-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie ma za kim płakać, po to aura jest, żeby tych mało wytrwałych odstraszyć :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Melduję, że Lizka dowiedziała się o szczylach i cofnęła sie w rozwoju do reszty :lol: Zachowuje sie jakby miała z 3 miesiace :p -
Ja jej robiłam ogłoszenia niecałe 3 tyg, temu ogłoszenia, na odnawianie nie mam na razie czasu, bo innym psiakom obiecałam. Ale tamte powinny być jeszcze w miarę wysoko.
-
[quote name='Rauni']Największa sunia, o ile trafnie się domyślam, którego pyra masz na myśli, jest samcem, stąd i rozmiar i kudły. W dodatku jest to pies, który w szczenięctwie wyglądał tak, że gotowa się byłam zakładać, że będzie krótkowłosy :lol:.[/QUOTE] Miałam dodac w nawiasie, lub pies, ale wygląda suniowato. Co ciekawe, to z Twoich ładniejsza okrywę ma sunia, tak mi się przynajmniej wydaje :) [quote name='Rauni']W ogóle spacer z pyrkami to jest super sprawa. Pyrki między sobą się dogadują znacznie lepiej niż z innymi psami, nie polują na zwierzynę, jedyne co, że się plączą pod nogami człowiekowi trochę, bo to jest oczywiście najlepsze miejsce do zabawy.[/QUOTE] Tak chyba z większością ras jest :) Moja się fajnie dogaduje z psami, który mają podobny styl zabawy, trochę gonienia, darcia japki, ale bez macanek ;) a większość psów ma problem z zrozumieniem tego ;)
-
Ale ona śmiesznie razem wyglądają, kazdy inny :lol: Ale włos u tej największej suni :crazyeye:
-
Za mało holenderski ;) Oglądam dwa fora na raz i mi się miesza :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ona by się koteckami zajęła i byłaby grzeczna :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jak to co, moją brodatą czarnulkę - dopłacimy !! :modla: Ja chcę tymczasa, a on kazał mi oddać którąś, to chcę wcisnąć w dobre ręce :bigok: Bierzesz??- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka, mój chop się pyta czy się nie chcesz na Marcysia zamienić :razz: Ale miałabyś w domu zabawnie :multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Waszka - czarodziejko :multi:
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, ze to co innego. Taki duży pies, to nawet może dorosłej osobie zrobić krzywdę. A pies z takimi uszkodzeniami się średnio kontroluje. Kto da mu szansę :-( Coś mi się wydaje, ze czytałam kiedyś artykuł, w książce o takim psie, poszukam. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']jest jeden najlepszy na świecie... ale... ehhhh ...[/QUOTE] ...i nei trzeba by transportu organizować :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
MAŁA CZARNA Doti - MA DOM!!!!!! huraaaaa!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Doti uciekaj do domu.