-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Ostatnie najlepsze :) Ja już sama nie wiem co do ludzi trafia. Mi sie wydaje, że ona na litośc nie ma co liczyć, łapy ma, żden dramat. Wygląda na wystraszoną, może lepiej jakby w ogłoszeniach dawac taką mordkę jak na domowych zdjęciach - na tych ze spaceru wygląda na wystraszoną. To jest boskie [url]http://img37.imageshack.us/img37/1383/p1010320gg.jpg[/url] :loveu: Nio i zdecydowanie lepiej, jaky zdjęcia były robione za dnia ;) Osobiscie lubie takie czekanie z aparatem na fajne "pozycje", ustawiane zawsze wychodza sztucznie... no tak inaczej jakoś.
-
Chyba coś nei bardzo chciała współpracować. A jakby jej śnieżki porzucac? Ale i tak słodka :loveu:
-
[quote name='bonsai_88'] A rodzinkę... no cóż, z matką sie nawet dogaduję, ale ojca mam powoli bardzo dość. Na szczęście w poniedziałek wraca do siebie...[/QUOTE] A kiedyś pisałaś tatuś... musiał nieźle sobie nagrabić ;)
-
Supełek za TM, nie przeżył nosówki.....
zerduszko replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='coronaaj']dopiero wczoraj dowiedzialam sie, ze supelek za tm...wielka szkoda, a ja mu juz dt zalatwialam..i dobrych wetow w w-wie... Nie mialam dostepu do kompa...ale 2 wetow to bym powiesila za.....schroniskowego i tego co widzial go 25 grudnia...teraz na wszystko niestety za pozno...niech Supelek biega szczesliwy za TM...... Zerduszko dzieki za wspaniala opieke.... A może ten DT zająłby się tym pudelkowym biedakiem http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-PILNIE-szukamy-transportu-ZAMOA-AE-WARSZAWA-dla-maA-ej-suni?p=13825621&viewfull=1#post13825621 Tydzień temu o tej porze nasz aniołek wybrał się w ostatnią podróż. Pojechał po ratunek, a czekała na niego śmierć ;( Nigdy się z tym nie pogodzę. -
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Pewnie, ze super, a Pani o Tobie nic nie napisała? ;) Ach, żeby wszystkim się tak poszczęściło. -
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Żart jakiś? Aż na pierwszej str. sprawdzałam, z czego to cudo się uległo ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no i nie czytają!!!! pisałam na początku - mam gilotynę, ale nie da mi, jest to samo co u weta, więc dlatego pojechałam, żeby do mnie już całkiem nie straciła zaufania, ale to guzik dało bo i tak musiałam na niej leżeć :( ja muszę teraz do następnego obcinania odzyskać jej zaufanie :mdleje: potem jej obetnę pazury i do następnego obcinania znowu będę odzyskiwać zaufanie :( ona taka jest dziwna no :( a mnie sieaż płakać chce bo to nie jest miły widok jak własny pies chowany od szczeniaka się mnie boi :([/QUOTE] Może Ci się uda :P Mnie ostatnio podkusiło, kazałam Kluchowi wskoczyć do wanny, Klucha chętna, ale tam woda była, hihihi, ona nie wiedziała.... no trochę na mnie zerka podejrzliwie, ale coraz żadziej ;) Tak poważnie: wiem co czujesz, u mnie to nie dość, że strach, nienawiść, to jeszcze "agresja". Ale wiesz, schizy nie przeskoczysz.... Ty to jeszcze mozesz sobie wytłumaczyć czemu tak się zachowuje, a moje, to nagle co jakiś czas zaczyna odstawiać szopki....- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
zerduszko replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
Ja jej systematycznie odnawiam ogłoszenia, takze jak chcecie kupować to na innych portalach niż już je ma. Przydałoby się wyróżnione allegro. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Pozdrowienia od kluchy dla Luny :evil_lol: Waszaka oprócz tego zlituj się nad nią i tnij jej po jednym pazurze, choćby co 1, 2 dni. Robiłam też ćwiczonka bez żarcia: piesek się wyrywa, piesek nie idzie. Czyli trzymasz tak długo, dopóki się nie uspokoi, jak już histeria minie, to kwalisz bez entuzjazmu i puszczasz. Oczywiście najpierw na sucho. Mi to działa, a one ten sam typ to może akurat. Ważne żeby się nie rozćwierkiwać jak już ją puścisz. Ps.Działa Ci telefon? Wysłałam 2 esy, 1 idzie, 2gi odrzucony....- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']haha bo to konkurencyjne forum :lol: nie wiem kto dawał tam - ja nie bo nie jestem tam zalogowana nawet - może weszka? a może ktoś ogłaszał Donę i pomylił imię? zerduszko?????? :lol:[/QUOTE] Ja na fora nie wrzucam ogłoszeń.. Ale pomyleniem może być ;) Moze jakis portal rozesłał automatycznie na inne?
-
[quote name='bonsai_88']Ale padaczka to nie tylko "łatwość" do języków... to też szereg innych... niedogodności. Wierz mi, lepiej siedź i się ucz, a nie narzekaj, bo po straceniu przytomności strasznie boli głowa [zwłaszcza, jak nie ma się talentu do upadania na poduszki tylko na podłogę ;)][/QUOTE] Spoko oko, mam swoje choroby.... niestety mimo wielu lat nauki, jezyk mam opanowany nawet nie w stopniu komunikatywnym ;)
-
[quote name='malawaszka']ja piernicze :mdleje: to zwaliłaś mnie z nóg teraz bardziej niż to babsko co chciało Gabi rozmnażać... masakra!!! które to takie mądre?????[/QUOTE] Zerknij sobie i dźwignij ciśnienie.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/148901-Czarek-gryziony-przez-inn*****-Prawie-przekroczyA-bramy-TM-Potrzebne-Deklaracje?p=13825145&viewfull=1#post13825145[/url] Nie ma siły się spierać, plecy mnie tak bolą, że ani 1 ogłoszenia nie nam już rady zrobić... pilnie poszukuje kregosłup do przeszczepu.....
-
[quote name='bonsai_88']Czemu ;)? [/QUOTE] Mam podobna łatwość do nauki jezyków niestey :(
-
[quote name='AMIGA']Ludzie sa po prostu beznadziejni. Przecież Gabi była chyba jeszcze starsza od Dońci!![/QUOTE] Ale może ze 2 miociki po 5 szczyli po 200 zł by się udało ukręcić!! Zawsze jak jest jakaś sznupka, to zanim się zdążę odezwać, to ją już wytniecie.... a ja czyham :diabloti: Dziś na dogo, żeby nie było na PWP, dowiedziałam się, ze kastracja jest okaleczaniem psów i to od nie jednej osoby :p Bezdomnych psów. A ja biję pianę :cool3: Takze co Wy się inszym ludziom dziwicie :angryy:
-
Może ja mam jakąś ukrytą padaczke?
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Brać go :P -
Ale mu tu o bezdomnym psie rozmawiamy. Jakich wiele. Dla mnie to po prostu mniejsze zło. Super domów, które nigdy, powtarzam nigdy nie pozwolą by ich pies został rodzicem nie jest cała masa - dla większości ludzi to tylko kilak szczeniaków w tą czy tamta, na wizycie ludzie mogą powiedziec wszystko, wazne żeby choć ta jedna kwestia była na 100% pewna.
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
zerduszko replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki za dobre domki. -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']szkoda, że Supełkowi sie nie przydały :([/QUOTE] Nie mów mi.... ;( Chyba nigdy tego nie przeboleję.