Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']no własnie tylko dlatego sie zgodziłam na tę szopkę :lol: [/QUOTE] Tiiiiiia... nie kokietuj, teraz pewnie czekasz na tłumy fanów i tony lisów ;)
  2. [quote name='Energy']Zerduszko ja też, tak jak Equus uważam, że to pudel.[/QUOTE] Też mi się tak zdaje. Ale sliczny jest :)
  3. [quote name='malawaszka'] dziś do nowego domku pojechała niunia serduszko najsłodsze :) :laola:[/QUOTE] Wspaniałe wieści :)
  4. [quote name='betty_labrador']:) Tosca kiedys biegla za sarnami oj biegla daleko i znikala na dlugo... moze pomoglo to ze dlugo biegala na lince-dzien w dzien przez ok 1,5 roku, plus powtorzenia z linka co jakis czas, no i ciagla praca przywolania ze smakolykami. W koncu przestala, jakos juz jej nie rusza widok saren ani niczego tam kicajacego. Albo za czesto ma takie widoki? nie wiem ;)[/QUOTE] Kluske rusza widok zwierzów okropnie, ona już nigdy nie zmądrzeje, co innego Lizka - ta nawet jeśli ruszy, to jest odwoływalna. Kluch potrafi się na starym tropie zawiesić na 30 minut..... a jakby zobaczył zwierza, to amba (to jest jedyna syt. kiedy odmawia jedzenia z pobudzenia, nawet wybudzajac się z narkozy - a przechodziła to b. ciężko - nagle odzrowiała, jak poczuła kiełbachę). Może teraz jest lepiej, ale nie sprawdzę, bo się już nauczyłam widzeić sarny, dziki, konie i koty przed nia ;)
  5. Wiesz, ja jakbym miała czas choć usta otworzyć zanim ta czarna szarańcza ruszy za sarną, to bym chyba uszami klaskała z radości ;) Także Toscowego zachowania zupełnie nie rozumiem ;)
  6. Znawczynie, czy to pudelek? [url]http://www.dogomania.pl/threads/13364-Sznaucery-w-schroniskach-aktualizacja-6-2008?p=13806917&viewfull=1#post13806917[/url]
  7. A te sarenki nie zostały pogonione?
  8. Szkoda :( Teraz taki okres, może niebawem karta się odwróci. Oby.
  9. [quote name='Energy']A dlaczego?:roll:[/QUOTE] Kupuje skafanderek i więcej kulek nie bedzie :D
  10. [quote name='Energy'] Zerduszko a Twoim suńkom robią się kulki śniegowe?Jaką mają sierść?[/QUOTE] Lizka ma sierść jak lab i jest absolutnie bezobsługowa, a Klucha mix sznaucer z tendencją do kręcenia się, szczególnie na łapach... także kulek jej się robi całe dzikie stado, nawet czasem już nie może chodzić.
  11. Ja się do owego klubu nie zapisuję i to nie z powodu ich braku na moich psach... niestety :/
  12. Co to za tajemnice?? ;)
  13. Ganiać, a co ganianie ma wspólnego z tolerowaniem? Moja suczyna gania kotecki, ale kocha kotecki. Jak kot ma psy w tyle, to są best friend. Jak sobie pogadamy, popodrzucamy temacik, to może ją ktoś zauwazy i DT się znajdzie :p
  14. [quote name='Energy']Zerduszko wiem;) [B]obfocę te moje kulki śniegowe znowu[/B]:lol:tylko one super się bawią, ganiają jak szalone, a jak wezmę aparat to tak jakby czuły zołzy jedne i chodzą mi przy nogach, zamiast pozować:evil_lol:[/QUOTE] Cieszę się, że Ty mnie rozumiesz :) bo przecież ja taka miła i sympatyczna jestem ;)
  15. [quote name='malawaszka']ale Lizka zdrowa mam nadzieję??????? nie masz blożka to się nie dziw, że mi się suńki Twoje mylą :lol:[/QUOTE] Lizka się drapie... Może ja nie mam blogaska, ale Liz ma swój temat :razz:
  16. [quote name='Equus']no jeśli to problem to swojego mogę wykasować :/ tak wstawiłam, bo mi sie skojarzył z trójcą energy na śniegu...[/QUOTE] Ojej, nie to miałam na myśli :)
  17. Mam wrażenie, ze ostatnio to wiecej tu "obcych" psów niż 3 czarnych panienek :p
  18. [quote name='malawaszka']też poucztowała? :lol: dobrze o tym czytać - znaczy że zdrowa :)[/QUOTE] Tak i też u mojej mamy. Ucztuje dalej, bo moja mama jak ją 22 przejęła, to nie oddaje coby się nie zaraziła. Podobno oprócz nosówki, to mam jeszcze świerzba w domu :crazyeye: Kluska to nawet w najgorszej chorobie nie odmawia jedzenia, wybudzajaca sie z narkozy, zwracajaca nagle ozdrowiała jak poczuła kiełbachę. Niejadkiem jest Lizka.
  19. [quote name='bonsai_88'] I na dowód, że nie wszystkie psy są od razu zagryzane :eviltong: [/QUOTE] A oczeta, to mu pewnie wyleciały :lol: Birmie to się ucho z podogonowymi dziurkami pomyliło :eviltong: Smok - skóra zdjeta z diabła, znaczy mamusi :diabloti:
×
×
  • Create New...