-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Biedna Birma, takie chłopa wielkiego musi ciagnąć ;(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Czemu moja Kluska znów naśladuje Lune?? Żarłoki :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szczenięta zawrócone z drogi z deszczu pod rynnę - W DOMACH
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kumiko']Sprawdziłam połączenia i mam całkiem niezłe ale PKSem. Niestety nie wiem jakie są u nich przepisy dot. przewozu psów. Czy jak maleństwo zapakuję w transporterek, to będą się czepiać? Nie wiem, jak to jest też z opłatą za psa w PKS. Czy ma ktoś może jakieś doświadczenie w tej kwestii?[/QUOTE] Ja woziłam zwierzaki w tarnsporterku, który trzymałam na kolanach i nie płaciłam za to nic. Może dla pewności zadzwoń i zapytaj [URL]http://www.pks.lodz.pl/[/URL] Na pewno PKsem czy PKP wyjdzie taniej niż samochodem. -
Szczenięta zawrócone z drogi z deszczu pod rynnę - W DOMACH
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kumiko']Dostałam maila w spr adopcji :loveu:. Pani poradziła mi, żeby już rozglądać się za transportem dla malca. Dałam kilka ogłoszeń na wątkach transportowych, ale tutaj na wszelki wypadek powtórzę: Szukam transportu dla malucha cziłałki do Łodzi. Słowem: trasa Bukowno (k/Olkusza) - Łódź. Gotowa jestem zwrócić część kosztów, ale ponieważ trasa jest długaśna, pewnie całości nie dam rady opłacić sama :shake:[/QUOTE] Popytaj też wśród znajomych, na pewno ktoś ma samochód i moze zechce Ci pomóc. A pociąg Łódź-Katowice?? Do Katowic z Bukowna może udałoby się szybciej znaleźć transport. -
Supełek za TM, nie przeżył nosówki.....
zerduszko replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak - pieniadze od Ciebie dotarły, jak już Supłek nie zył. Dlatego szczególnie Ciebie prosze o wypowiedzenie się, co z nimi mam zrobić. Poproszę ją o to, jak wstawię na wątek rozliczenia w poniedziałek. Faktury będę miała w przyszłym tygodniu, bo ksiegowa z lecznicy wet jest na urlopie. -
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
zerduszko replied to zmierzchnica's topic in Galeria
[quote name='zmierzchnica'][B] zerduszko[/B] - jak na razie włosy na głowie mu skracam minimalnie ;) W końcu u mnie w mieście będzie fryzjer psi otwarty, więc przynajmniej to będę miała z głowy :diabloti: [/QUOTE] Pytam, bo jednak sznaucer powinien mieć buja brodę. Ja mojej skracam kilak razy do roku i ma tego znacznie więcej. Grzywka też wygląda na lichą ;) Jak na P&S jest za jasny, raczej bym go pod białego podciągała. Wszystkie psy, które same nie linieją mają tego typu problemy z filcem itd. Tez mam podobne preferencje co do sierści psów ;) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
Cudo cudeńko z niego :) -
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
zerduszko replied to zmierzchnica's topic in Galeria
Sugerujesz, że może coś zmajstrował? -
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
zerduszko replied to zmierzchnica's topic in Galeria
A skąd taki pies u nas w PL w schronisku, myślisz, że to możliwe? Czasem się tak zdaża, że jakis pies jest podobny do rasy, a w całej PL jest tylko kilka osobników. -
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
zerduszko replied to zmierzchnica's topic in Galeria
[quote name='bonsai_88']O, właśnie... to chyba najlepsze podsumowanie ;)... bo ja dla mnie ze westika to on ma co najwyżej kolor ;)[/QUOTE] Lizka to ma okrywę włosową i charakter jak lab.... moze jednak :lol: A jeszcze tak przy okazji - pudle linieją? -
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
zerduszko replied to zmierzchnica's topic in Galeria
[quote name='bonsai_88']A białych sznaucerków to dziewczynka na oczy nie widziała ;)... Bo z westa to już kompletnie nic nie ma :D[/QUOTE] Widziałam, ale co to ma wspólnego? Przecież on nic nie ma z sznaucera, a te kudły to może mieć po innym kudłatym psie. Zdjęcia są mało wyraźne, ciężko włos ocenić patrząc tylko na nie, ale tak jakoś z westowym mi się kojarzy. Chociaż tak naprawdę dla mnei to on ejst zwykym kudłatym kundelkiem, bez zwiazku z jakąkolwiek rasą. Z neigo taki sznaucer, jak z mojej Lizki labrador :lol: A włochy na głowie też mu skracasz? -
"Co wy robicie z moimi drzwiami", czyli ile serca mamy dla psów...
