-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
zerduszko replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Piekna sunia, na pewni szybko kogoś znajdzie :) Ale fajna kudłata banda, ja zdradziłam kudłacze :P -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no tak... skrót myślowy zastosowałam :lol: wzięłam się za nią bo wczesniej zwlekałam z kąpielą, a jak już musiałam wykąpać to od razu się wzięłam za skubanko[/QUOTE] No to szkoda, bo chętnie bym odstraszyła dziki fryzurką kudłatej, znając fantazję mojej suki, to by się dwa razy nei zastanawiałą czy się przywitać s nowymi pieskami ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']aaa bo nie pisałam dlaczego się wzięłam za nią - bo tuż przed chrzcinami na spacerze się swiniak wytarzał - w dziczych :hmmmm: qpach - i to 20 m od domu!!!!!!! :mdleje: na drodze koło nas były odbite racice wielkości pięsci!!! :mdleje: bosko po prostu....[/QUOTE] Ale to ją wyskubałaś, żeby się nie tarzała czy jej nowa fydzurka ma trzymac dziki na odległość? :hmmmm:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
A gdzie Ty byłaś?
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
No to musisz mieć kope siły, że jesteś w stanie fizycznie dać radę psy typu rotek. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='Martens'] Więc jak już mam się bronić przed agresorem, to wolę cichsze metody - takie też sa, tylko wymagają trochę siły i odwagi.[/QUOTE] Jakie? :roll: -
Rozmowa juz przeprowadzona, także daję Ci spokój :P
-
Będę rozmawiała z Klaudią co z tym dalej, na pewno chcą to sprawdzić. Ale: może ten psychol ma coś do ludzi. Juz tak było, że facet chciał "zaadoptowaś" wolontariuszkę.... śmiesznie to brzmi, ale mnie przeraża. A jak się miewa czarnuszek? To jest okropne, że nikomu nie mozna ufać! nawet dogomaniakom, DT. Widziałyście wątek hoteliku meegii przed wyczyszczeniem? Teraz na CK sie toczy rozmowa... włosy dęba stają.
-
[quote name='TERESA BORCZ'] zerduszko, czy myslisz że Ruda SL, i Zabrze to ten sam facet?[/QUOTE] Dziewczyny chciały sprawdzić dom i podał adres Zabrze Helenka - przypadek? Nęka Klaudię telefonami i esami, z różnych numerów, kłamie, do mnie tez non stop wypisuje, licytuje szczyle - ile ludzie chce dwa szczyle na raz, co innego zaprzyjaźniona pare do adopcji tylko razem.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ach te traumy z dzieciństwa :D Ja nei mam żadnego i już mieć nie moge, yes :P- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']noooo prezenty...... ja jestem chrzestną Oliwii, J jest chrzestnym Igi - starczy :lol: ja jeszcze jestem chrzestną córeczki mojej kuzynki, ale to chyba był błąd młodości.... :/[/QUOTE] Dziecko czy zostanie chrzestną ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)