Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Nie ma za kim płakać, po to aura jest, żeby tych mało wytrwałych odstraszyć :)
  2. Melduję, że Lizka dowiedziała się o szczylach i cofnęła sie w rozwoju do reszty :lol: Zachowuje sie jakby miała z 3 miesiace :p
  3. Wiecie coś o jakimś [B]białym pudłu[/B]?? Pisze do mnie jakas szalona kobita i się zastanawiam o co chodzi...
  4. Ja jej robiłam ogłoszenia niecałe 3 tyg, temu ogłoszenia, na odnawianie nie mam na razie czasu, bo innym psiakom obiecałam. Ale tamte powinny być jeszcze w miarę wysoko.
  5. Co on je ten grubasek? :D Przydałoby się allegro wyróżnić :roll:
  6. Info o tel. zarejestrowałam, ale potem 5000 innych watków i nie powiazałam z Lisią :D Ech, ta skleroza ;)
  7. [quote name='Rauni']Największa sunia, o ile trafnie się domyślam, którego pyra masz na myśli, jest samcem, stąd i rozmiar i kudły. W dodatku jest to pies, który w szczenięctwie wyglądał tak, że gotowa się byłam zakładać, że będzie krótkowłosy :lol:.[/QUOTE] Miałam dodac w nawiasie, lub pies, ale wygląda suniowato. Co ciekawe, to z Twoich ładniejsza okrywę ma sunia, tak mi się przynajmniej wydaje :) [quote name='Rauni']W ogóle spacer z pyrkami to jest super sprawa. Pyrki między sobą się dogadują znacznie lepiej niż z innymi psami, nie polują na zwierzynę, jedyne co, że się plączą pod nogami człowiekowi trochę, bo to jest oczywiście najlepsze miejsce do zabawy.[/QUOTE] Tak chyba z większością ras jest :) Moja się fajnie dogaduje z psami, który mają podobny styl zabawy, trochę gonienia, darcia japki, ale bez macanek ;) a większość psów ma problem z zrozumieniem tego ;)
  8. Ja malutki?? Pisze do mnie osoba zaintersowana, ale to chyba jakaś kolekcjonerka... musze ją wybadać.
  9. [quote name='missieek']jestem za znalezieniem dla tej suki dt, OGLASZANIEM aby znalezc DS [/QUOTE] Ja jestem zawsze dobrej mysli, ale jak na nia patrzę przy tej bidzie, to po prostu nie wierzę, że znajdzie DS. Trzymam kciuki za sunię. A jak maluchy?? Pyta ktoś o nie?
  10. Oj to chyba ogłoszenia z deka nieaktualne, nawet po zdjęciach widać zmianę :) Kwiatuszek mój ukochany :loveu:
  11. Ale ona śmiesznie razem wyglądają, kazdy inny :lol: Ale włos u tej największej suni :crazyeye:
  12. Za mało holenderski ;) Oglądam dwa fora na raz i mi się miesza :D
  13. Jak to co, moją brodatą czarnulkę - dopłacimy !! :modla: Ja chcę tymczasa, a on kazał mi oddać którąś, to chcę wcisnąć w dobre ręce :bigok: Bierzesz??
  14. Nikuś jest boski :D
  15. Waszka, mój chop się pyta czy się nie chcesz na Marcysia zamienić :razz: Ale miałabyś w domu zabawnie :multi:
  16. Waszka - czarodziejko :multi:
  17. Mam nadzieję, ze to co innego. Taki duży pies, to nawet może dorosłej osobie zrobić krzywdę. A pies z takimi uszkodzeniami się średnio kontroluje. Kto da mu szansę :-( Coś mi się wydaje, ze czytałam kiedyś artykuł, w książce o takim psie, poszukam.
  18. [quote name='malawaszka']jest jeden najlepszy na świecie... ale... ehhhh ...[/QUOTE] ...i nei trzeba by transportu organizować :D
  19. Bo missieek zapchała już wszystko w promieniu 100 km :D
  20. Odnowiłam jej ogłoszenia, czy z zachowaniem coś się poprawiło??
×
×
  • Create New...