego jestem zdania,że takie szkolenia powinny odbywać się na terenie zamkniętym a nie w parkach[/QUOTE] Ale wiesz, taniej :diabloti: Juz nei wspomnę, ze dla większości zielonych psów tyle rozproszeń na dzień dobry to zdecydowanie za dużo.
  9. To jak z tą ciążą?? Jakby Ci się nudziło (bo przeca małe dzieci nic nie robią ino spią, hihihi) to sobie możesz poczytać [url]http://www.dogomania.pl/threads/174085-Bazarek-ksiAE-A-kowy-dla-chorej-zabiedzonej-bernardynki-Bazarek-potrwa-do-30-11-09r[/url]
  10. A co ten Frotek ma?? Jest rasistą zdaje się. Spam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174085-Bazarek-ksiAE-A-kowy-dla-chorej-zabiedzonej-bernardynki-Bazarek-potrwa-do-30-11-09r[/url]
  11. Tak tu cicho ostatnio, coś się uspokoiłyscie ;) Pozwolisz, że zarzucę spamem [url]http://www.dogomania.pl/threads/174085-Bazarek-ksiAE-A-kowy-dla-chorej-zabiedzonej-bernardynki-Bazarek-potrwa-do-30-11-09r[/url]
  12. [quote name='Anja2201']Tak podawałam dziewczynie z którą wszystko ustalałam , jeszcze przy podawaniu danych do przelewu pisała ,że wszystko jest ok i w ciągu paru dni kasę dostanę , a to było 3 dni po sterylce , więc? Sory , ale ja nie miałam pojęcia jak to wygląda , dlatego pytałam i robiłam to co mi mówiono[/QUOTE] I co ona teraz na to??
  13. A co, do dogoteriapi chcesz go wkręcić :razz:
  14. [quote name='malawaszka']oby bo inaczej będzie musiał pójść do pracy i zarobić na utrzymanie...[/QUOTE] No i po co mu wydmuszki zrobiłaś?? Czym teraz zarobi :laugh2_2:
  15. Ja bym się dołozyła w grudniu ;) Klaudia, moze by warto ją wyciąć w Zorach, nie masz jeszcze jednej do cięcia?? Tylko czy babsko jej da te witaminy... Edit: próbuję im wyróżnione allegro zrobić, ma ktos po mysła?? Moja wena umarła, a właściwie się nei narodziła, a jak mam płacić tyle kasy ;) to warto coś sensowanego wymyslic
  16. To jutro na maxa zaciskam kciuki, posłałam 80 zł z bazarku, jak juz Waszce pisałam, bo mi wątek zginął, mam nadzieję, że starczy.
  17. Doba za krótka, nawet czasu nie mam żeby się nad urokiem suni porozpływać ;(
  18. [quote name='Gacusiowa']bo te pieniążki, które mogą zostać wydane na podróż psiaka na drugi koniec kraju mogłyby zostać wydane na ratowanie życia zwierzaka bardziej potrzebującego, który się zjawi na czyjejś drodze jutro, za miesiąc...[/QUOTE] Absolutnie się z tym zgadzam. Uważam, że trzeba myśleć perspektywicznie, żeby uratować i znaleźć dom jak największej liczbie psiaków. Może nalezy zapytać wprost o jakiej kwocie Pani myśli. Jesli to jest mniej niż 200 zł (na taką trasę!), to nie da rady, choćby połączyć transport z innym psem. Nalezałoby się zastanowić za co się ją ew. odbierze - a z tym się zawsze trzeba liczyć. Poza tym, nasza gadka jest czcza, Missieek się tu nie odezwała co o tym mysli, ona tez nie pisała czy coś się uda z transportem czy nie.
  19. Klaudia, jeszcze nie mikołajki, zebyś te swoje jajka niespodzianki podrzucała :eviltong: bela51 - ona już jest na tyle długo u "ludzi", ze w ciąże da się rozpoznac łatwo. Noe chyba, ze west coś zmalował ;)
  20. A podawałaś komuś to Twoje konto?? Pytanei komu, bo co do funduszy, to tylko z kimś z AFN się kontaktować.
  21. [quote name='Jasza']Jeśli Pani Joanna nawet pokryje koszt przywiezienia Fizi PKP to kto pojedzie?[/QUOTE] A Pani Joanna nie może?? Wytłumaczcie mi jedno: co za różnica czy ktoś tam pociągiem ma się dostać czy oni w druga stronę?? Utrudnienia logistyczne chyba te same?? [quote name='Gacusiowa']Pani Joanna powiedziała, że pokryje koszty - z drugiej strony, jak mamy do wyboru wieźć psa autem za 300zł i pociagiem za 70, [B]oczywistym jest co powinniśmy wybrać... [/B]Ja ze swojej strony powiedziałam, że dowiozę Fizię z Zielonej do Ośna (to też w sumie 200km do zrobienia jest...) - więcej nie jestem w stanie zrobić, sorry...[/QUOTE] Mi by było wstyd prosić jakąś osobę, zeby komuś psa wiozła i cały dzień spędziła w pociągu, a ta osoba będzie w tym czasie czekała w domku. Jesli ktoś chce psa, to niech pokrywa koszty jego dostarczenie, jesli nie chce, to sam moze skorzystac z pociagu. Dogomanaicy tez pracują, mają rodziny, gro swojego wolnego czasu poświęcają psom. Poza tym nie oddałbym psa tak daleko, dla kogoś kto nawet połowy drogi nie zrobi - akurat Wrocław jest w połowie.
×
×
  • Create New...