zerduszko replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Co za koszmar :angryy: Żeby tylko sobie babiszon nowego psa nie sprawi do pilnowania posiadłości :angryy: -
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
zerduszko replied to zmierzchnica's topic in Galeria
[quote name='zmierzchnica']No tak ;) A to takie trochę sznaucerowate, kudłate niewiadomoco z najgorszym typem sierści jaki może być (trochę odrasta i momentalnie się kołtuni:shake:) :diabloti: [[/QUOTE] On nie jest sznaucerowaty ani trochę :eviltong: Ani, ani :eviltong: Bardziej bym go o mix z westem posądzała. -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
zerduszko replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Melduję, że moja szalona deklaracja 2x5 zł została przelana. Proszę bardzo o przypomnienie, gdybym w marcu nie wysłała. -
[quote name='__Lara']Teraz czuję się tak źle wobec Blacky :( zgotowałam jej piekło.... wyciągnęłam, dałam nadzieję na nowe życie, po czym znowu wróciła za kraty :( :placz:[/QUOTE] Mam nadzieję, że tym moim marudzeniem (sama wiesz czemu tak piszę), nie wpędzam Cię w poczucie winy. Trzymaj się jakoś, może coś się uda znaleźć. Musi. Masz rację, diabli wiedzą co się tak naprawdę stało.
-
[quote name='__Lara'] I myślę, że ingorowanie dt z młodymi niepełnoletnimi dziewczynami nic nie da. Bo tak naprawdę leży wszystko w gestii odpowiedzialnych rodziców. Jak ktoś jest rodzicem to zakłada się, że jest odpowiedzialny... a skreślanie takich dt zagrodzi drogę wielu psom na lepsze życie.[/QUOTE] Ja jakiś czas temu byłam na wizycie w takim potencjalnym DT, dziewczęce dobre chęci to za mało. Dom był poważnie prześwietlony, nie tylko chętna dziewczyna do opieki nad psem, co dorośli. Ostatecznei psu się udało znaleźć dom zamin przyjechał. W tym przypadku chyba wygląda na to, że to ajkeiś niepoważne osoby - rozmawiałyście z nimi przed wydaniem psów na DT? Zgadzali sie bez problemu?
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
zerduszko replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pomóc chyba nie ma jej za bardzo jak, kurcze... jak tak można. Własne dziecko wyrzucili, to psy tym bardziej nie problem dla nich. Co za ludzie.... -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
zerduszko replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozumiem. Wiesz jednak jak to jest, jak jest wszytko super to łatwo być dobrym opiekunem... czy ktoś jest odpowiedzialny i nadaje sie na DT dla skrzywdzonych psów najłatwiej się przekonać jak zaczyna sie sprawa komplikować.... Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, dobrych i odpowiedzialnych ludzi też. Oczywiscie rozumiem sytuację dziewczyny, czasem człowiekowi rozum odbiera jak sie świat wali, a ta sytuacja wyjątkowo cieżka. To ją wyrzucili właśni rodzice?? To straszne... -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
zerduszko replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O to tylko chodzi. Oczywiscie, ze ważne co z psami, ale przerzucanie ich miedzy kolejnymi nietrafionymi DT, żeby tylko szybciej wyciagnać ze schronu wyrządzi im tylko krzywdę. Trzeba o tym pamiętać. -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
zerduszko replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To oni mogli podpisac umowę. Chociaz ja bym psa na DT w takiem wypadku nei wydała, szczególnie na płatny i to dwa.... rodzicom się odwidziało widać, a ona co ma do gadania. Może należałoby wiecej uwagi poświęcać wyborowi odpowiedniego DT, szczególnie w przypadku psów z problemem. -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
zerduszko replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pewnie sama się też nie utrzymuje... A umowy można chyba podpisywać od 13 r.ż. A rodzice? -
[quote name='Energy']Chyba to jednak zależność osobnicza:cool3:jedne szczekają inne nie;) Czy strózują, coż moje to raczej poduszkowce:evil_lol: Zerduszko pocieszę Cie-duże szczekają znacznie mniej:lol:[/QUOTE] To bardzo dobrze :)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
Słodkie lenistwo ;)