-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Połowa to to na pewno nie jest, chyba żebym czołgiem jechała ;) Dobra, dzwonię do Klaudii, jak coś będę wiedziała, to i do Pani zadzwonię. A co ze szczeniakami - przywieźć jutro? Jednego, oba - bo nei do końca zrozumiałam. -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jeśli Pani-przyszła właścicielka zwróci za transport (tylko bankowo), to jutro jesteśmy gotowi ją zawieźć. Dzwonić do Klaudi?? Może przy okazji byśmy przywieźli te szczyle?? -
Co :placz: Biedak tyle się musiał tułać, żeby znaleźć swoje miejsce na ziemi, a mógł się nim cieszyć tak krótko. :candle:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ty grodź działkę i szykuj si ę na Broka :razz: Też szalony :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A na kiedy by ten transport był potrzebny?? -
Tak to niestety jest, trzeba oddzielić ziarno od plew ;) Dorobię ogłoszeń, przydałby się mail.
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Obróżka musi mieć obwód mniejszy niż głowa w najszerszym miejscu i na pewno nie wylezie.[/QUOTE] Niektóre psy maja tak duży obwód szyi, a mały głowy, ze ciężko taką dobrać. Z szelek typu guard odp. dopasowanych nie da się uciec. Miłe Panie, kolejne biedy wypatrzone przez Klaudię potrzebuja pomocy już tak długo. [url]http://www.dogomania.pl/threads/148414-Dt-pilnie-potrzebny-Jak-nie-to-resztAE-A-ycia-spAE-dzAE-w-melinie-Pszczyna[/url] -
Piękny pies, musi szybko znaleźć domek. Niedawno widziałam ogłoszenie, że zaginął szczeniak owczarka... ale to chyba zbyt dawno temu było.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Własnie to samo chciałam napisać, a właściwie piszę już trzeci raz, bo wcześniej mnie wywalało[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_2_207.gif[/IMG][/QUOTE] A co?? Masz jakies problemu z dogo?? :P- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A może innym domkom zaproponować te szczeniaczki z meliny. Niby szczeniaki, a zero zainteresowania.... -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']to nie tak, że ja się nie umiem pogodzić z tym - nie chciałabym, żeby Brok został w takim domu, gdzie widocznie nie pokochali go i nie stał sie członkiem rodziny, tylko przykre są takie porażki po prostu... i tak jak mówisz - nauka dla dzieci - to też jest przykre bo rosną kolejni ludzie, dla których zwierzę jest jak mebel... [/QUOTE] Rozumiem, że nie chodziło o zostawienie go tam, sytuacji w ogóle nie powinno byc w takiej postaci. A tak z innej beczki, to mogli go choć trochę przetrzymać czy zaproponować dorzucenie się do hotelu - ale widać faktycznie nic dla nich nie wart. -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']Ale to co zrobiła dziś świadczy o tym że jej państwo mieli auto i ja wozili a może i wywieżli, bo przecież i tak mogło być. [/QUOTE] Możliwe, ze ją z auta wyrzucili, to by wyjaśniało czemu tak się wystraszyła jak się z nią zatrzymałam w trakcie jazdy na qpę :roll: W ogóle, to zapomniałam jej tej karmy zostawić :oops: -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Waszka, widzę, ze się nie umiesz z tym pogodzić. Ale nie ma sensu szukać odpowiedzi, za ludźmi nie dojdziesz. Aż się prosi żeby napisać jaka nauka płynie z tego zdarzenia dla dzieci: jak Ci się nie chce kimś zajmować, sprawi Ci problemy, to zawsze możesz oddać innym... -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']w jakim mieście jest sunia ?, bo chyba nie w Bagdadzie :eviltong:[/QUOTE] W Knurowie. Ja tylko dodam, że sunia ma trochę siły - mnie przewróciła, a ciągnie na smyczy. Ale za to anwet jak się czuje zaatakowana nie jest agresywna. Trzymam kciuki :kciuki: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Czym Ty się dziewczyno różnisz od tego faceta? :lol: -
[quote name='weszka'] Za to zjedzonego dzień wcześniej pilota już kupić muszę ;)[/QUOTE] A poskładać nie próbowalaś?? ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Zerduszko , ale masz bydlaka :diabloti: [/QUOTE] A daj spokój, ona jest trans formers :diabloti: Im ją bardziej odchudzam, tym gorsza, wczoraj się okazało, ze już się przeciska koło kratki w samochodzie i postanowiła wygonić z auta sunię (ponad 30 kg jak nic), którą wiozłam na DT. Myślisz, że jakby się nie przepoczwarzała, to takie duże psy by się ją bali ;) [quote name='Vectra']to już też miniaturyzują - mini sznupki ? [/QUOTE] W Hameryce są toy i coś jeszcze pomiędzy i nowe kolory :razz: Świat się kończy ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)