-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
Coraz lepsze wieści :) Oby więcej! -
Ja miałam dziś jeszcze ładniejsze niebo po spacerze :) Zamiast obroży dokup coś dopinanego do tych zwykłych, typu światełko do roweru albo insze diody w sklepach po kilka zł.
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']z obrożą może być problem właśnie kasowy a gwizdek to myślałam, że tylko się nim woła? nie znam się na gwizdku :)[/QUOTE] Zalezy jak się uwarunkuje, to można nim zaznaczać zachowania, a klikerem wołać, ale fakt, na ogół jest odwrotnie ;) Ale właśnie o to mi chodziło, zeby przede wszystkim mu fajne przywołanie i/lub "stój" zrobić na gwizdek. Ale skoro w rękach fachowców, to sami wiedzą co robić :) Ps. Artykułu nie znalazłam, ale chyba nie będzie potrebny :) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
Może lepiej gwizdek albo obroża wibrująca (ale to już chyba drogie)? -
Nie wiem co te czarne suki mają w sobie, ale mój ojciec pierwszy raz wyszedł na spacer z malym psem, i to od razu z dwoma na raz :crazyeye: A masz aparat?
-
Nareszcie jesteś, nareszcie zdjecia :) Widze tam Twoją mamę??
-
To jest boskie, pudelka :lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/SxLRXY1cQbI/AAAAAAAAAEI/QjoJi7Tz6Gk/s640/IMG_5030.JPG[/IMG]
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Menel i dama :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/233/295b323a79bb2610med.jpg[/IMG][/URL] Kochasz mnie? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/229/a38b015ba1c21364med.jpg[/IMG][/URL] Jak miło :) [URL="http://www.fotosik.pl"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/87/8976c1e52fc3b703med.jpg[/IMG][/URL] [/URL] -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Czuję się uspokojona ;) -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale zadzwonić i poinformować też nie mogli?? :roll: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ale przecież jest w subskrypcji guziczek do odsyłania do pierwszego nieprzeczytanego postu o ten [img]http://www.dogomania.pl/images/buttons/firstnew.png[/img][/QUOTE] A po jego naciśnieciu odsyła do pierwszego postu na pierwszej stronie :0- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] wcześniej prosto z subskrypcji było odsyłanie do tego postu i czekam aż tutaj też tak będzie[/QUOTE]A mi to na ogół działa :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Świetne te pozowane, nawet Niko pozuje :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] raczej to nie grypa - wszyscy w domu po kolei zostają powaleni na jeden-dwa dni i po wszystkim :niewiem: [/QUOTE] Właśnie grypa, jak więcej niż jeden ludź choruje i podobnie to wygląda. U lekarza była?? :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
O Ty maupo, to ja się zgłaszam z moimi 2 sukami i Siwym - masz 5 :P
-
SZNAUCER ŚREDNI - piękny czarny GROŃ MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Waszka, nie badź francą, daj sie chłopakowi pobawic :evil_lol: -
Zdrówka suni :) Napiszcie tekst, to pomoge w ogłoszeniach.
-
[quote name='BeataG']Sorry, znasz sprawę tylko z tego, co zostało napisane tu i tylko jednostronnie, stanowisko Moni znasz też tylko z tego, co napisała tutaj, to za mało na wyciąganie takich wniosków.[/QUOTE] Ale my nie wyciągamy wniosków z tego co Monia napisała, tylko z tego co również TY napisałaś. Na forum klubu nie było nam dane przeczytać. Mnie nie razi sytuacja, tylko reakcja właścicielki i członków - np. Ciebie oraz osób wykluczających Monię z klubu.
-
Trzymam kciuki za domki, zeby były dobre, zeby się o chłopców bili :) moze jakiem innemu szczeniakowi domek w spadku zostanie. O, a od tego Pana z Zabrza dostałam takiego maila, cłakiem neizły: [I]Treść wiadomości: Witam. Jak piszę w sprawie adopcji szczeniaków. Czy ogłoszenie jest nadal aktualne, i na jakich warunkach jest możliwość odebrania pieska. Mieszkam w Zabrzu na Helence. Myślę, że moglibyśmy się spotkać w Gliwicach , jakby to nie był problem. Zastanawiam się również jak z tą aukcją, oczywiście szczeniak to nie przedmiot by go traktować jak aukcje, także pytanie Czy mam licytować czy po prostu Pani zamknie aukcję? Ja jeszcze zadzwonię do Pani po południu. I myślę, że się dogadamy. Pozdrawiam.[/I]