-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='badmasi']Wiele osób mówiło na dogo aby kopać podbiegającego psa czy rzucac w jego stronę przedmioty ale jak się ma do czynienia z atakującym, potężnym rottweilerem to dopada człowieka starch. [/QUOTE] Te rady to chyba głównie dotyczą podbiegających małych ujadaczy :cool1: Kiedyś w naszą stronę biegł przerośnięty onek, miałam ze sobą tylko małą sukę, którą wzięłam na ręce i odwróciłam się twarzą do najblizego ogrodzenia. Pies przewrócił nas obie, nie miałam kompletnie szans, bo to był silny, młody pies, a moje kopy robiły na nim takie wrażenie, jak ukąszenie komara :eviltong: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia']ech to Waszunia zazdroszę normalnego księdza bo jak ja byłam się dowiedzieć o chrzściny to usłyszałam, że dziecko narodzone w grzechu i jak on ma grzech ochrzścić :)[/QUOTE] No popatrz, a to nie jest tak, ze chrzci się dzieci żeby zmyć grzech?? :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Kenny']ale ja nigdzie nie widzę tej ikonki z krajobrazem, która była potrzebna do wrzucenia tego linka w post :shake:[/QUOTE] Wklejasz link z fotosik bezpośrednio w okno odpowiedzi albo kopiujesz adres obrazka i wstawiasz pomiedzy [img] [/img] o tak (tylko bez spacji): [img] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd5cb388a63b9a5d.html[/URL] [/img]
-
No to brawa dla suni :)
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Poszukuję osoby do sprawdzenia domu w Gliwicach dla szczeniaczków - dałby ktoś radę? -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
Już widzę, może i Hen tak cudownie ozdrowieje ;) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru'] podobno nie ma rzeczy niemożliwych, ale no chyba są... małe mieszkanie, 3 piętro... 4 psy, królik, rodzice, mało płatna praca...[/QUOTE] To jest skandal, ja mam tylko 2 psy i 0 rodziców, a to moje gestapo nie zgadza sie na trzeciego... muszę cos z tym zrobić ;) Na zdjeciu widze tylko oczy.... beznadziejny monitor w pracy :/ -
[quote name='bonsai_88']I bieeeeeeegiiiiiiiiii [img]http://lh6.ggpht.com/_umtcph15ccm/sxfsbquvloi/aaaaaaaaahu/shh7hnqwzly/s640/img_5136.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_umtcph15ccm/sxfsd8_m74i/aaaaaaaaahy/l2umxweugxa/s640/img_5137.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_umtcph15ccm/sxfsfj2632i/aaaaaaaaahc/0lewi2hi6eu/s640/img_5138.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_umtcph15ccm/sxfshsgf33i/aaaaaaaaahg/k6l6kfgygqu/s640/img_5139.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_umtcph15ccm/sxfsj2r_kpi/aaaaaaaaahk/rdzipkyjfls/s640/img_5140.jpg[/img][/QUOTE] Ale szybko biega, aż nic nie widać :P
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
Jajka, to mały pikuś ;) Ale on jest piękny, musimy mu znaleźć super dom :) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
To w ten poniedziałek zaciskać kciukasy? -
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
zerduszko replied to zmierzchnica's topic in Galeria
[quote name='*Monia*']Psy też mają swoje 'miłości' i na swój sposób przeżywają rozstania.[/QUOTE] Aż czasem dziw bierze, wiem, ze moje bydle jest szczęśliwsze bez psów, ale Liz kocha, broni i pilnuje jak oka w głowie - tak ma do wszystkich członków rodziny, nawet tych co ją denerwują. Liz to głupol i ma wsio (czyli nas) w DE ;) ale jak je rozdzieliłam na 2 dni, to była depresja.... jedyne co podreptała na spacerku, a tak cały dzień spała, jeść nie chciała... Najgorsze, ze Liz młodsza jest... -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']matko, ależ Wam ktoś mózgi wyprał :diabloti: Maga i Debe mają wytłumaczenie jakieśtam - Zerduszko a Ty? w ciązy jesteś???? :cool3: :eviltong: [/QUOTE] Ja po prostu jestem pod wrażeniem Twoich wdzięków :D [B] Maga - [/B]do walki się trzeba przygotować, 9 m-cy powinno Ci starczyć :]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']Magda nie wiem czy masz szansę z Wasia :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] A kto ma :evil_lol: :scared:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
W końcu sie coś klaruje! Kciuki za laleczkę i jej domek! -
Trzymam, jak nie, to dupsko jej obijemy ;)
-
Też mam taką ciotkę... ona ma szczęście,że ja nie mieszkam blisko... Najlepsze jest, ze mi to wsio opowiada babcia, która nie rozumieć, jak tam można zwierzaki traktować (nawet mnie opierdziela, jak królik ma nieposprzątane - jej zdaniem :P). A niby kiedyś na wsiach było tragicznie, bo topiono szczyle/koty... Teraz wszystko w białych rękawiczkach, ale co z tego?
-
Co to znaczy zagryzać..... A ciocia to ma 12 czy 5 lat? już o takich pierdołach jak sterylka, nie śmiem wspominać.... Pomóc Ci :mad:
-
I co teraz??