Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Klaudia, czy ktoś się jeszcze do Ciebie odzywał?? Znów ktoś zalicytował.... a allegro mnie starszy 8) Ciekawe czy to znów on, tym razem tylko jednego. Ja tych ludzi :mad:
  2. Usunęłam ofertę faceta z allegro.... i chyba ktoś uprzejmie doniósł, ze z nieregulaminowego powodu :mad:Już nie raz usuwałam, oni nie mają czasu wszystkich aukcji kontrolować. Ten facet mi się bardzo nie podoba :angryy:
  3. Allegro moge mu zrobić. Ale przydałyby się dobre zdjęcia.
  4. Ale Smok tylko jedyn ;) Zawsze jej można zabić gwoźdźmi pychol :D
  5. To trzeba ją odizolować na czas karmienia.
  6. Wiesz gdzie mnie szukać :diabloti:
  7. Trzeba obadać co na to rodzice, bo ona chce baaardzo - a rodzice mogą ulec... a jak jej przejdzie, to kto się psem zajmie. Fajnie byloby wiedzieć co z tymi domkami na miejscu, bo z transportem będzie ciężko.
  8. [quote name='Ingrid44']Ja niestety nie umiem robic ogloszen pozatym chyba Klaudus czeka na nowe zdjecia.[/QUOTE] Jak się umie pisac posty na dogo i wstawić avka z komputera, to robienie ogłoszeń nie powinno sparwiac problemów ;) Czekamy na zdjątka :)
  9. Waszka.... nie wynajduj wiecej bid :placz:
  10. Bardzo niedobrze, bo do 10 dni 5 pannom się skończą ogłoszenia, a ja mam lenia... i nie wiem czy zdążę wygonić...
  11. Ajuż się cieszyłąm, ze któraś ma dom i nie będę musiała ogłaszać ;)
  12. Odnowiłam jej tez takie zwykłe ogłoszenia.
  13. Sprawa w toku ;) Ja nie mam nr tel. Ten facet hmmmm.... zalicytował w końcu - oba! On ma już wszystko dla nich i chce je już. Dziwny. Pisze do mnie 12letnie dziewczynka, zakochana w brazowym. Jeszcze nie rozmawiałam z rodzicami, ale potrzebny byłby transport do miejscowości Zelazno - 200 km, pewnie nikogo do wizyty sie tam nie znajdzie.
  14. Nosz :mad: Mam baner po wielu próbach i mekach, ale pozostałe gdzie?? Za to zajce SAME wróciły. Kocham nowe dogo :loveu: :angryy:
  15. [quote name='czarnula'] Niestety nie moge robic zmian na allegro po 12godzinach bo pobieraja dodatkowe opłaty.[/QUOTE] Ja robie i nic nie pobierają.
  16. [I]"Kocham moją Pancię"[/I] :loveu: [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/403/gabi23.jpg[/IMG] Aż miło sie na serduchu robi, jak sie takie wieści czyta i zdjecia ogląda :p
  17. Od razu widać kto ma dzieci, tudzież w najblizszych planach, innym tego samego "miłego" życzy ;)
  18. Super wieści :multi: Teraz tylko uzbierać kasę... [quote name='mru'][SIZE=3][/SIZE][CENTER][LEFT]w transporcie Hen trochę mniej pewny siebie, ale bardzo grzeczny :) tak z obserwacji i konsultacji to jego warczenie wynika też z dominującego charakteru :cool1: więc to nie jest tak, że jest to reakcja tylko lękowa Hen reaguje na karcenie jak zdrowy normalny pies :lol: [/LEFT] [/CENTER] [/QUOTE] On się super zachowuje jak na tą sytuacje. Już sobie wyobrażam moją brodatą histeryce, ślepą wśród obcych :diabloti:
  19. Po prawej stronie prawie na samym dole (nizej jest tylko [I]pobierz pozostałe kody[/I]) na zielono pisze cuś takiego: [I]Obróć zdjęcie: [COLOR=Lime][URL="javascript:void(null)"]w lewo[/URL] | [URL="javascript:void(null)"]o 180 st.[/URL] | [URL="javascript:void(null)"]w prawo.[/URL][/COLOR][/I][COLOR=Black][U][URL="javascript:void(null)"] [/URL] [/U][/COLOR][I][COLOR=Lime] [/COLOR][/I]
  20. To jedno jest przekręcone, w fotosiku musiałaś obrócić.
  21. Przyzwoicie ;) Oby wsio było ok :)
×
×
  • Create New...