Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Lepsza...... mi też tak powiedział - ale jak drugiemu powiedziałam, żeby załozył wenflon, to mu w domu podam kroplówkę, to nagle się okazało, ze dożylna lepsza, tylko trzeba długo czekać zanim zejdzie. Ech....
  2. Wspaniale :) Bardzo mi się podobały Wasze starania o transport :D
  3. Bardzo dziwne ejst to, że ona na tych zdjeciach wczorajszych wygląda caaałkiem inaczej niż na dzisiejszych :lol: Uszy ma przeboskie :) Zdjecia fajne, ale zawsze możesz nas nowymi zasypać :)
  4. Juz się cieszyłam na tamtym watku, ale pociesze się i tu :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::klacz:
  5. Niech szlag lekarzy i te ich podskórne kroplówki.... lenistwo? Próbowali choć założyć wenflon?
  6. To wstawcie cokolwiek innego ;)
  7. Trzymam kciuki żeby choć jej się udało. Dajcie konto na pw, to wspomogę jak tylko coś grosza mi wpadnie.
  8. [quote name='natalia_aa']Czy na ww.trojmiasto.pl jest niunia ogłoszona, tam warto ogłosić i wyróżnić, dużo osób z okolic tam wchodzi! Allegro i ale.gratkę Janach ma, bo ja się zgubiłam :)[/QUOTE] Alegratkę ja robę, ale nie wyróżniam. Allegro sie skończyło i nie widzę nowego.
  9. Najładaniejszy pies na całej dogomani i tak długo nikt go nie zachciał :(
  10. [quote name='Anna_33']Aaaaa i mysle, ze bardzo wazna informacja na ktora wiele osob czekalo. Zakonczyla sie sprawa Dingo. Zostala umorzona. Czyli Dingo jest wolny :-)[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::laugh2_2::cunao::bigcool: :Cool!: :klacz:
  11. [quote name='magda z.']na początek poprosze o maila do osoby, która robi ogłoszenia lub doda tutaj więcej zdjęć - ja jadę do schronu jutro i nie dam rady wybrać tych najlepszych, a na fotosiku tez mam jakieś limity;/ [/QUOTE] Wyślij Klaudus, mail pewnie w pierwszym poście i mi [email][email protected][/email] A ja mu niedawno odnowiłam ogłoszenia....
  12. [quote name='malibo57']Z lekka zgłupiałam - tyle pomysłów i propozycji;-) Co mam robić? Szukać pakietu ogłoszeń, czy przelać pieniądze na wyróżnienia? Jeśli tak, to ile?[/QUOTE] Jeśli chcesz jej wyróżnić allegro, to ja spróbuje kogoś poprosić. Alegratkę wyróżnia się esami. Kupowanie ogłoszeń ma tylko sens, jesli będą to inne. Mogę dorobić jeszcze jakieś, ale to są moim zdaniem njapopularniejsze portale. Chyba, że ktoś zna inne poczytniejsze.
  13. [quote name='morisowa']że nie popsuła Sabci wyniku nerwami, że to EGZAMIN :evil_lol:[/QUOTE] Ciiiiiii, ja się tu podlizuję, proszę mi nie psuć ;)
  14. Zaszczepić zawsze mogą nowi właściciele, jeśliby sie odpowiedni znaleźli, a bez sterylki strach wydawać. Niedawno jedna Gwiazdka znalazła dom, może i tej imię przyniesie szczęście :)
  15. Zerknij na kubrak: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176993-Kubraczek-ocieplany-na-kudA-acza-Finiego-do-12-01[/url] Na średnio dużego psa.... tylko ja go zmierzyć nie umiem :lol:
  16. [quote name='morisowa']Gratulacje dla Sabci!!!![/QUOTE] i dla przewodniczki ;)
  17. Noo, a co myślałaś, że ściemniam? ;) Nie chcesz kubraka dla psa?? Tanio!
  18. Zobacz sobie sama, jak szybko próbowałam przejrzeć wszystkie subskrypcje, otworzyłam 500 kart, to normalnie myslałam, ze Twoje [url]http://www.dogomania.pl/threads/148741-LILU-w-DT-u-Kenny-sa-postepy-szukamy-odpowiedniego-domu?p=13812349&viewfull=1#post13812349[/url]
  19. Moim zdaniem nie ma sensu kupować ogłoszeń na bazarku. Lepiej wyróżnić te co ja robię np. na gumtree, alegratce. Jesli ktoś jej zasponsoruje wyróżnione allegro, to napiszę do jakiejś dobrej duszy - moze ktoś zrobi.
  20. Pierwsze zdjecie fantastyczne :loveu: Kochana psina, ma taką słodką minkę.
  21. Przydało by się jeszcze allegro, kto zrobi??
×
×
  • Create New...