-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
MAŁA CZARNA Doti - MA DOM!!!!!! huraaaaa!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']wklej tamten - jak wrócę to moze uda mi sie wieczorkiem go przerobić[/QUOTE] :siara: Wasia chyba nie wróciła, jak tak w Bielsku?? :eviltong: -
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
zerduszko replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
Kurcze, taka cisz, nikt jej nie chce :( -
[quote name='weszka'] Kochana to jest nie do kupienia! Hand made by Tania :loveu: Cuuudo z pięknym splotem :crazyeye: Ja wczoraj zrobiłam jeszcze szarpaka dziada domowego i na szkolenie - takiego zwykłego ze splotem warkoczowym bo ten jest "kościółkowy" hihi[/QUOTE] Dlatego za tym tak ochoczo lata :) Szlifuję aport jak się da i szukam fajnych aportów, niestety tworzywa sztuczne jakoś sie pyska nie trzymają (musze sie z talerzową karierą pożegnać ;) ), za to takie szarpaczki uwielbiaja.
-
A to nauczyć siurać kaj trzeba nie łaska :diabloti: Przestań ją lać, to i ona przestanie :evil_lol:
-
[quote name='zly_kalafiorek']Tak sobie myślę, że skoro to sąsiedzi posesji zawiadomili organizację - skarżyli się na fetor, to może byliby skłonni zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. [/QUOTE] Dokładnie! nie wiem czy argument zagrożenia życia/zdrowia i mienia (zwierzęta hodowlane) nie byłby pomocny. Można zasugerować, że ona same na tej działce zdziczeją do reszty, jesli uda im sie wydostać mogą stanowić niebezpieczeństwo dla ludzi, szukac pożywienia - a grupa nawet małych, wygłodzonych psów moze być niebezpieczna.
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
Fajne te kalendarze :) a króliczek akurat w marcu, coby nie zapomnieć o szczepieniach :D -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To dogo mnie rozpier*ala, zawiesiło mi się podczas wysyłania posta... no i poszło dwa razy. Już dziś któryś raz widzę, ze wysyłają się dwa identyko posty, ale tylko mi w takim odstępie. -
P co Ci transporter na taką starą krowę??
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Padłam, normalnie padłam z wrażenia. Cudo, to spojrzenie :love: Z czym on jest zmiksowany? Z chartem?? Figurkę ma nieprzeciętną, jak na adhd'owca przystało :D -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Padłam, normalnie padłam z wrażenia. Cudo, to spojrzenie :love: Z czym on jest zmiksowany? Z chartem?? Figurkę ma nieprzeciętną, jak na adhd'owca przystało :D -
Szukam przyjaciela- przyjaciel a raczej przyjaciółka znaleziona :)
zerduszko replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Ja się nie znam, ale kciuki za zdrówko trzymam :) -
Śliczna księżniczka :) Tylko gdzie taki domek znaleźć, który by na nią zasługiwał? ;)
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
Tak poważna sprawa, utrata męskości, pewnie chłopak będzie miał depresję - a tu taki podśmiechujki ;( -
Jak chcesz - jak się szykują nowe zdjęcia, to można poczekać. Zerknij jaki tekst napisała [B]majqa[/B] [url]http://www.allegro.pl/item837170572_sliczne_szczeniaki_czekaja_na_ciebie.html[/url] Takie fajne allegro, wyróżniłabym je teraz, ale przez tego idiotę strach. Akurat do mnie się musiał przyczepić...
-
Co to za sznur? Gdzie takie fajowskie można kupić?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja to jeszcze rozumiem jak zwierzyna po wsiach zaiwania, ale jak mi na spacerze 2 sztuki przeleciały 10 m od nas, to szok... serce w majtach.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)