Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Bosz... co bida... a pysio taki ma słodki ;(
  2. Najlepszego :) i dużo psiów :D
  3. [quote name='agamika']o nie nie nie moja panno udział jest obowiązkowy dla kazdej osoby uczestniczacej w wątku ;P nieliczac osób które widziały to spotkanie na własne oczy - [B]bo to byłoby nie feir wzgledem Was[/B][/QUOTE] Ale my się nie obrazimy ;)
  4. Przyjadę z moimi nożyczkami, porozmawiam z nim sobie i lanie się skończy. wprawdzie poczatkowo moze się nasilić moczenie nocne, ale to minie :diabloti:
  5. Ja nauczyłam dziecko :D
  6. A właściciele znów nie mają samochodu?? To jest jakieś fenomenalne zjawisko, jak wracam z pracy, to korki takie, ze sweter bym usztrykowała ;) a jak po psa, to wszyscy bez samochodu a PKS nie kursuja.
  7. Oko spod grzywki najlepsze :D Zła matka, zła :P
  8. [quote name='Dogo07']Powiedzcie mi jak to jest z tymi ogłoszeniami na allegro ? Bo na początku są zawsze te już te co się kończą. Czyli nowych to trzeba szukać aż na samym końcu ? To zalezy jakie "sortowanie" ustawi sobie osoba przegladajaca ogłoszenia. Domyślnie ustawione jest tak jak piszesz. Czarnula - edycje allegro można robić do samego końca trwania aukcji, jeśli nikt nie zalicytuje. Nie wiem skad masz takie info.
  9. Chłopak miał już allegro, nawet wyróżnione :kciuki: Klaudia, jak masz czas... ja kuż z ogłoszeniami nie wyrabiam.... :shake:
  10. Tamten ukradłam Tobie [url]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/2654/[/url] Bardzo ładny, żeby nie było ;)
  11. Chciałabym odnowić jej ogłoszenia, ale przydałoby się coś zmienić - ktoś chętny to napisania nowego tekstu... Tamten jest zbyt beztroski, a ona już tak długo czeka.
  12. Piękna sunia, naprawdę zjawiskowej urody.
  13. Na podmienianie zdjęć - szkoda. Te ogłoszenia i tak juz spadna i b. mało osób nie zauważy nowych zdjęć. Jeśli chodzi o lokalizację, to na allegro potrzeba miasto+kod pocztowy.
  14. [quote name='Anna_33']Bardzo prosimy o pomoc. [SIZE=5]Potrzebujemy kogos do wizyty przedadopcyjnej [/SIZE][COLOR=red][B][SIZE=5]Wodzislaw Slaski dla staruszki Omi !!![/SIZE] [/B][/COLOR][/QUOTE] Moze [url]http://www.dogomania.pl/members/83339-mineralna[/url] [url]http://www.dogomania.pl/members/91765-stratoos[/url]
  15. [quote name='majqa']Z chwilą, gdy ktoś dzwoni, że chce pomóc (a wiem, że chce pomóc w sprawie zwierzęcia, któremu zakładam wątek, które leży mi na serduchu) to zastrzeżony, czy nie proszę go, by podał mi swój numer i to ja dalej dzwonię, dopytuję, dogrywam na tip-top, [B]wychodząc z założenia, że to ktoś mnie robi grzeczność, nie odwrotnie.[/B] [/QUOTE] A nie uważacie, że to drobna przesada?? Ten pies tak samo może leżeć na serduchu "odkrywcy" psa, jak i innym, to ktoś zrobił nam grzeczność, ze założył mu wątek, jeździ, robi zdjęcia itd.? Może dogranie transportu i kwestia odebrania psa powinna nalezyć do osoby biotącej psa? Tego "kota" można wykręcać jak się chce. Ale to jest BEZ SENSU. Ten pies nie był u żadnej osoby z wątku, nawet na DT. Każdy pomaga na ile może, po co ta licytacja co do kogo należy...
  16. Mi się wydaje, ze nabrała figury, odzyskała nogi i przez to wyglada na dużą :lol: Oczka ma takie słodkie, jakby odmienione :loveu:
  17. Lizka dama staje pod drzwiami jak jej sie bardzo chce koooo. Ale Klusia wyznaje zasadę: zesr*j się, a nie daj się :evil_lol:
  18. Jaką podać lokalizację? [url]http://www.allegro.pl/item837398493_bilon_pies_na_medal_d.html[/url] Na robienie ogłoszeń i podmienianie potem zdjęć, to dopiero szkoda czasu. Ogłoszenia mają najwiekszą ogladalność przez kilka pierwszy dni... na allegro jest trochę inaczej, ale dobre zdjecia i tak przydałyby się jak najszybciej.
  19. Maila nie miałam, jak co to tylko tel. Na umowie powinno być. A umowa w schronie chyba.
  20. [quote name='*Monia*'] Fakt, że najczęściej tak dyskretnie że nie wiem o co chodzi, ale jest postęp bo piszczy w przedpokoju a nie tylko gapi się w oczy :multi:.[/QUOTE] Patrzenie to i tak dużo, bo moja Klusia, to trzyma nawet jak ma biegunkę i nawet nie patrzy.... a pomyśleć, że jak miała już rok, to potrafiła w środku seansu filmowego zrobić kangurka pod telewizorem i bez krępacji zrobić nam własny seans :D
  21. [quote name='malawaszka']do Bielska[/QUOTE] Umówiłabyś się do Kropeczki na zdjęcia :razz:
  22. [quote name='malawaszka']jutro jadę Alu[/QUOTE] Ale chyba nie zamierzasz gonić mojego lenia :eviltong: Gdzie Ty z nim jedziesz??
×
×
  • Create New...