[quote name='malibo57']Z lekka zgłupiałam - tyle pomysłów i propozycji;-)
Co mam robić? Szukać pakietu ogłoszeń, czy przelać pieniądze na wyróżnienia? Jeśli tak, to ile?[/QUOTE]
Jeśli chcesz jej wyróżnić allegro, to ja spróbuje kogoś poprosić. Alegratkę wyróżnia się esami.
Kupowanie ogłoszeń ma tylko sens, jesli będą to inne. Mogę dorobić jeszcze jakieś, ale to są moim zdaniem njapopularniejsze portale. Chyba, że ktoś zna inne poczytniejsze.