Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='halbina']bez przesady, zaproponuj pomoc przy szukaniu domów, ale nie proponuj sponsoringu na sterylkę, wytłumacz mu, że jak suka niesterylizowana, to problem będzie co kilka miesięcy...[/QUOTE] To przecież można go rozwiązać topiąc albo zakopać. Po co tracić tyle kasy?
  2. Jak tak radzicie.... Trzeba rozsądnie pieniędzmi rozporządzać, ale oszczędzać głupota - bo tu o życie chodzi.
  3. Ale brudas z Birmy :lol:
  4. Widziałam z wakacji starsze, kiedy ja byłam pewna, ze to zima. A to na plaży było :lol: Kiepsko już ze mną ;)
  5. Hej :) Przyszłam poczytać o czyms milszym, ale chętnie bym pooglądała :)
  6. Te, kokietka :P
  7. [quote name='malawaszka']jak to w połowie??? jestes w ciąży??? :lol:[/QUOTE] Nie kracz. A w ogóle, to baby w ciaży i z małymi dziećmi sa nie do słuchania, jakby im sie płyta zacięła -Tobie też tylko jeden temat w głowie :razz:
  8. Jeszcze inne fotki widziałam. A może to inny pies ;) Wiesz, ja teraz kontaktuję w połowie ;)
  9. Piekna suka, tajemnicą pozostanie czemu tak długo szuka domu,
  10. Mam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/136869-Rufus-wrA-ciA-z-adopcji-Przebywa-w-hotelu-poszukuje-DOMU[/URL] tytuł jakby znajomy... coś tekiego :eviltong: Widziałam z nim filmik (ale nie wiem gdzie) i tam były takie zdjecia, ze jak Brok!
  11. Waszka zachodź w ta ciążę dla świętego spokoju, przeca tego się czytać nie da :P
  12. Dajemy mu czas do końca stycznia :eviltong: A brokopodobny nie pamiętam gdzie został wyczajony, chyba na allegro?
  13. Nie mam czasu na wiecej :( Nie mam też jak wyróżnić ogłoszenia, bo ze służbowych teefonów nie możemy takich esów słac, a na prywatnych pusto ;) [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3037543_wyrzucona_w_wigilie_ma_czas_do_konca.html[/url]
  14. Cudny niuniek :) Nic tylko przytulać i rozpuszczać :)
  15. Ja bym wolała taki rozmiar jak mam ten ostatni w podpisie, bo ten pójdzie na wymianę. Już nie dostaje papki, bo straciła termin ważności.
  16. [quote name='bigos']szable w dłoń:evil_lol: pokonamy je ich własna bronią:evil_lol:[/QUOTE] :klacz: następna zasłużyła dziś na browarka ;)
  17. Ja chcę browca, potrzebuje duuuuzo odprężenia.
  18. [quote name='malawaszka'] od missieek NIC dorosłego nie wychodzi z jajkami :lol:[/QUOTE] Feministka.... :shake:
  19. Uwielbiam przekrzywianie główki, kochany psiak. Macie zdjęcia z przekrzywioną główka?
  20. [quote name='Unbelievable']nie nie, wszyscy wiedzieli że zostaje jeszcze przed tobą, nie oszukuj :evil_lol:[/QUOTE] :klacz: dać jej browca :eviltong:
  21. A dałabys radę powiekszyć napisy, moga być na psie - tak jak na Henie w moim podpisie.
  22. Faktycznie, ale zauważyłam dopiero jak weszłam w szczegóły. Jakoś ucięło Twój tytuł przelewu. Dzieki :) Spytam czy dostaje ten Scanomune na pewno czy może coś innego :)Jutro spróbuję mu coś dać do jedzenia. Dzięki wszystkim za rady. Co robimy z drugą dawką surowicy? Zdania wetów są podzielone. Jesli miałby dostać, to jutro wieczór - koszt 70 zł. Pocieszający jest fakt, ze on nie chudnie.
  23. Znów odsatwiamy leki p. biegunce, najpewniej one powodują wymioty. Dostał coś zwiekszajace krzepliwosc krwi. Objawy ze strony ukł. pokarmowego, są tragiczne, ale zachowanie lepsze! Nawet chciał cmoknąć weta przy kolejnym zastrzyku :lol: Jutro postaram się nauczyć podawac ta kroplówkę i leki przeciw wymiotne, bo go strasznie meczy jazda samochodem. Rokowania są takie: nigdy nie wiadomo czy pies wyjdzie z nosówki. Możemy albo go uśpić, albo dać mu szansę. I jest głody! Nie mogłam się oprzeć i dostał mięska 1 cm na 1 cm. Szkda, że ryżu nie chce. Wszystkim Wam dziękuję za pomoc. PILNIE potrzeba banerka z tektem kolorowym "nosówka zabija mnie powoli", moze być bez zdjęcia. Co Wy na to? Dogo mi pada, jakby padło podaję mój nr tel. 519 186 694. Kim jest w takim razie Anna K? Mam mase zajeć, chyba wszystko. A: dzięki serdeczne wszystkim :p
  24. [quote name='malawaszka']o kurcze dalej źle jest? niedobrze :( kroplówy dostaje?[/QUOTE] Jest źle, znów wymiotuje. Jak wróciłam, to wsio było w wymiocinach. Boję się coraz bardziej o Lizkę. Kroplówki dostaje. Dostaje wszystko :( Inny wet (ten u którego kupiłam surowicę) powiedział mi, ze sukces leczenia w 98 % zalezy od jego ukł. odpornościowego. On by go nie leczył. Na zakończenie coś "optymistycznego": czy warto dalej go leczyć? Czy będzie za co? Teraz o powodzeniu terapi nic nie można powiedzieć. Może być źle, źle, tragicznie i nagle ozdrowienie. Może tez byc coraz lepiej i po 2 tyg. pozornego zdrowia zgon. Od poniedziałku nie będę miała możliwości jeździć z nim 2 x dobę na kroplówki. Najprawdopodobniej popsuł mi się samochód, mam nadzieję, ze w końcu ten mój chop się do czegoś przyda.
  25. [CENTER][B] Supciowi się nie polepsza - dalej wymiotuje, załatwia się krwią! [/B] [/CENTER] Nie wiem co z tym dalej, potrzeba jest więcej pieniędzy. Zapytam wprost: czy są osoby, które zasilą chłopaka w przyszłym miesiącu (styczeń)? Proszę, wyślijcie prośby z pw do znajomych. [B]WYDATKI:[/B] 22 zł - żel do oczu Coregal (23.12) 40 zł - wizyta wet (25.12) 40 zł - wizyta wet (26.12) 30 zł - wizyta wet rano (27.12) 25 zł - wizyta wet po południu (27.12) 30 zł - wizyta wet rano (28.12) 30 zł - wizyta wet po południu (28.12) 70 zł - surowica (28.12) 30 zł - wizyta wet rano (29.12) 20 zł - wizyta wet po południu (29.12) Razem: 327 zł [B] WPŁYWY:[/B] 50 zł od [B]pom-pon[/B] (28.12) 60 zł od [B]p. Grażyny[/B] (28.12) 50 zł od [B]GPOOLCLD[/B] (29.12) 30 zł od [B]Jowisza ;) (malawaszka)[/B] (29.12) 30 zł od [B]Energy[/B] (29.12) 30 zł od [B]gonia66[/B] (29.12) 20 zł od [B]Mameczka[/B] (29.12) Razem: 270 zł [B] SALDO:[/B] -57 zł
×
×
  • Create New...